Sari la conținut

Evelinee 0799045829


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Confirm cu tatuajele!!!   Buna! Bruneta cu experienta te invit in locatia mea sa petrecem clipe frumoase si romantice impreuna .Te asigur ca vei gasi INTIMITATE IGIENA SI DISCRETIE nu in ultimul rand sunt aceeasi persoana pe care ai vazuto in poze 100% sunt pozele mele reale .Daca tiam starnit curiozitatea atunci sunama pentru mai multe detali .Sunt deschisa la fantezii in limita bunului simt .

F38C4D70-1972-4C01-A830-52C35791B138.jpeg

67A71F80-4266-4BD2-8AFA-A72B39959F23.jpeg

FD8D03A1-B426-4851-B5FE-8315F7FCA3ED.jpeg

655D3E90-581C-4C3B-96F9-0F8CD8144709.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, _SnK_ a spus:

Buna !

Ne poti prezenta tarifele  ? 

Buna 😘
O finalizare 200 
o ora 400
Finalizare orala 100
Ca si sericii finalizare corporala,oral ,Deepthroat, normal diferite  poziții 69,dacă igiena este impecabila se poate și sărut s-au oral neprotejat

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 4 ore, _SnK_ a spus:

Buna !

Ne poti prezenta tarifele  ? 

Buna 😘
O finalizare 200 
o ora 400
Finalizare orala 100
Ca si servicii finalizare corporala,oral ,Deepthroat, normal diferite  poziții , 69 ,dacă igiena este impecabila se poate și sărut s-au oral neprotejat

Link spre comentariu
  • Oras:USA 🇺🇸
  • Oras:USA 🇺🇸

Dragilor, chiar nu am timp de recenzie detaliata acum dar promit solemn ca revin, in drum spre OTP. Anyway, ATENȚIE! IMAGINI CARE VA POT AFECTA EMOȚIONAL! Mai bine donați banii la crucea roșie sau Salvation Army. Serios! Aseară am plătit ca sa evit polemici si sa nu cumva sa iasă Flipper din dulap. Femeia e pe alta planeta. Nici o banca jidaneasca nu lucrează cum lucrează ea. Dar, promit ca revin cu review detaliat. O seara frumoasă! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 51 minute, ByeFelicia a spus:

Dragilor, chiar nu am timp de recenzie detaliata acum dar promit solemn ca revin, in drum spre OTP. Anyway, ATENȚIE! IMAGINI CARE VA POT AFECTA EMOȚIONAL! Mai bine donați banii la crucea roșie sau Salvation Army. Serios! Aseară am plătit ca sa evit polemici si sa nu cumva sa iasă Flipper din dulap. Femeia e pe alta planeta. Nici o banca jidaneasca nu lucrează cum lucrează ea. Dar, promit ca revin cu review detaliat. O seara frumoasă! 

Ia uimestene tu cred ca esti ala ipotentu 😂

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:USA 🇺🇸
  • Oras:USA 🇺🇸
2 minutes ago, Evellinee said:

Care nu ti se scoala din america 

Scumpa, dacă aduci un bărbat la stadiu de “nesculare”, eu m-aș îngrijora. Sincer! Operațiile estetice efectuate la Clinica Dargonu’ Roșu nu ajuta cu absolut nimic. Eu prima oară cand te-am văzut te-am confundat cu Mickey Rourke (la vârsta actuala, nu in tinerețe). Zici ca esti in defense line la rugby. Pe bune! Păcat că alea nu mai ai cum sa le repari. Bafta la jumulit bani aiurea.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 50 minute, ByeFelicia a spus:

Pentru mine e clar…

https://youtu.be/bT90D0GKZRM 

 

Acum 56 minute, ByeFelicia a spus:

Dragilor, chiar nu am timp de recenzie detaliata acum dar promit solemn ca revin, in drum spre OTP. Anyway, ATENȚIE! IMAGINI CARE VA POT AFECTA EMOȚIONAL! Mai bine donați banii la crucea roșie sau Salvation Army. Serios! Aseară am plătit ca sa evit polemici si sa nu cumva sa iasă Flipper din dulap. Femeia e pe alta planeta. Nici o banca jidaneasca nu lucrează cum lucrează ea. Dar, promit ca revin cu review detaliat. O seara frumoasă! 

Dute si fa-ti un control la doctor domnule cu ipotenta ridicata,in loc sa dai bani sa te faci de ras ,mai bn da bani si fate bine …ai plecat frustrat te inteleg …si eu m as fi simtit prost sa nu mi se scoale pula la o femeie te inteleg …astia care au probleme tehnice lasa comm dastea ca din cate persone au fost nu au fost peibleme.probleme cu femeie st la ipotenti ca tine care cand vad ca nu li se schoala pula cer bani inapoi discaunt …ca si cum e vina mea sa nu poti sa futu la 45 .

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 minut, ByeFelicia a spus:

Scumpa, dacă aduci un bărbat la stadiu de “nesculare”, eu m-aș îngrijora. Sincer! Operațiile estetice efectuate la Clinica Dargonu’ Roșu nu ajuta cu absolut nimic. Eu prima oară cand te-am văzut te-am confundat cu Mickey Rourke (la vârsta actuala, nu in tinerețe). Zici ca esti in defense line la rugby. Pe bune! Păcat că alea nu mai ai cum sa le repari. Bafta la jumulit bani aiurea.

Hai ipotentule cometeaza ca ti so scula pula 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 57 minute, ByeFelicia a spus:

Dragilor, chiar nu am timp de recenzie detaliata acum dar promit solemn ca revin, in drum spre OTP. Anyway, ATENȚIE! IMAGINI CARE VA POT AFECTA EMOȚIONAL! Mai bine donați banii la crucea roșie sau Salvation Army. Serios! Aseară am plătit ca sa evit polemici si sa nu cumva sa iasă Flipper din dulap. Femeia e pe alta planeta. Nici o banca jidaneasca nu lucrează cum lucrează ea. Dar, promit ca revin cu review detaliat. O seara frumoasă! 

Astept detalii. Voiam sa fac si eu o vizită domnișoarei. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Chiar acum, Evellinee a spus:

Hai ipotentule cometeaza ca ti so scula pula 

Ia vezi poatr gadesti remediu in america ca aici n ai noci o sansa …imi pare rau sa te dezamagesc da cred ca dasta pleci in america sa te faci bine .sanatate multa😂😂😂😂

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:USA 🇺🇸
  • Oras:USA 🇺🇸
2 minutes ago, munteanudan1 said:

Astept detalii. Voiam sa fac si eu o vizită domnișoarei. 

Domnișoarei?! Poate lu’ nenea :))

Daca-ti plac sporturile extreme, poate :)))

Sunt alte fete extraordinare. Crede/ma. Si 400 de lei? Mai bine merg la un leagăn de copii si-i donez. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 minute, Evellinee a spus:

Hai ipotentule cometeaza ca ti so scula pula 

🤫nu vezi ca nu stii ce sa mai zici esti nebun .da tu ai mai fost la dragon si ti a esuat operatiile nu inseamna ca toata lumea merge la Dragonul rosu , iar singurul esuat de aici esti tu se pare …data viitoare poti sa ma anunti ca am un strapon si iti arat eu cum se fute sau daca nu iti mai merge jucaria puteai sa spui ca iti dadeam eu un vibrator,  pentru cultura ta generala nu am nici o operatie si nici nu am nevoie 🤫🤫🤫ins

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0761442676
  • Oras:Pe luna 🌇
  • Disponibila
  • Telefon: 0761442676
  • Oras:Pe luna 🌇
  • Disponibila
Acum 2 ore, Evellinee a spus:

Care nu ti se scoala din america 

 La mine i s-a sculat 😅😂 dar na voi stiti 😇😇😇😈 confirm ca nu are probleme 😂😂😂😂😂  

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...