Sari la conținut

0746425088 Mara 👅


Mara20

Postări Recomandate

  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 4 minute, Mara20 a spus:

nu mi se pare aroganță când scriu ca nu mai sunt disponibila și suna telefonul și mai mult ,parca în ciuda  :) ce-i drept nu știu dacă erau persoane care vor sa vina la mine sau ființe subacvatice cu programari false :)

eu nu postez ca nu mai sunt disponibila ca să fiu urcata în pagina ;) când scriu ca nu mai sunt ,chiar nu mai sunt ,îmi pare rau dacă te-am supărat  :(

Press and hold on power key for 5 seconds

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 1 minut, kitkatlove a spus:

Press and hold on power key for 5 seconds

nu am telefon de "birou " ...am doar un telefon :) daca aveam telefon de birou iti dai seama ca era închis...nu sunt chiar atât de proasta

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Chiar acum, Mara20 a spus:

nu am telefon de "birou " ...am doar un telefon :) daca aveam telefon de birou iti dai seama ca era închis...nu sunt chiar atât de proasta

Rest in pieces.

Sorry, credeam ca ai, u know, majoritatea au... 

Aah, da, ele au ca lucreaza cu publi, la foc automat, tu doar cu nimfo. Face sens.

Pai ia-ti un dual sim si ai rezolvat problema, ma rog, daca postezi aici lumea nu se uita. Eu de ex imi salvez numarul in telefon si sun cand mi se scoala (la propriu🤣), nu ma mai uit la anunt etc.. 

Poate lumea suna cand are timp, chill...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 28 minute, Amfostaici a spus:

Proaspat iesit de la mara pentru a nu stiu cata oara,fata asta e argint viuuuu,te face sa te simti zeus😂😂 te pup mara,asta da sedinta de cardio🤣🥰

hihi ,nu ma da de gol 

si eu te pup  :* :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 2 ore, Bobita13 a spus:

Mara, mie dor de tine 😢. Astazi nu esti ? Deobicei postezi cand esti disponibila ?

hei 😬nu ma simt bine și nu voi fi disponibila câteva zile  :* când revin anunț 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 09.02.2022 la 9:52, L1viu a spus:

Aroganta nu își are locul aici...tot un prieten mi-a spus și mie asta, tare..nu? 🤔😉

Revin cu un "refresh" la ceea ce am afirmat mai sus...îmi retrag cuvintele pentru ca Domnișoara Mara este o prezenta plăcută și cu cei 7 ani de acasă pot spune, așadar....

 

Vizitata și de mine zilele trecute, are un 10 cu felicitări pentru atitudine, chiar dacă as vrea ...nu am ce sa si reproșez..

 

Ca și servicii Orap P + Normal P, finalizat în Normal cu ea deasupra, serviciile clasice.

Sanii sunt o minunăție chiar dacă legile fizicii ai "afectează" și sunt lăsați...

Pare sa ai placa și ei acțiunea, geme și vorbește frumos în timpul "programului", dacă se preface ai dau nota 10+ pentru actorie 😉👍

 

Clar de revizitat, mi-am "permis" sa ai dau și niște sfaturi și dacă mai sta pe la noi și continua tot asa, vom avea de câștigat cu toții 😉👍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 4 minute, L1viu a spus:

Revin cu un "refresh" la ceea ce am afirmat mai sus...îmi retrag cuvintele pentru ca Domnișoara Mara este o prezenta plăcută și cu cei 7 ani de acasă pot spune, așadar....

 

Vizitata și de mine zilele trecute, are un 10 cu felicitări pentru atitudine, chiar dacă as vrea ...nu am ce sa si reproșez..

 

Ca și servicii Orap P + Normal P, finalizat în Normal cu ea deasupra, serviciile clasice.

Sanii sunt o minunăție chiar dacă legile fizicii ai "afectează" și sunt lăsați...

Pare sa ai placa și ei acțiunea, geme și vorbește frumos în timpul "programului", dacă se preface ai dau nota 10+ pentru actorie 😉👍

 

Clar de revizitat, mi-am "permis" sa ai dau și niște sfaturi și dacă mai sta pe la noi și continua tot asa, vom avea de câștigat cu toții 😉👍

wow ,ma bucur ca te-am făcut sa iti schimbi părerea 🥰 cu siguranță voi continua tot asa ,ba chiar mai bine cu timpul 

te pup și îți mulțumesc  :*

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 1 minut, Mara20 a spus:

wow ,ma bucur ca te-am făcut sa iti schimbi părerea 🥰 cu siguranță voi continua tot asa ,ba chiar mai bine cu timpul 

te pup și îți mulțumesc  :*

Cu drag, meriți 👍😉🤗 ne revedem săptămâna viitoare dacă  nu ne părăsești 😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 2 minute, L1viu a spus:

Cu drag, meriți 👍😉🤗 ne revedem săptămâna viitoare dacă  nu ne părăsești 😉

ne revedem  :* 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila

buna dimineața :* simt nevoia sa clarific niște aspecte :
Sunt foarte foarte selectiva în privința celor ce-mi trec pragul ,dacă mi se pare ceva suspect întâlnirea nu va mai avea loc .
Lucrez cu un număr mic de programari pe zi ,chiar foarte mic comparativ cu ce am auzit despre colegele mele ,când zic ca nu mai sunt disponibila chiar nu mai sunt, nu trebuie sa ma jignești :)
Nu lucrez seara pentru ca am avut întâlniri destul de devreme cu oameni sub influența diferitelor substanțe :) din nou nu trebuie sa ma jignești :)
Nu trimit poze ,mai ales cu fața, nu-mi mai cereți poze (de ce cereți poze cu fața? eu zic ca sunt simpatica ,nu am ochii strâmbi sau găuri in față :) :) :) )
Dacă ți-am blocat numărul inseamna ca nu mai vreau sa îmi treci pragul sub nicio forma ! Nu ma suna de pe alt număr pentru ca te țin minte :)
Si in ultimul rand, dusul devine obligatoriu!!!! (pentru unii )

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, Mara20 a spus:

buna dimineața :* simt nevoia sa clarific niște aspecte :
Sunt foarte foarte selectiva în privința celor ce-mi trec pragul ,dacă mi se pare ceva suspect întâlnirea nu va mai avea loc .
Lucrez cu un număr mic de programari pe zi ,chiar foarte mic comparativ cu ce am auzit despre colegele mele ,când zic ca nu mai sunt disponibila chiar nu mai sunt, nu trebuie sa ma jignești :)
Nu lucrez seara pentru ca am avut întâlniri destul de devreme cu oameni sub influența diferitelor substanțe :) din nou nu trebuie sa ma jignești :)
Nu trimit poze ,mai ales cu fața, nu-mi mai cereți poze (de ce cereți poze cu fața? eu zic ca sunt simpatica ,nu am ochii strâmbi sau găuri in față :) :) :) )
Dacă ți-am blocat numărul inseamna ca nu mai vreau sa îmi treci pragul sub nicio forma ! Nu ma suna de pe alt număr pentru ca te țin minte :)
Si in ultimul rand, dusul devine obligatoriu!!!! (pentru unii )

Mai rarut ca e mai dragut...nu si dusul...de el trebuie sa se faca abuz...in alta ordine de idei astazi poti fi deranjata? In speranta ca am trecut de emotiile primei intalniri!...😘

Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot
Acum 1 oră, Mara20 a spus:

buna dimineața :* simt nevoia sa clarific niște aspecte :
Sunt foarte foarte selectiva în privința celor ce-mi trec pragul ,dacă mi se pare ceva suspect întâlnirea nu va mai avea loc .
Lucrez cu un număr mic de programari pe zi ,chiar foarte mic comparativ cu ce am auzit despre colegele mele ,când zic ca nu mai sunt disponibila chiar nu mai sunt, nu trebuie sa ma jignești :)
Nu lucrez seara pentru ca am avut întâlniri destul de devreme cu oameni sub influența diferitelor substanțe :) din nou nu trebuie sa ma jignești :)
Nu trimit poze ,mai ales cu fața, nu-mi mai cereți poze (de ce cereți poze cu fața? eu zic ca sunt simpatica ,nu am ochii strâmbi sau găuri in față :) :) :) )
Dacă ți-am blocat numărul inseamna ca nu mai vreau sa îmi treci pragul sub nicio forma ! Nu ma suna de pe alt număr pentru ca te țin minte :)
Si in ultimul rand, dusul devine obligatoriu!!!! (pentru unii )

Ca bine zici,spune le sa nu mai faca si apa peste tot prin baie🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 19 minute, c-tinescu a spus:

Mai rarut ca e mai dragut...nu si dusul...de el trebuie sa se faca abuz...in alta ordine de idei astazi poti fi deranjata? In speranta ca am trecut de emotiile primei intalniri!...😘

cu siguranță am trecut de acele emoții, da ,ma poți deranja :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0728476883
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Acum 11 minute, Amfostaici a spus:

Ca bine zici,spune le sa nu mai faca si apa peste tot prin baie🤣🤣

dacă as sta sa spun tot as posta și eu din ora în ora :)

te astept la mine azi 🥰

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...