Sari la conținut

Simona - 0757927488


Postări Recomandate

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
1 oră în urmă, MacArthur a spus:

Nu cred. Cauta cu disperare de zile intregi o fata (a scris si unei fete in afata orasului nostru). Omul asta momentan e o bomba cu ceas.

Am trecut si eu prin momente din astea, era o melodie care incepea asa 

"E o poveste trista

Nu mai pot fără femei

Simt ca ursul din Carpati

Zace in pantalonii mei!" 

😃

  • Like 1
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Da te Tovarasu MacArthur am fost dar nu am ramas am scris pe wapp catre ia sa ia ceva sexy pe ia intru in casa nici machiata numai un sutien si un chiloteai pe ia pentru bari aia am cerut sex pasional sarutari de tot intram in camera comunicare nu prea vrei sa ramai si cat timp nu iera preludiu direct in actiune pe graba asa ceva si pe bani aia nu mi place asa ceva Tania Lidia Paula nu cere atata si arata super okey ambele fete sa fim seriosi nu merita bani aruncati pe geam parerea mea nu iera pe gustul meu nu am ramas

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 2 minute, alfon0000 a spus:

Da te Tovarasu MacArthur am fost dar nu am ramas am scris pe wapp catre ia sa ia ceva sexy pe ia intru in casa nici machiata numai un sutien si un chiloteai pe ia pentru bari aia am cerut sex pasional sarutari de tot intram in camera comunicare nu prea vrei sa ramai si cat timp nu iera preludiu direct in actiune pe graba asa ceva si pe bani aia nu mi place asa ceva Tania Lidia Paula nu cere atata si arata super okey ambele fete sa fim seriosi nu merita bani aruncati pe geam parerea mea nu iera pe gustul meu nu am ramas

suna extrem de amuzant orice spui omule :)))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Sunt putin obosit dar am si energie nu vine o bunaciune sa moara mata in sat mai bine astept ca sa merita ca am luat si ieu tepe si poze false si nu vreau sa arunc bani pe geam mai bine una sanatoasa si buna ca sa merita intelegeti situatia si voi nu ati fost asa pofticios ?...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Cred ca subiectul asta ar trebuii mutat pe "discutii mures"

Dar sa-mi spun si eu parerea!...cam multe domnisoare noi, fara "istoric" in oras apar in ultima vreme si cer 200/400 in timp ce fete bine cunoscute si apreciate in Tg Mures raman la standardul 150/300

ciudat!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
1 hour ago, alfon0000 said:

Da te Tovarasu MacArthur am fost dar nu am ramas am scris pe wapp catre ia sa ia ceva sexy pe ia intru in casa nici machiata numai un sutien si un chiloteai pe ia pentru bari aia am cerut sex pasional sarutari de tot intram in camera comunicare nu prea vrei sa ramai si cat timp nu iera preludiu direct in actiune pe graba asa ceva si pe bani aia nu mi place asa ceva Tania Lidia Paula nu cere atata si arata super okey ambele fete sa fim seriosi nu merita bani aruncati pe geam parerea mea nu iera pe gustul meu nu am ramas

 am scris pe wapp catre ia sa ia ceva sexy pe ia 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
32 minutes ago, alfon0000 said:

Nu stiu tevarasu MacArthur da Geo in plac provocarile sa risc asta ma tenteaza

Cam ciudat, pt ca la activitatea ta nu arata ca ai fi primit multe minusuri in ultima vreme.

Dar asta sa fie cel mai ciudat lucru la tine, tovarase Alphone. 😂

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 24 minute, MacArthur a spus:

Cam ciudat, pt ca la activitatea ta nu arata ca ai fi primit multe minusuri in ultima vreme.

Dar asta sa fie cel mai ciudat lucru la tine, tovarase Alphone. 😂

chiar ca e ciudat 🤣🤣😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
La 05.01.2022 la 12:03, MacArthur a spus:

Cam ciudat, pt ca la activitatea ta nu arata ca ai fi primit multe minusuri in ultima vreme.

Dar asta sa fie cel mai ciudat lucru la tine, tovarase Alphone. 😂

Pai la activitate vezi postarile in ordinea cronologica a activitatii membrului , nu a reactiilor. Deci daca cineva i-a minusat ieri  un comentariu scris  pe 5 decembrie , nu vezi nimic la activitatea pe ieri . 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...