Sari la conținut

Simona - 0757927488


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 12 ore, masterblaster a spus:

Descrie si ce ai vazut daca tot ai fost.

Unde are locatia, cum arata?

arata ca in poze dar nu am ramas m-am razgandit a trebuit sa plec a intervenit ceva locatia avea in tudor altcineva a incercat norocul ?...

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 22 ore, alfon0000 a spus:

arata ca in poze dar nu am ramas m-am razgandit a trebuit sa plec a intervenit ceva locatia avea in tudor altcineva a incercat norocul ?...

Am vorbit cu ia luni ma duc si fac o recezie cum a reusit intalnirea 😃😃

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 3 ore, alfon0000 a spus:

Revin sigur ma tenteza data asta nu ratez maduc eu primul ma risc

Buna am vizitato pe Simona sunt doua surori Unguroaice a venit de la Cluj cum se vede sunt putine de etnie dar curate fara mirosuri suspecte prima data am vrut cu una 2 ore cu 700 de lej zice sa nu am emoti cheama si sora iei e mai plinuta dar merge si intreba cu 700 ramane cu amandoua o ora intreaga am zis okey nu sunt asa bomba sexy dar merge nu chiar gusturile mele dar pentru o golire merge dar nu am putut finaliza a fost de toate sarutari pasionale cu ambele oral bine reusit la normal a fost bun daca vreti sa incercati norocul se poate si separat sau inpreuna nota 700 lej cu amandoua trageti voi concluzia daca merita eu zic ca a fost o intalnire reusita mai face si negociere altadata daca mai vreau sa revizitez Bafta .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
3 hours ago, alfon0000 said:

Buna am vizitato pe Simona sunt doua surori Unguroaice a venit de la Cluj cum se vede sunt putine de etnie dar curate fara mirosuri suspecte prima data am vrut cu una 2 ore cu 700 de lej zice sa nu am emoti cheama si sora iei e mai plinuta dar merge si intreba cu 700 ramane cu amandoua o ora intreaga am zis okey nu sunt asa bomba sexy dar merge nu chiar gusturile mele dar pentru o golire merge dar nu am putut finaliza a fost de toate sarutari pasionale cu ambele oral bine reusit la normal a fost bun daca vreti sa incercati norocul se poate si separat sau inpreuna nota 700 lej cu amandoua trageti voi concluzia daca merita eu zic ca a fost o intalnire reusita mai face si negociere altadata daca mai vreau sa revizitez Bafta .

700 de lei pt tiganuse pt un pic de pupareala si lins de coi? 🙄

Alfon, te lucrezi in Silicon Valley? Sau esti mana stanga a lu🤪i Soos?

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 1 oră, MacArthur a spus:

700 de lei pt tiganuse pt un pic de pupareala si lins de coi? 🙄

Alfon, te lucrezi in Silicon Valley? Sau esti mana stanga a lu🤪i Soos?

Ce sa facem muncesc cu greu dar si ieu catodata nu nimeresc bine lucrurile asa am patit nu todeauna ce se straluceste nui sigur ca o alegere buna am negociat 100 de lej sanatate sa fie si sa functioneaza instrumentul restul trece 😉

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
53 minutes ago, alfon0000 said:

Ce sa facem muncesc cu greu dar si ieu catodata nu nimeresc bine lucrurile asa am patit nu todeauna ce se straluceste nui sigur ca o alegere buna am negociat 100 de lej sanatate sa fie si sa functioneaza instrumentul restul trece 😉

Sper sa nu ramai fara gaz luna asta 🤪

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 4 ore, geo_50 a spus:

Alfon cocoșelule ai profitat că fetele sunt unguroaicele și le-ai rupt fâșu. Totuși să dai jumate din minim pe economie.......barosane 🤪

Voiam sa incerc norocul ca nimeni nu a fost am incercat dar sa fiu sincer nu merita bani aia iei a lucrat in stainatate dar sunt putin rece si cu distanta cat a castigat acolo nu se castiga si la noi dar pe bani aia ar trebui sa ofere mult mai mult in fine asa am patit data viitoare documentez mai bine si uit dupa recezi daca merita 

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
5 hours ago, alfon0000 said:

Voiam sa incerc norocul ca nimeni nu a fost am incercat dar sa fiu sincer nu merita bani aia iei a lucrat in stainatate dar sunt putin rece si cu distanta cat a castigat acolo nu se castiga si la noi dar pe bani aia ar trebui sa ofere mult mai mult in fine asa am patit data viitoare documentez mai bine si uit dupa recezi daca merita 

Alfon, au aratat fetele alea macar asa de bine cat tipa asta?

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
On 1/15/2022 at 7:42 PM, MacArthur said:

700 de lei pt tiganuse pt un pic de pupareala si lins de coi? 🙄

Alfon, te lucrezi in Silicon Valley? Sau esti mana stanga a lu🤪i Soos?

Ce ma surprinde mai tare e ca n-ai renuntat sa citesti dupa primele 2 randuri.

Mi se pare imposibil sa citesti 7 randuri cu stilul lui de a scrie si fara nici un semn de punctuatie.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
11 minutes ago, masterblaster said:

Ce ma surprinde mai tare e ca n-ai renuntat sa citesti dupa primele 2 randuri.

Mi se pare imposibil sa citesti 7 randuri cu stilul lui de a scrie si fara nici un semn de punctuatie.

Tovasrul Alphone vorbeste un limbaj foarte avansat (de neinteles pt omenire... inca). Dar de indata de-l decodifici, merge ca pe roate intelesul. El provine dintr-o galaxie foarte indepartata.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
La 16.01.2022 la 22:10, MacArthur a spus:

Tovasrul Alphone vorbeste un limbaj foarte avansat (de neinteles pt omenire... inca). Dar de indata de-l decodifici, merge ca pe roate intelesul. El provine dintr-o galaxie foarte indepartata.

nu vorbesc bine romănâ si nu o scriu corect, dar incerc sa fiu mai atent cu scrisul si cu exprimare să inteleleagă toată lumea eu im cer scuze ce s-an tălplat pănâ acuma neregurile mele
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...