Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

0738544529 Mara 👅

Recommended Posts

hm....deja suna yammmy raspunsul tau...finalizarea la alegerea fiecaruia, asa cum ai enumerat tu, inteleg ca este inclusa in pret?!?acum ramane sa ma si edific personal!multumesc pentru raspuns....am vazut ca anunti ora de incepere a programului...insa,pana la ce ora te putem deranja, noi, futacii/confutacii...cu un apel/mesaj?

• Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Mara20 , oricine poate spune că este nu știu ce vedetă de pe forum, în sperața de tratament preferențiabil. Eu am încercat să ajung la tine în mai multe rânduri, dar de fiecare data mi-ai dat țeapă,

🍿🍿

Dacă a fost ca la metrou, să vedem recenziile 👍

Acum 28 minute, menlake a spus:

hm....deja suna yammmy raspunsul tau...finalizarea la alegerea fiecaruia, asa cum ai enumerat tu, inteleg ca este inclusa in pret?!?acum ramane sa ma si edific personal!multumesc pentru raspuns....am vazut ca anunti ora de incepere a programului...insa,pana la ce ora te putem deranja, noi, futacii/confutacii...cu un apel/mesaj?

da ,este inclusa în preț  :) pana la 19 ,20 cam asa....

Acum 12 minute, Amfostaici a spus:

Super draguta la telefon domnisoara,acum ramane sa vedem ce servicii are ca eu n am reusit sa o prin libera 🤭

cu părere de rău nu cred ca o sa ma prinzi prea curând, îmi suna telefonul ca la centrala telefonica  :) :) :) :)

Acum 27 minute, Mara20 a spus:

cu părere de rău nu cred ca o sa ma prinzi prea curând, îmi suna telefonul ca la centrala telefonica  :) :) :) :)

Succesul e vremelnic.  Calitatea și seriozitatea oferita fac diferenta. :)

• Like 1
Acum 1 oră, L1viu a spus:

Sa vezi ce o sa curgă recenziile 🤪😉🙃

2 dintre colegii voștri ,dacă ii pot numi asa :) ,mi-au promis recenzii (una ieri ,una azi) ,acum și eu aștept ca și voi  :) :) :)

• Like 1
Acum 13 minute, Mara20 a spus:

2 dintre colegii voștri ,dacă ii pot numi asa :) ,mi-au promis recenzii (una ieri ,una azi) ,acum și eu aștept ca și voi  :) :) :)

Maine daca imi faci un loc la tine promit ca iti fac o recenzie buna sau rea...depinde de servicii si cum sunt tratat😁

Haideti ca sparg eu gheata bai baieti sa nu spuneti ca o ardem ca la metrou cu toate ca nu meritati unii dintre voi nimic la sigur,dar da mara chiar merita vizita din punctul meu de vedere.

Sunat,programat din timp fara probleme(ti am zis ca te prind🤭)a respectat programarea ba mai mult mi a scris inainte sa ajung daca vin sigur😁

Ajuns la domnita in cauza am ramas placut surprins de ea,este pe gustul meu.

Locatia:10 nu am mai fost niciodata acolo,este chiar fain curat,aerisit cu toate ca se fumeaza(aviz celor cu radar acasa)baia super curata,prosop nou,geluri pe alese

Aspect 9.50 micuta de statura pana in 1.60 inzestrata cu o pereche de sani maaari frumosi(mai frumosi ca ai alesiei000)funduletul usor bombat

Ca actiune,aici e aici incepe intr adevar cu op nu va speriati este placut si asa cu atentie sporita la punguta cu 2 bani in timp ce se uita in ochii tai😅.Dupa la np si aici incepe dezmatul se pune peste tine si da din fundulet pana o simti ca oboseste,dar nu se lasa e ambitioasa si ii da mai departe,pana ii propui tu sa schimbati,geme frumos la urechea ta,te pupa te mangaie,e ce trebuie in pat.

Halat 150 nr,din pacate as fi stat mai mult,dar nu s au aliniat planetele tura asta 😅 eu ma mai duc,te pup mara😘

• Like 7
  • Inimioara 1