Sari la conținut

0746425088 Mara 👅


Mara20

Postări Recomandate

  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 20 minute, male a spus:

Degeaba ca nu accepta clienti noi.nici nu stiu de ce mai pune pozele.pentru ca cei care au acces oricum o vad live.

Sa ne faca in ciuda poate 🙂 astora de nu putem sa ajungem

bună! țin sa te contrazic ,accept și clienți noi 🙂chiar și astăzi m-a vizitat un domn nou. ce-i drept am un program foarte ciudat (decid când ma trezesc dacă lucrez sau nu ) , niciodată nu incep/ termin la aceeași oră, eu nu am program la sex :)

dacă mai insiști puțin se face loc ,dă-mi PM cu sfârșitul numărului tău dacă dorești. te pup  :*

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Acum....o sa fiu puțin răutăcios...dar aia e, soarta 😁..știu ca ești fata isteață...dar poate nu deschizi "portile" prea mult ca apoi o sa fie "aglomerație"... astfel pot  interveni modificări la servicii, calitate, etc...și ar fi păcat pentru ca astea te țin în top 😉 bineînțeles și corpul, caracterul, și multe altele, acum ma gândeam la un defect dar îmi este greu sa îl găsesc, nu îmi vine nimic în minte 🤔 ...gata te-am lăudat prea mult, nu ca ai avea nevoie 😁, weekend plăcut în continuare 😉👍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
1 oră în urmă, L1viu a spus:

Acum....o sa fiu puțin răutăcios...dar aia e, soarta 😁..știu ca ești fata isteață...dar poate nu deschizi "portile" prea mult ca apoi o sa fie "aglomerație"... astfel pot  interveni modificări la servicii, calitate, etc...și ar fi păcat pentru ca astea te țin în top 😉 bineînțeles și corpul, caracterul, și multe altele, acum ma gândeam la un defect dar îmi este greu sa îl găsesc, nu îmi vine nimic în minte 🤔 ...gata te-am lăudat prea mult, nu ca ai avea nevoie 😁, weekend plăcut în continuare 😉👍

aglomerație nu vreau și nici nu-mi doresc pentru ca nu am nevoie ,sunt foarte bine exact asa ,tocmai de aceea nu vreau să-mi schimb programul de lucru, mai ales ca nici nu prea ma omor cu asta în ultimul timp ,dar îmi voi reveni. Îți mulțumesc pentru felul în care ai vorbit despre mine ,se vede ca m-ai cunoscut puțin mai bine 😬te sărut ,weekend plăcut   :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila

☆ne revedem de marți. (astăzi și luni sunt ocupata ,în caz ca se eliberează ceva voi anunta aici). 

weekend minunat ,domnii mei !  :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 6 ore, Mara20 a spus:

aglomerație nu vreau și nici nu-mi doresc pentru ca nu am nevoie ,sunt foarte bine exact asa ,tocmai de aceea nu vreau să-mi schimb programul de lucru, mai ales ca nici nu prea ma omor cu asta în ultimul timp ,dar îmi voi reveni. Îți mulțumesc pentru felul în care ai vorbit despre mine ,se vede ca m-ai cunoscut puțin mai bine 😬te sărut ,weekend plăcut   :*

Hmm...as spune eu mai multe ..dar ma abțin 😁 din păcate ne vedem ....peste mai mult timp, o perioada o sa lipsesc din "peisaj" ...dar o sa îți duc dorul sa stii 🤗 ...când revin, sper sa mai fii prin zona 😉 ai grija de tine 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila

băieți s-a întâmplat ceva ,nu știu ce ,și nu mai am niciun număr de al vostru. Pe aceasta cale va rog ,pe cei "de ai casei" să-mi scrieți un mesaj(când puteți)text sau whatsapp de preferat ,în care să-mi spuneți ceva(un moment ,un lucru deosebit ) ce s-a întâmplat la o întâlnire anterioara . Va sărut și îmi cer scuze pentru neatenție.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
3 minutes ago, Mara20 said:

băieți s-a întâmplat ceva ,nu știu ce ,și nu mai am niciun număr de al vostru. Pe aceasta cale va rog ,pe cei "de ai casei" să-mi scrieți un mesaj(când puteți)text sau whatsapp de preferat ,în care să-mi spuneți ceva(un moment ,un lucru deosebit ) ce s-a întâmplat la o întâlnire anterioara . Va sărut și îmi cer scuze pentru neatenție.

si de ce ai merge pe circuit inchis atata timp cat ai un topic public?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 21 minute, niku_b890 a spus:

si de ce ai merge pe circuit inchis atata timp cat ai un topic public?

nu merg pe circuit închis, doar țin cont de cei fideli în zilele mai aglomerate ,atâta tot 

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila
Acum 3 ore, Mara20 a spus:

băieți s-a întâmplat ceva ,nu știu ce ,și nu mai am niciun număr de al vostru. Pe aceasta cale va rog ,pe cei "de ai casei" să-mi scrieți un mesaj(când puteți)text sau whatsapp de preferat ,în care să-mi spuneți ceva(un moment ,un lucru deosebit ) ce s-a întâmplat la o întâlnire anterioara . Va sărut și îmi cer scuze pentru neatenție.

Multumesc 🙏Doamne😄

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Incercat azi o programare la domnișoară dar din păcate nu ne putem sincroniza,dar o sa mai incerc că tare sunt curios la ce am citit aici și chiar vreau sa te cunosc Mara......toate cele bune și sper că data viitoare sa ne sincronizăm 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Bobita13
Reputație: 0

Am fost azi noapte la Mara sa facem găina vecinului 😂, a fost super ok nu spun nu. Ințelegerea a fost că trebuie să stăm până pe dimineața că sa "jumulim" găina, numai că problema a fost că la 2 dimineața Bobiță a trebuit să se ducă la alte găini, fara nici un motiv întemeiat aparent 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 16 minute, Bobita13 a spus:

Am fost azi noapte la Mara sa facem găina vecinului 😂, a fost super ok nu spun nu. Ințelegerea a fost că trebuie să stăm până pe dimineața că sa "jumulim" găina, numai că problema a fost că la 2 dimineața Bobiță a trebuit să se ducă la alte găini, fara nici un motiv întemeiat aparent 😂

Poate nu ai "jumulit" cum trebuie găina 😁😉😅 are și ea standardele ei, nu? 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila
Acum 18 minute, Bobita13 a spus:

Am fost azi noapte la Mara sa facem găina vecinului 😂, a fost super ok nu spun nu. Ințelegerea a fost că trebuie să stăm până pe dimineața că sa "jumulim" găina, numai că problema a fost că la 2 dimineața Bobiță a trebuit să se ducă la alte găini, fara nici un motiv întemeiat aparent 😂

Cum dau unii cu piciorul....

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila
Acum 11 ore, Bobita13 a spus:

Am fost azi noapte la Mara sa facem găina vecinului 😂, a fost super ok nu spun nu. Ințelegerea a fost că trebuie să stăm până pe dimineața că sa "jumulim" găina, numai că problema a fost că la 2 dimineața Bobiță a trebuit să se ducă la alte găini, fara nici un motiv întemeiat aparent 😂

Halatul halatul cât a fost  halatul?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 9 minute, male a spus:

Halatul halatul cât a fost  halatul?

El a calculat 300/h  :) :) :)

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 11 minute, Mara20 a spus:

El a calculat 300/h  :) :) :)

Pai ...cat este cadoul pentru o noapte cu tine ? 😁😉 sa știm la ce ne așteptăm...nu de alta ..dar cine știe ce idei ne vin prin cap pe viitor 😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 12 minute, lorenzo12 a spus:

La postat...ca in pat nu te misti asa greu😁

Cine știe, cunoaște 🤣🤗

Link spre comentariu

  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 4 minute, alin19790 a spus:

Frumos,dar fără textilă...?

Fără textila la mine-n pat :))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...