Sari la conținut

0746425088 Mara 👅


Mara20

Postări Recomandate

  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 50 minute, kitkatlove a spus:

Sunt mai umflate decat rotile mele cand ies de la vulcanizare😱

Se holbeaza la mine...🙄 😭 

si tu în loc sa razi ,plângi?:)))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 12 minute, kitkatlove a spus:

Lacrimi de vulpe 🤣

Pardon, de motan in calduri🤣🤣

mhm ,tot ce pot face pentru tine este sa te invit la mine pentru a fi răcorit  :* sau sa ma apuc și eu ,ca tot se poarta ,sa postez din ora în ora câte o poza ,măcar sa ai la ce sa te uiți:)))))) nu?

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot
1 oră în urmă, Mara20 a spus:

mhm ,tot ce pot face pentru tine este sa te invit la mine pentru a fi răcorit  :* sau sa ma apuc și eu ,ca tot se poarta ,sa postez din ora în ora câte o poza ,măcar sa ai la ce sa te uiți:)))))) nu?

Asta i😂😂cunoastem specimene pe aici

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 51 minute, Amfostaici a spus:

Asta i😂😂cunoastem specimene pe aici

de când astept sa zic asta :)))))))))))) sper ca te-am răcorit și pe tine ,ca eu m-am racorit când am scris aia:)))))

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 56 minute, Mara20 a spus:

de când astept sa zic asta :)))))))))))) sper ca te-am răcorit și pe tine ,ca eu m-am racorit când am scris aia:)))))

Maine ești disponibila pentru "racoriri" ? 🤔😉😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 48 minute, L1viu a spus:

Maine ești disponibila pentru "racoriri" ? 🤔😉😁

haha :) ,da ,sunt ,poti sa ma suni după 11 ,11.30 :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila

serviciile mele sunt :

OP

NP

Fk-50 lei extra 

masaj 

COF

COB

accept diferite poziții 

accept 69 

150/30 min

250/60 min 

locație este în zona nespalata ,aleea de la p-uri 

clar și frumos pentru toată lumea care ma suna sa ceara detalii 

o zi buna :*

Link spre comentariu

continuam...una buna, una rea pe ziua de azi .. :)  (la recenzii ma refer!) :)  din ciclul ,,CUM TRECE O ORA! "

nu am sa mai stau sa creez o poveste, am sa fiu scurt si succint! de ce?! ..in ciuda!.. cui? celor ce nu au cunoscut.o pe Mara pana acum! sac-sac! :P here we go:

vizita...recenta...locatia: apartament in zona elice, asa cum se stie din recenziile anterioare...gel, prosop, apa calda (plm, am ajuns sa scriem de apa calda, de parca zici ca te astepta cu sarmale si e un gest neobisnuit)  :)  ...d.sra Mara...am mai descris.o, nu e nici o modificare, cu exceptia faptului ca fiind o RE-vedere, ne.am simtit amandoi mai comozi/calzi unul cu altul(cel putin asa imi place sa cred)....servicii...op si np...mi.a placut! sper ca si ei! :P fierbinte, lipicioasa, puncteaza in continuare foarte bine la GFE...palavrageala, o tigara, si uite asa, am ramas iarasi cu lucruri neterminate!!!🙈 a zburat o ora, de parca nici nu a fost! e prima data, cand efectiv nu am simtit trecerea timpului, m.am uitat la ceas si nu mi.a venit sa cred!

halatul domle, halatul!!! :)) cat trebuie...Pentru nestiutori, Mara are unul rozaliu la culoare!

concluzii...nu sunt fan op...cum nu sunt multi barbati...insa aici, in ambele vizite,chiar nu a contat, mi.a placut...de revenit?da...(doar am lucruri neterminate!)...insa cea mai importanta concluzie, este ca pachetul complet, cu tot cu extra, desi poate parea mare, este pur si simplu sters cu buretele de GFE....si nu ma refer aici la FK...sunt doua chestii diferite, e clar aspectul asta...dar faptul ca te poti relaxa psihic, nu numai erotic, te fuce in imposibilitatea de a judeca ,,ca un mare futac" : bai, ce m.a lucrat tipa, nu am apucat sa o f.t de 2 ori..sa dau 2 numere!  dupa ce iei o portie de ,,Mara'' si gusti din ea, pleci absolut relaxat...bvo!!!

ps...mamaaa, si ce sani are! SAC-SAC! 😜nici acum nu.i pot sterge din fata ochilor...aici regret, sincer, ca nu i.am smotocit mai mult...dar...pe data viitoare....🙈

in rest, asa cum ne dorim cu totii, STIMA si CIOCANE TARI!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 2 ore, Mara20 a spus:

nu mai sunt disponibila astăzi ! :)

nu va supărați, ce nu se înțelege din ceea ce am scris mai sus?!

întreb pentru un prieten.....

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 16 ore, Mara20 a spus:

nu va supărați, ce nu se înțelege din ceea ce am scris mai sus?!

întreb pentru un prieten.....

Aroganta nu își are locul aici...tot un prieten mi-a spus și mie asta, tare..nu? 🤔😉

Link spre comentariu

  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 32 minute, L1viu a spus:

Aroganta nu își are locul aici...tot un prieten mi-a spus și mie asta, tare..nu? 🤔😉

nu mi se pare aroganță când scriu ca nu mai sunt disponibila și suna telefonul și mai mult ,parca în ciuda  :) ce-i drept nu știu dacă erau persoane care vor sa vina la mine sau ființe subacvatice cu programari false :)

eu nu postez ca nu mai sunt disponibila ca să fiu urcata în pagina ;) când scriu ca nu mai sunt ,chiar nu mai sunt ,îmi pare rau dacă te-am supărat  :(

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...