Sari la conținut

masaj de relaxare si nu numai


Postări Recomandate

Este o doamna buna,curată,stilata cu ceva principii de viața. Eu am fost la ea când era pe martirilor (girocului).

Vine cu masa de masaj la ea și face un masaj bunicel de relaxare,la oral sta foarte bine.Nu este slaba , posibil cateva kg in plus ,dar îi sta bine așa mai “pufoasa”

Ordinea și curățenia sunt pe primul loc,iar legat de servicii nu știu ce sa zic ca eu am făcut tot ce tine masa ,cu dumneaei. Ca orice femeie probabil are zile bune si altele mai puțin bune,posibil eu am prins-o într-un vibe bun si nu a zis “pas” la nimic.

Raportul calitate preț de la mine este 10 la tot si pt ca mi-am amintit de ea,o sa îi fac o vizita.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost la domnișoara, are undeva între 35 și 40 de ani. 

Locație decentă, curată, masajul foarte bun și relaxant jumătate de oră, cealaltă jumătate m-am pus pe un pat imens, stat pe spate, venit cu prezervativul vroia sa îl pună (și chiar l-a pus) pe pulă, care nu era sculată. 

Eram wtf??? Pe bune? :)) adică înțeleg că vrei să faci bani și ii ceri înainte, dar totuși.. În fine la oral se mișcă bine fata, sânii sunt imenși și exagerat de lăsați, dar ok la pipăit... Am futut o doar misionar și m-am terminat când am văzut cât de bine geme fals cu capul într-o parte să nu cumva să o sărut.

Sânii sunt super lăsați, nu la fel de fermi ca în poze, față comună nimic special, atitudine destul de rece și sictirită, zici că eu urma sa fiu plătit, are pe burtă o ditamai spintecătura de la operație... Dar e finuță tipa. 

Cred că a fost unul din cele mai mecanice futaiuri de care am avut parte în viața mea! Am mai multă pasiune și atenție când îmi fac laba, decât am primit de la ea. 

Eu zic merită să mergeți strict pt masaj (nu știu dacă face doar masaj și cât costa) știu doar că am aruncat 250 lei pe geam... Pt că oricât de bun ar fi masajul, nu face 250 lei să fim serioși... 

Atitudine : 8

Gfe: 0 sau - 1

Sex : gemete false la greu și capul întors într-o parte de zici că eram eu muma pădurii 4 cu indulgență 

Curățenie : 9 primit prosop curat, fără papuci de unică folosință și hârtie de șters ceea ce primești la baba de lângă McDonald’s chiar dacă e urâtă cu spume. 

Locație :8 ușor accesibil e la strada principală, dar dacă vii cu mașina o lași la mama naibii în miezul zilei. 

Ps: tipa m-a așteptat îmbrăcată în ceva dres de baie de zici că urma să mergem la Techirghiol... Nici urmă de veșmânt sexy pe ea... 

Una peste alta : masaj DA, sex NU! 

Mergeți și trageți voi concluziile 

Baftă și pule cosmice! 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,

Am vizitat in cele din urma doamna din anunt.

Locatie pe Calea Martirilor, langa statia de taxi. Locatie nota 9, totul curat, elegant,

Prosoape curate, igienizare scurta intainte de actiune

Facut un oral cu prezervativ, de nota 8. Daca era fara era de 9. Stie sa faca oral,

Dupa aceea am trecut la masaj, cca 30 minute. Masaj foarte bun

Dupa masaj dus asistat, ceea ce este un plus.

Aspect doamna: nota 7, a pus ceva kg de cand nu am mai fost pe la ea.

tarif 250ron/ 1 h. am stat cca 1h/20 min total

Ca si experienta overall, nu stiu ce sa zic, la banii astia mai bine merg la Giulia din Calea sagului.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...