Sari la conținut

Sara - O712609941


Nasty-Nas

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Sara - O712609941
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 13 minute, hateru_ a spus:

Nu ar avea nici o relevanta recenzia mea. Ar fi ceva pe stilul @unsuflet ,bazat pe trairi si sentimente. Nu am cum sa fac o recenzie obiectiva in conditiile astea 😄

Dacă o faci in versuri promit că te propun la șefu să te coloreze😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
9 minutes ago, Flx01 said:

DAAAAAAAAA 

ASA UNA CU CUVINTELE TALE,TRAIRI TOT CE AI MAI BUN. 

Sa-mi bag poola, nici macar sa dau like nu mai pot pe ziua de azi. Tot a taiat miaunel asta...multa sanatate motanelului🖕🖕🖕🖕

Cum am zis, nu ar avea relevanta pt voi trairile mele. In plus, nu pot sa dau note pe partea tehnica...pt ca nu prea sunt curios de asta. E totul pe traire 😀

Si nu vreau sa dau detalii, ce se petrece acolo ramane intre mine si Sara. 😁

@Anthonio, mersi de challenge, poate o sa o fac 😀😀 dar nu prea sunt poet si nici nu vreau sa fiu colorat. Sunt bine asa cum sunt si oricum nu mai vreau sa aduc nici o contributie, deci nu merit sa fiu colorat.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
25 minutes ago, Flx01 said:

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️Bai da capos mai esti🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️

Nu mai zic nimic. PACAT🤦‍♂️

Foarte capos! Chiar aveam un calup de recenzii pregatite pt postare dar a venit miaunel cu noua regula + inverzirea cel putin discutabila, asa ca m-am razgandit. 

Magarusul e mort, traiasca hateru! 😃

Oricum, la Sara nu ii fac recenzie, nu vreau sa impartasesc trairile mele cu ea.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Salut

Am revizitato pe titulara acestui topic pt ca voiam.... Voiam pe dreq🤦‍♂️..... 

RECENZIE REGULAMENTARA 🤪

CONTACT telefonic cu aprox 2-2.30 ore inainte (a raspuns din prima) stabilit ora.... Am ajuns mai repede, am sunato si mi-a dat ultimele indicatii si am urcat. 

LOCATIE binecunoscuta futelnita A. K.😜 Un ap micut dar cochet, parca special pt...... 🙉

Sara o domnita mica de statura cu ten bronzat  sini micuti dar sarutabili, si un fundulet ffsexy.  Sociabila chiar sociabila, directa, capricioasa, si f pisicoasa. Stiti vb cu pisica blinda.... 

Il are pe vino"ncoa la cote ridicate 

ACTIUNE. Dupa regulamentarul dus am revenit pe canapea unde  m-am jucat un pic cu corpul ei..... Apoi a trecut Sara la butoane si a executat un On soft, foarte placut si lung, dupa a montat pelerina si am trecut la NP, pe canapea si continuat in dormitor. Are o "pruna" 🙈🙈 foarte mica in interior, dar la exterior nu e mica🤪. Se simte bine bine. 

Note 

Locatie 9 

GFE. 9. FARA FK

On. 9......fara CIM

NP.  9 și ceva

De recomandat Da, Da, Da. 

Are fata asta un talent sa te atraga ceva!!! .... (cel putin pt mine🙆‍♂️) GREU DE EPLICAT.

Este un monstru insensibil, face numai cum vrea ea, cind vrea ea si ce vrea ea. S-a jucat cu mintea mea in multe feluri. Stie sa te ridice sussss dar sa te si coboare, in citeva secunde. 

CLAR IMI ESTE DRAGA F DRAGA, DE CE PT CA IMI PLACE MAXIM SĂ-MI PETREC TIMP IN COMPANIA EI. 

Te tzuc 😘😘😘🤗🤗🤗., si MULTUMESC MINUNE MICA😜😜😜....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 2 minute, hateru_ a spus:

@Flx01, Sara e monstru insensibil? Ai vrut sa ii faci un compliment? 🤣🤣🤣🤣

 

DAAAAAAAA exact asa Compliment😜😜😜

🙈🙈🙈Am să-ți spun un secret 🤫🤫🤫, dar sa nu-l mai spui la nimeni (sa nu cumva sa afle Sara🙈). In urma unor "discutii"... i-am spus ca o sa scriu in recenzie ca e "monstru insesibil..." si ea mi-a spus ca daca scriu asta despre ea isi va face cont aici. DECI NU ARE INCOTRO CUVINTUL E CUVINT TRE SĂ-L RESPECTE. NU ARE INCOTRO😜😜😜

SECRET🤫🤫🤫

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 10 minute, hateru_ a spus:

Mie mi-a zis ca nu isi face cont. 

Acum sa vedem pe cine minte, pe mine sau pe tine? 🤔

Offffff femeile astea🙆‍♂️🤦‍♂️🙆‍♂️🤦‍♂️🙆‍♂️🤦‍♂️

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Scriu un banc in legatura cu asta (in rubrica dedicata.... 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Cred ca este a doua oara in decursul activitatii mele pe nimfo cand stau sa ma gandesc serios daca sa scriu o recenzie sau nu. Daca o scriu, risc sa nu mai prind loc, daca nu o scriu, inseamna ca nu mai are rost acest forum si nu incurajez fetele bune, care merita acest lucru. Cu riscul de a hrani multi paraziti, dar si din colegialitate fata de colegii corecti, din respectul pt ce mi-a oferit azi Sara ma vad obligat sa nu tac.

Modalitate de contact, initial cu ajutorul unui coleg (multumesc), urmat de telefon direct. Nu are wa si nu raspunde la sms.

Locatie Ared Kaufland, apartamentul nu e mare, dar are toate cele necesare. Prosoape curate la baie.

M-a intampinat in lenjerie 2 piese. Prima data am vazut buzele botoxate si nu am fost prea incantat, dar dupa ce mi-am coborat privirea spre fund, acolo am ramas. Mai departe nu am vazut nimic, nu ma intrebati daca are tatuaje sau nu🤔. Fata e proportionala, micuta, slim, sanii sunt subdimensionati, fundul e beeeton.

M-a servit cu ce am dorit eu si am socializat. La un moment dat ne-am tinut de mana ca 2 adolescenti pe o banca in parc. Emana o caldura si o stare de bine nemaintalnite de mine la alte fete, cu exceptia Ralucai. O simti ca e cu tine, ca esti cu o amica. Atitudinea ei depaseste scala noastra de valori, e peste 10. Bineinteles daca asta iti doresti si actionezi in acest scop.

Dupa dus ne-am mutat in pat. Nu m-a asteptat goala in pat, jucandu-se pe telefon ci a venit in pragul usii de la baie si ne-am dus de mana pana la pat. O mica mare diferenta. Am continuat sa stam pe o latura, sa ne privim, sa ne mangaiem reciproc, sa radem, sa ne descoperim si sa ne sarutam corpurile nude. Parca totul dura o vesnicie, dar una de placeri. Primul am gustat-o eu, are o veverita destul de carnoasa, curata si care se deschide precum o floare minunata.

Cand a fost randul ei la on, din nou parca lucrurile se desfasurau cu incetinitorul. Nu a sarit direct ca uliu la carnacior ci a trecut pe la pieptul meu, cu sarutari si gadilat cu parul. Cand a ajuns la el, nu l-a luat din prima ci incet, incet de tot. Pana la luat tot era sa ma si termin. M-a intrebat daca imi place asa, ca altora zicea ca le moare cucu la viteza asta. Simteam ca nu rezist mult la tortura asta si am cerut in scurt timp pelerina de ploaie.

La np o alta surpriza: e extrem de stramta, zici ca e fata mare. Nu s-a largit nici dupa minute bune de sex. Ma mir si ma bucur ca dupa atatea banane inghitite a ramas la fel. Cred ca niciodata in viata mra nu am mers pe un drum asa ingust. Totul e asortat cu imbratisari calde si mangaieri pe trup. Intr-un cuvant, dragoste nu sex.

Nota de plata 200 lei.

Acum imi pare rau ca am scris tot, cine stie daca o mai prind vreodata. Aceasta fata trebuie retinuta in Arad. Nu inteleg cum de nu a scris/patit nimeni la fel cu ea. Nu cred ca sunt eu o exceptie, totul depinde de modul nostru de abordare. 

Cineva  a zis sa-i scriu o poezie

Ar fi prea putin, daca ar fi sa fie.

Pentru modul in care m-a tratat

Eu la ea sunt abonat.

 

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 36 minute, unsuflet a spus:

Cred ca este a doua oara in decursul activitatii mele pe nimfo cand stau sa ma gandesc serios daca sa scriu o recenzie sau nu. Daca o scriu, risc sa nu mai prind loc, daca nu o scriu, inseamna ca nu mai are rost acest forum si nu incurajez fetele bune, care merita acest lucru. Cu riscul de a hrani multi paraziti, dar si din colegialitate fata de colegii corecti, din respectul pt ce mi-a oferit azi Sara ma vad obligat sa nu tac.

Modalitate de contact, initial cu ajutorul unui coleg (multumesc), urmat de telefon direct. Nu are wa si nu raspunde la sms.

Locatie Ared Kaufland, apartamentul nu e mare, dar are toate cele necesare. Prosoape curate la baie.

M-a intampinat in lenjerie 2 piese. Prima data am vazut buzele botoxate si nu am fost prea incantat, dar dupa ce mi-am coborat privirea spre fund, acolo am ramas. Mai departe nu am vazut nimic, nu ma intrebati daca are tatuaje sau nu🤔. Fata e proportionala, micuta, slim, sanii sunt subdimensionati, fundul e beeeton.

M-a servit cu ce am dorit eu si am socializat. La un moment dat ne-am tinut de mana ca 2 adolescenti pe o banca in parc. Emana o caldura si o stare de bine nemaintalnite de mine la alte fete, cu exceptia Ralucai. O simti ca e cu tine, ca esti cu o amica. Atitudinea ei depaseste scala noastra de valori, e peste 10. Bineinteles daca asta iti doresti si actionezi in acest scop.

Dupa dus ne-am mutat in pat. Nu m-a asteptat goala in pat, jucandu-se pe telefon ci a venit in pragul usii de la baie si ne-am dus de mana pana la pat. O mica mare diferenta. Am continuat sa stam pe o latura, sa ne privim, sa ne mangaiem reciproc, sa radem, sa ne descoperim si sa ne sarutam corpurile nude. Parca totul dura o vesnicie, dar una de placeri. Primul am gustat-o eu, are o veverita destul de carnoasa, curata si care se deschide precum o floare minunata.

Cand a fost randul ei la on, din nou parca lucrurile se desfasurau cu incetinitorul. Nu a sarit direct ca uliu la carnacior ci a trecut pe la pieptul meu, cu sarutari si gadilat cu parul. Cand a ajuns la el, nu l-a luat din prima ci incet, incet de tot. Pana la luat tot era sa ma si termin. M-a intrebat daca imi place asa, ca altora zicea ca le moare cucu la viteza asta. Simteam ca nu rezist mult la tortura asta si am cerut in scurt timp pelerina de ploaie.

La np o alta surpriza: e extrem de stramta, zici ca e fata mare. Nu s-a largit nici dupa minute bune de sex. Ma mir si ma bucur ca dupa atatea banane inghitite a ramas la fel. Cred ca niciodata in viata mra nu am mers pe un drum asa ingust. Totul e asortat cu imbratisari calde si mangaieri pe trup. Intr-un cuvant, dragoste nu sex.

Nota de plata 200 lei.

Acum imi pare rau ca am scris tot, cine stie daca o mai prind vreodata. Aceasta fata trebuie retinuta in Arad. Nu inteleg cum de nu a scris/patit nimeni la fel cu ea. Nu cred ca sunt eu o exceptie, totul depinde de modul nostru de abordare. 

Cineva  a zis sa-i scriu o poezie

Ar fi prea putin, daca ar fi sa fie.

Pentru modul in care m-a tratat

Eu la ea sunt abonat.

 

La cum ai scris acilea.....🤔.... Să vezi acum înghesuială..... Mai prind eu loc la sfântu așteaptă🤦 

Fără "PCR"  nici o șansă 🙊

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 2 ore, Anthonio a spus:

La cum ai scris acilea.....🤔.... Să vezi acum înghesuială..... Mai prind eu loc la sfântu așteaptă🤦 

Fără "PCR"  nici o șansă 🙊

 

Domnu @hateru_ 25%taxa de PCR ce zici e ok. Bineinteles o primim inainte de a misca vreun deget. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0

De trei zile nu mi-am cumpărat țigări și bere să adun și eu ceva FSN😜 și acum vreți să mă lăsați și în weekend fără micile plăceri🤦

Dacă e pe de-astea cred că renunț 🤔 da nu știu la ce :))

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 5 minute, Anthonio a spus:

De trei zile nu mi-am cumpărat țigări și bere să adun și eu ceva FSN😜 și acum vreți să mă lăsați și în weekend fără micile plăceri🤦

Dacă e pe de-astea cred că renunț 🤔 da nu știu la ce :))

 

 

 

Stai liniștit la coadă si du-te la fată, merită asteptarea. Colegul flx01 glumește, e prea fericit de descoperirea lui.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 39 minute, Anthonio a spus:

De trei zile nu mi-am cumpărat țigări și bere să adun și eu ceva FSN😜 și acum vreți să mă lăsați și în weekend fără micile plăceri🤦

Dacă e pe de-astea cred că renunț 🤔 da nu știu la ce :))

 

 

 

La ca vrei tu poti renunta doar sa platesti  PCR-ul, asta e important🙉🙉🙉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 31 minute, unsuflet a spus:

Stai liniștit la coadă si du-te la fată, merită asteptarea. Colegul flx01 glumește, e prea fericit de descoperirea lui.

Din pacate nu e descoperirea mea. Dar taxe PCR primesc si impart cu hateru_ 🙈🙈🙈

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 4 minute, Flx01 a spus:

Din pacate nu e descoperirea mea. Dar taxe PCR primesc si impart cu hateru_ 🙈🙈🙈

M-am gândit cum fac, vă plătesc în natură 😂 nu eu ci Sara, îmi iau o oră și vă anunț să veniți și voi și vă las din timpul meu șapte minute jumate de căciulă, macar să faceți duș să nu consumați  apă acasă 😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 minut, Anthonio a spus:

M-am gândit cum fac, vă plătesc în natură 😂 nu eu ci Sara, îmi iau o oră și vă anunț să veniți și voi și vă las din timpul meu șapte minute jumate de căciulă, macar să faceți duș să nu consumați  apă acasă 😂😂😂😂😂😂😂😂

Baniii vorbesc

Hai sa ne oprim cu off-topic. 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Salutare! 

Mă bucur să citesc numai de bine din partea celor care ați vizitat-o pe Sara.

Am fost răsfățat și eu cu farmece din partea ei 🌹 de câte ori a venit la Deva. I-am și deschis topic pe Deva. Este o bijuterie de fată, cu nenumărate calități pe care le-ați remarcat și voi 👍

Tocmai pentru că mai rar găsești asemenea floare de fată, cu servicii de nota 10+++, propun să o trecem la secțiunea TOP.

Te puuup, Sara ❤️

O seară plăcută 👍

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
3 hours ago, Flx01 said:

Domnu @hateru_ 25%taxa de PCR ce zici e ok. Bineinteles o primim inainte de a misca vreun deget. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Nu vreau nici o taxa, vreau doar sa nu fie prea ocupata si sa am locul meu acolo. Ca acum cu atat de multa publicitate va fi si mai greu de prins ☹️

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...