Sari la conținut

Barbi din Ungaria 0754 852 933


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am fost si eu la Barbi. Vorba colegului, am bifat si o unguroaica.

Am vb prin mesaje, a raspuns repede ai mi-a trimis serviciile si tarifele. Doar la locatie sa aveti grija, e scara B si ea nu specifica lucrul asta si degeaba am intrebat-o in mesaj ca pribabil nu a inteles. Am sunat de nebun la scara A, bine ca nu a raspuns nimeni. Deci etaj 10 scara B.

Fata zambareata, foarte placuta, dezinvolta, o rupe putin pe engleza deci ne-am inteles cat a fost necesar. Pozele o avantajeaza, e mai micuta decat as fi zis din poze, are burtica iar curul e ok, bun de dat la caprita, dar e gelaginos, nu e fit. In schimb tatele sunt ce trebe. Arata ok fata, dar parca nu ca in poze. Nu te grabeste, se comporta ok, vorbareata atat cat s-a putut.

ON bunicel, combinat cu laba, a trebuit sa o iau de cap de cateva ori si sa o pun la supt. Oricum a fost destul de placut. Ii mai ziceam "suck me Barbi" 😂😂😂 Nu s-a grabit, eu i-am zis "let's fuck, hungarian barbi"

NP bunicel, a pus-o in LOT dar nu ii place sa se miste. Cand i-am zis sa schimbam, a zis"Iooaaaiii, very good, very good". S-a pus rapid in caprita si am inceput sa pompez. Ceva gemete, in rest nu face mare lucru, dar poti da linistit in ea. Am mutat-o pe o parte si am inceput sa pompez, moment in care mi-a zis " cum, cum". I-am zis " I want to cum on your tits". A zis ca"no, condom, condom". Eu iar zic " cum on your tits". Ea nu si nu "condom, condom" 🤣🤣🤣🤣

Intr-un final imi arunc copii in gumita si primesc si lauda " very good" 🤣🤣🤣🤣🤣

La plecare m-a pupat pe obraz si mi-a urat toate cele in ungureste, bineinteles ca nu am inteles nimic.

Merge de o descarcare dar doar atat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 33 minute, hateru_ a spus:

Am fost si eu la Barbi. Vorba colegului, am bifat si o unguroaica.

Am vb prin mesaje, a raspuns repede ai mi-a trimis serviciile si tarifele. Doar la locatie sa aveti grija, e scara B si ea nu specifica lucrul asta si degeaba am intrebat-o in mesaj ca pribabil nu a inteles. Am sunat de nebun la scara A, bine ca nu a raspuns nimeni. Deci etaj 10 scara B.

Fata zambareata, foarte placuta, dezinvolta, o rupe putin pe engleza deci ne-am inteles cat a fost necesar. Pozele o avantajeaza, e mai micuta decat as fi zis din poze, are burtica iar curul e ok, bun de dat la caprita, dar e gelaginos, nu e fit. In schimb tatele sunt ce trebe. Arata ok fata, dar parca nu ca in poze. Nu te grabeste, se comporta ok, vorbareata atat cat s-a putut.

ON bunicel, combinat cu laba, a trebuit sa o iau de cap de cateva ori si sa o pun la supt. Oricum a fost destul de placut. Ii mai ziceam "suck me Barbi" 😂😂😂 Nu s-a grabit, eu i-am zis "let's fuck, hungarian barbi"

NP bunicel, a pus-o in LOT dar nu ii place sa se miste. Cand i-am zis sa schimbam, a zis"Iooaaaiii, very good, very good". S-a pus rapid in caprita si am inceput sa pompez. Ceva gemete, in rest nu face mare lucru, dar poti da linistit in ea. Am mutat-o pe o parte si am inceput sa pompez, moment in care mi-a zis " cum, cum". I-am zis " I want to cum on your tits". A zis ca"no, condom, condom". Eu iar zic " cum on your tits". Ea nu si nu "condom, condom" 🤣🤣🤣🤣

Intr-un final imi arunc copii in gumita si primesc si lauda " very good" 🤣🤣🤣🤣🤣

La plecare m-a pupat pe obraz si mi-a urat toate cele in ungureste, bineinteles ca nu am inteles nimic.

Merge de o descarcare dar doar atat. 

Felicitari😅, de mult nu am mai ras atâta la o recenzie🤣, respect💪

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Imi faceti si mai mare pofta sa o vizitez, sa vad cum o fi cand ii vorbesc pe limba ei. Acum ma documentez cum ii zice la caprita pe magyarul, ca nu mai stiu. Parca kecske era, sau sa fac beee?😂

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Imi faceti si mai mare pofta sa o vizitez, sa vad cum o fi cand ii vorbesc pe limba ei. Acum ma documentez cum ii zice la caprita pe magyarul, ca nu mai stiu. Parca kecske era, sau sa fac beee?😂

Trimite-o la Covasna,Târgu Mureș  sau Harghita...acolo e cu magyarii ei...și poate lor le acceptă slobozul pe țâțe/zatori...asa se spune în magyară bro unsuflet ember...?!?...era mare show dacă făceau inițierea pe centură...poate de-acolo au și plecat sau din Buda/Pesta Gară-Nyugatty,Kellety...,în fine nu-s curios aceste ketum lany...😉😩😝poate dacă rămânea cea de-a treia...Jessyca,parcă...atât.. aju ge...spor la ciocănit băieți,cei care dați la buci,la dânsele...!💪💪💪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...