Sari la conținut

0753506484


Postări Recomandate

  • Telefon: -
  • Oras:Galati
  • Telefon: -
  • Oras:Galati

Fiind venit din semiconcediul ca atare  , si bine dispus pentru o tura cu o domnisoara am ales o pe domnisoara .Sunat  , intrebat tarife si am stabilit o intalnire in 20 min .

Ajuns in zona cunoscuta din tiglina la A -uri . Imi deschide o fata micuta de statura , la un 1.60 pe aici cred , slim cum este pe gustul meu imbracata intr-o lenjerie neagra si sexy asa  , la fata se vedea pe ochii ei ca era destul de obosita ca nici un buna nu a zis cand am intrat :)) , m-am descaltat si ea intre timp s-a dus in dormitor si eu ma dezbracam intre timp .

Tarifele sunt 80 -  O/N , 100 - O/P si N/P  si 150 - O/N si N/P , initial am vrut un oral N  dar in timpul actiunii am  decis pentru un numar o / n si n/p pentru ca voaim sa vad daca e ceva de ea .

Revenind dupa ce m-am dezechipat m-am pus in pat , si a inceput un oral cu lumina aprinsa toata actiunea:)) , fara sa ma stearga cu renumitele servetele  , oricum eram fresh venit . Oralul a fost ok , nu ceva wow , o viteza si cu o mana agatat de gog continuand asa vreo 5-6 minute aproximativ , dupa se ridica si isi casca gura si zicea ca o doare la incheieturile maxilarului  si ii spun hai sa trecem si la normal daca zici ca te doare. Stau acolo intins pe pat , imi da mie prezervativul sa-l descfac si sa mi -l pun singur ca ea are unghii si sa nu-l rupa :)) , dupa imi da si lubrifiantul sa mi -l pun tot eu , ca ea e stramta si nu stiu ce , zic ok  plm, 

La normal , nu sta deasupra ca nu stiu ce scuza avea , deja mi-a trecut chefu , zic hai pe o parte ,  chiar e stramtuta, gemea putin asa de ochii lumii ,  schimat doua pozitii si am finalizat pe sani . Dupa ce m-am sters cu servetele ma duc si pana la baie sa ma spal pe main e si vad  acolo la oglinda o sticla de stalinskaya , zic o fi avut vreo petrecere , cine stie :)) sau mai trage cate una mica sa nu mai simta  . Intre timp cat m am spalat ea a sunat direct pe cineva , cred ca pe printisorul din poza de pe wapp  , si ii dadea raportul ce si cum , si aud asa cica am depasit cu 2 minute timpul , asa mai usor , nu stiu daca vorbea cu mine sau cu individul , nici n-am bagat-o in seama sa vad daca mai zice ceva , tinand cont ca am stat doar 20 minute cu tot cu dezbracat si imbracat , despre ce vorbim :)) la 150 pe numar cat are pretentia sa stau , 15 minute ? 

fizicul un -8 daca va plac fetele slim , sanii frumosi , micuti 

on - 6-7 maxim cu indulcenta 

np  - 7 , sta cum o pui , nu misca nimic ,deasupra nu sta , dar nu comenteaza altceva

igiena un -7 , nu era fresh dusa la dus , a venit  la un moment dat un iz asa ciudat , dar nu era deranjant 

gfe - 0 , cum ziceam , nici un buna nu a zis cand am intrat :)) adica hai sa te termin si valea 

Tarifele sunt 80 -  O/N , 100 - O/P si N/P  si 150 - O/N si N/P

concluzia daca isi mai schimba comportamentul si e mai pro client putin , si mai retuseaza tarifele alea ,si in plus daca s-ar odihni putin ar fi ceva . Mai mult de 100 de lei nu merita pt numar , parearea mea , eu oricum nu mai revin daca nu se schimba spre bine , spor si sanatate

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
La 25.01.2022 la 4:08, Pussyjunky a spus:

 

Tiktok?

Eu consider ca viata privata ar trebui sa ramana privata,atata timp ca nu a facut vreo infractiune nu vad de ce le-am dezvalui identitatea pe un site atat de cunoscut si populat cum este acest site.E doar opinia mea.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 8 (pe Saturn la I-uri)
Aspect: 8.4 (chip: 7.4 / corp: 9.4 , domnisoara 19 primaveri, undeva la 1.68 cm, ochi verzi-caprui schimbatori, sani potriviti mici spre medii marfa, piele alba ca laptele, fund bombat, carne tare)
Oral: 7 (neprotejat, ok-ish, fara atentie la sateliti,incearca deep, mai multe viteze, se ajuta de mana)
Normal: 7 (protejat, accepta pozitii, stramta)
Gfe: 5 (mai subtire, nu saruta, dar accepta pupici de la gat in jos)
Atitudine: 10 (prietenoasa)
Igiena: 10 (curata, nimic suspect)
Halat: 150 RON (pentru o finalizare cu ON)

Naratiunea:
Undeva in a doua partea a lunii martie, am ajuns pe la Andrea, locatia la A-urile de pe Saturn. La telefon zicea ceva de genul 100 roni OP, 150 roni cu ON, ceva cu 200 analul si 600 ora :))  . Am ales din meniu varianta 150 roni cu ON. Andreea era imbracata intr-o tinuta de strada, dar cand s-a dezbracat arata incredibil de bine. Oralul a fost ok-ish, s-a pozitionat intr-o parte si a inceput cu presiune, atenta la indicatiile mele. La normal sta bine, mi-a placut mult LOT, ce fel o poti strangi de sani si de fundul ala tare de tot. Am mai incercat cateva pozitii si am finalizat. Overall a fost bine, posibil sa mai revin daca sunt prin zona.
Spor

Notite)
1)Are un motanel simpatic, culoare bej, care a stat cuminte pe durata futaiului
2)Accepta 69 contra cost, la fata locului mi-a comunicat 100 roni
3)Pentru doritorii de fete slim, Andreea este de vis, e belea la corp

Eu m-am simtit bine cu Andreea

  • Like 13
  • Mersi 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Andre(i)a 19 anisori .....  :D    am incalecat si eu acest exemplar, chiar de vreo cateva ori, si nu neaparat pentru ca ar fi vreo super-piesa ci mai mult fiindca "evolutia" fetei are multe variatii in sus si in jos .....  asa ca am "aprofundat-o" de cateva ori ca sa pot trage o concluzie generala ... :D  

La mine experienata overall a fost o idee mai buna decat cea a colegilor , iar notele sunt ca o medie a intalnirilor care  - dupa cum spuneam mai sus -  au fost pe rand ori buna/ ff buna, ori proasta / mai slaba , ori medie (asta ar fi tendinta cea mai recenta .....)

Fizicul  - se vede in poze, nu e vreo frumustete dar compenseaza la corp , undeva cam de nota 8-8.50 per total ... GFE variabil in functie de chef , aici e mai subtire cam de 7-8 :D
Oralul - bunicel 8-8.50, isi face treaba, domnita fiind printre putinele care stiu sa o suga cum trebuie cu guma pusa ... plus ca mai exista si o oglinda in locatie care din anumite unghiuri mai are si ea un rol de stimulare ... :D  
La normal  - cred ca este in functie de toane ....  :D   in sensul ca am incercat cateva pozitii de-a lungul vizitelor, si uneori s-a comportat ok cu contre, gemete, schimbari de ritm etc , undeva intre 8 si 9 iar alteori a stat fix statuie, insa chiar si atunci am reusit sa imi fac treaba in ciuda atitudinii "ostile" a nimfetei , asa ca merita si aici undeva cam intre 5-6  .... :D  

Ca o medie generala a ar fi (Fizic 8 +  GFE 7.50 + Oral 8.25 + Normal 7 ) / 4 = 7.69, nota finala este buna pentru oras la momentul actual iar halatul este cel mentionat de profesor, 100 totul cu guma, 150 on+np si 200 cu usa din spate deschisa ... :D
E de recomandat macar pentro o vizita pentru o impresie personala, are potential bunicel si poate mai "creste" , daca mai capata si ceva experienta .... :D  

  • Like 8
  • Mersi 1
  • Inimioara 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare. Am fost si eu la titulara. Am sunat mi a spus serviciile 100 op/np, 150on/np si 200extra ap i am spus ca ajung in 15 min. Ajuns la I5 pe saturn imi comunica ap e undeva la partier. Intru inauntru o gasesc pe ea este cea din poze arata bine slabuta, la fata nu este uau, carne tare tineretea isi spune cuvantul, un minus ptr ca nu era proaspat epilata nici la pasarica nici la subrat. Apartamnt ok renovat mai curent cred. M am dus la baie sa il spal chiar daca eram dusat de acasa, ea intre timp a pus pe telefon cronometrul. Am revenit in dormitor a inceput cu un oral de vreo 4-5min care nu m a dat pe spate, trecem la normal lot dupaia capra nu comenteaza la pozitii si i am spus sa terminam la oral fara cim ca nu face. La un momemt dat suna ceasul si spune ca s a terminat timpul...ca la ea este 15 min numarul😳. I am spus ca de ce nu m a instiintat la telefon la care raspunsul ei a fost ca are multe pe cap si a uitat...sa mi bag p.... poate are multe in gura... dar cred ca asa se face acolo la tudor de unde este ea...i am spus ca de asta nu mi ai spus ca nr este 15min ca mai vinea pulea la tine..

Locatie: 8,5 aerisita, amenajata frumos, fara mirosuri de tigara

Fizic: 7 la fata nu este de intors capul pe strada

Oral: 6.5 se ajuta cu mana incearca deep

Normal:7 nu comenteaza la pozitii 

Gfe:suptireanu spre deloc

Atitudine:6-7 are un pic de arfe

De revenit niciodata la 150nr in 15min cu tot cu dezbracat

De recomandat daca va place fetele mai slabute si va descarcati in 15min...eu nu am reusit🤣🤣🤣

Iubitelul sau mai bine spus sotul asteapta pe afara si dupa fiecare numar il suna si ii da raportul

  • Like 4
  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...