Sari la conținut

Demolare 7 etaje


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 10 minute, prvsle a spus:

Mi-e rau, s-au dus vreo 3 locatii 😂😂😂

Chiar sunt curios, oare vor ajunge sa-l dea jos? Si daca da, ce se vor intampla cu oamenii care locuiesc in acel bloc? Unde ii vor muta? 

https://www.antena3.ro/actualitate/locale/demolare-bloc-7-etaje-ploiesti-624801.html

La vreo părăsitură a primăriei, doar nu în blocurile ANL unde intră numai tineri defavorizați de la 60ooo€/lună câștig net. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 16 ore, andreiph a spus:

Imi e greu sa cred ca se va intampla asa ceva.. sunt atatea familii acolo+ plus magazinele de jos.

Dacă vrea cineva care are Puterea, Statul, dispar toți ca și cum nu ar fi fost, nici nu mai auzi de ei. 

Probabil vrea PNL-ul un "tun" tare și un sediu nou și frumos, pe lângă MRS Rezidence, la vilă etc. 

Asta acum, repede, cât e dezlănțuită iar teroarea împotriva populației cu omicronul, cu măștile (măști! Măști! Măști! Măști! Mă ăăă ăști!) și vax la bax, milițieni, jendari etc. 

Jos guvernul! 

Stat: cancerul societății! 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 17 ore, prvsle a spus:

Mi-e rau, s-au dus vreo 3 locatii 😂😂😂

Chiar sunt curios, oare vor ajunge sa-l dea jos? Si daca da, ce se vor intampla cu oamenii care locuiesc in acel bloc? Unde ii vor muta? 

https://www.antena3.ro/actualitate/locale/demolare-bloc-7-etaje-ploiesti-624801.html

Poate vor sa lase ceva in urma. Daca nu sunt in stare sa construiasca ceva, macar sa dărâme, ce pula lor.

Bine, oricum arata ca un cacat toate blocurile in centrul orasului.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 2 ore, catelul.dinamo a spus:

Poate vor sa lase ceva in urma. Daca nu sunt in stare sa construiasca ceva, macar sa dărâme, ce pula lor.

Bine, oricum arata ca un cacat toate blocurile in centrul orasului.

Nu sunt asa urâte. Aveți impresia că în Ploiești sunt blocuri urate?! Nu este adevărat. Locuiți aici de atâția ani si va-ți obișnuit cu ele. Am vizitat aproape toate orașele din România( nu în acest domeniu). Pentru mine Ploieștiul este în Top. Sigur se poate și mai bine, dar sa ne bucuram cu ce avem.... 

Eu nu cred ca o sa dărâme.. dacă cumva o fac, ar fi urat pentru familie care stau acolo. Nu mai suntem pe vremea lui nea Nicu. În București a mutat un cartier(Uranus ) întreg sa ridice o clădire care niciodată nu a fost folosita în totalitate.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...