Sari la conținut

0746425088 Mara 👅


Mara20

Postări Recomandate

hm....deja suna yammmy raspunsul tau...finalizarea la alegerea fiecaruia, asa cum ai enumerat tu, inteleg ca este inclusa in pret?!?acum ramane sa ma si edific personal!multumesc pentru raspuns....am vazut ca anunti ora de incepere a programului...insa,pana la ce ora te putem deranja, noi, futacii/confutacii...cu un apel/mesaj?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 28 minute, menlake a spus:

hm....deja suna yammmy raspunsul tau...finalizarea la alegerea fiecaruia, asa cum ai enumerat tu, inteleg ca este inclusa in pret?!?acum ramane sa ma si edific personal!multumesc pentru raspuns....am vazut ca anunti ora de incepere a programului...insa,pana la ce ora te putem deranja, noi, futacii/confutacii...cu un apel/mesaj?

da ,este inclusa în preț  :) pana la 19 ,20 cam asa....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 12 minute, Amfostaici a spus:

Super draguta la telefon domnisoara,acum ramane sa vedem ce servicii are ca eu n am reusit sa o prin libera 🤭

cu părere de rău nu cred ca o sa ma prinzi prea curând, îmi suna telefonul ca la centrala telefonica  :) :) :) :)

Link spre comentariu
Vizitator casey
Reputație: 0
Acum 27 minute, Mara20 a spus:

cu părere de rău nu cred ca o sa ma prinzi prea curând, îmi suna telefonul ca la centrala telefonica  :) :) :) :)

Succesul e vremelnic.  Calitatea și seriozitatea oferita fac diferenta. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 1 oră, L1viu a spus:

Sa vezi ce o sa curgă recenziile 🤪😉🙃

2 dintre colegii voștri ,dacă ii pot numi asa :) ,mi-au promis recenzii (una ieri ,una azi) ,acum și eu aștept ca și voi  :) :) :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 13 minute, Mara20 a spus:

2 dintre colegii voștri ,dacă ii pot numi asa :) ,mi-au promis recenzii (una ieri ,una azi) ,acum și eu aștept ca și voi  :) :) :)

Maine daca imi faci un loc la tine promit ca iti fac o recenzie buna sau rea...depinde de servicii si cum sunt tratat😁

Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot

Haideti ca sparg eu gheata bai baieti sa nu spuneti ca o ardem ca la metrou cu toate ca nu meritati unii dintre voi nimic la sigur,dar da mara chiar merita vizita din punctul meu de vedere.

Sunat,programat din timp fara probleme(ti am zis ca te prind🤭)a respectat programarea ba mai mult mi a scris inainte sa ajung daca vin sigur😁

Ajuns la domnita in cauza am ramas placut surprins de ea,este pe gustul meu.

Locatia:10 nu am mai fost niciodata acolo,este chiar fain curat,aerisit cu toate ca se fumeaza(aviz celor cu radar acasa)baia super curata,prosop nou,geluri pe alese

Aspect 9.50 micuta de statura pana in 1.60 inzestrata cu o pereche de sani maaari frumosi(mai frumosi ca ai alesiei000)funduletul usor bombat

Ca actiune,aici e aici incepe intr adevar cu op nu va speriati este placut si asa cu atentie sporita la punguta cu 2 bani in timp ce se uita in ochii tai😅.Dupa la np si aici incepe dezmatul se pune peste tine si da din fundulet pana o simti ca oboseste,dar nu se lasa e ambitioasa si ii da mai departe,pana ii propui tu sa schimbati,geme frumos la urechea ta,te pupa te mangaie,e ce trebuie in pat.

Halat 150 nr,din pacate as fi stat mai mult,dar nu s au aliniat planetele tura asta 😅 eu ma mai duc,te pup mara😘

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 3 ore, L1viu a spus:

Pana când stai? Din păcate în acest weekend nu am nicio șansă să ajung 🙃😐

2 săptămâni  :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...