Sari la conținut

Alessia ‪0727054827‬


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

Eu zic să te oprești aici, ești dezinformat total, oricum nu e treaba ta ce și cum fac eu.

Închei atragandu-ti atenția că vocabularul tău nu cadreaza cu culoarea și rangul tău aici.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 11 minute, Cautatorul13 a spus:

Eu zic să te oprești aici, ești dezinformat total, oricum nu e treaba ta ce și cum fac eu.

Închei atragandu-ti atenția că vocabularul tău nu cadreaza cu culoarea și rangul tău aici.

Sa nu ne fie rusine cu ce facem , sa fim asumati. Tu o cauti cu mine , prin minusuri si comentarii , nu vad vro etichetare la adresa ta , anterioara a celei venite din partea ta.

Rank-ul meu e facut pe recenzii , plus cont  platit . 
 

  • Like 4

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-

Salutare ! :wave:
 

Revizitat astazi Alessia ! 👩🏻

Programare prin intermediul wp-ului 📱, facuta de indata ce am aflat ca e pe zona 📍 , asa ceva nu se rateaza 😳 , cel putin de catre mine 😈.

Desi mai vizitasem o fata , cu putin timp in urma , am indreptat panzele ️, de indata catre locatia Alessiei. :inlovee 

Ajuns la locatie 📍 , bloc macro 🏢, am fost intampinat de aceeasi fata , perfecta , si ca servicii si ca aspect :* (cel putin pentru mine ) .

Invitat in camera , pentru cateva pahare de vorba 🥃 , ca doar de stim de ani buni (fara evenimente 😅 , deocamdata) , apoi mers la dus 🛀 pentru reimprospatarea apei mai mult , ca eram la al 4-lea pe in 2 ore 😂.

Reintors in camera de joaca 🎰 , Alessia ma astepta , intr-o costumatie adecvata , intalnirii 👯‍♀️👠 , pregatita de atac :sado.

Putin preludiu pentru incarcarea 🔌🪫🔨 , dar zici ca era pe fast charging , pentru ca in cateva momente era full 🔋.

Am inceput cu un 69 :69 , sa nu cumva sa ramana careva dator 🙄. Oral 🍭 perfect , umed ️ , de nota 🔟.

Am continuat cu normal , :moil din partea mea , urmat de un careu de 8️⃣8️⃣8️⃣8️⃣-ari , schimbat in misionar :feet , pana la epuizare 🥵. - Prestatie perfecta 🔟

:jerkoff Finalizare 

Mers la dus din nou 🛁 , am mai schimbat cateva vorbe , pana am facut echiparea 👕👖👟 , apoi am rupt usa 🚪💨.


O pup :2qm40hg , si o recomand , de fiecare data , e o fata de top 🔝, si preferata mea 🆘🚫.

 

Bafta ! B)

  • Like 4
  • Inimioara 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare 

Am ajuns și eu la Alessia,  după ce am eșuat cu gyuli sau cum io zice.

Fata super sexy , bronzata etc. 

Am programat pe whatsapp,  am ajuns la destinație,  bloc Lidl, urcat la domnita ci liftul, ma.poftit în casa am făcut cunoștință și am cerut la.dus , moment în care sa uitat puțin mirata , adică în genul ( pe.bune ?! Mai vrei și la.dus ? E târziu tu nu vezi ). 

În fine , am făcut dusul de rigoare,  am întrat în camera , decartat pentru o finalizare.  Cadoul a fost dus la.pastrare în alta camera , ea știe unde . Dar când sa întors pai a întrat într-un rol de nu credeam ca o femeie poate juca asa bine.

Ma.frecat cu sânii ( la.care simțeam când se întăresc sfarcurile ) , sărutat pe.corp , a.pus balonasul și sa pus în genunchi pentru un oral super . Pe la spate face niște contre de mai mare dragul ....sa te termine .

Per total fata este super ok 

Oral bun 8 pentru ca este protejat

Normal 9 , își joaca rolul bine , te face sa crezi ca ea te vrea ...nu tu pe ea 

Gfe 6 . Cam inexistent 

Cam dubioasa vocea aia de bărbat,  care cică este colegul ei transsexual,  dar eu o revin cu siguranță la următoarea vizita 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 6 ore, Radu007db a spus:

Salutare 

Am ajuns și eu la Alessia,  după ce am eșuat cu gyuli sau cum io zice.

Fata super sexy , bronzata etc. 

Am programat pe whatsapp,  am ajuns la destinație,  bloc Lidl, urcat la domnita ci liftul, ma.poftit în casa am făcut cunoștință și am cerut la.dus , moment în care sa uitat puțin mirata , adică în genul ( pe.bune ?! Mai vrei și la.dus ? E târziu tu nu vezi ). 

În fine , am făcut dusul de rigoare,  am întrat în camera , decartat pentru o finalizare.  Cadoul a fost dus la.pastrare în alta camera , ea știe unde . Dar când sa întors pai a întrat într-un rol de nu credeam ca o femeie poate juca asa bine.

Ma.frecat cu sânii ( la.care simțeam când se întăresc sfarcurile ) , sărutat pe.corp , a.pus balonasul și sa pus în genunchi pentru un oral super . Pe la spate face niște contre de mai mare dragul ....sa te termine .

Per total fata este super ok 

Oral bun 8 pentru ca este protejat

Normal 9 , își joaca rolul bine , te face sa crezi ca ea te vrea ...nu tu pe ea 

Gfe 6 . Cam inexistent 

Cam dubioasa vocea aia de bărbat,  care cică este colegul ei transsexual,  dar eu o revin cu siguranță la următoarea vizita 

Prietene ești sigur că ai fost la fata respectiva? Nu de alta dar Alesia este plecata cam de multicel și ma îndoiesc sa aiba vreo colega trans. 

Sper sa ma înșel 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 27 minute, Misuursulet a spus:

Prietene ești sigur că ai fost la fata respectiva? Nu de alta dar Alesia este plecata cam de multicel și ma îndoiesc sa aiba vreo colega trans. 

Sper sa ma înșel 

Te inseli . La ea a fost.

  • Like 3
  • Confuz 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 7 minute, Misuursulet a spus:

Pai dasta am zis ca nu am văzut anunțul ca este în Pitești 

Poate ti-a dat block si de aia nu mai iti apare 😂😂😂.

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 20 minute, Radu007db a spus:

Și deja era pe punctul de plecare .

Cu privire la colegul trans , pana și taximestrul cu care am fost știa de el :)

O fi luat si el o ora . 😎

  • Like 1
  • Haha 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 10.08.2023 la 14:23, L.A.W. a spus:

O fi luat si el o ora . 😎

Tot ce este posibil , el.a.zis ca de la clienti stie :)

am mai fost acum vreo doi ani cred la o fetita ,cu un taximetrist , de vreo 3 4 ori la rand si ma tot intreba cum e , ce face etc. La urmatoarea vizita mi.a zis fata ca a venit un coleg de al meu de la munca pe la ea ....cand l.a descris era taximetristul  :))

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 4 ore, Radu007db a spus:

Tot ce este posibil , el.a.zis ca de la clienti stie :)

am mai fost acum vreo doi ani cred la o fetita ,cu un taximetrist , de vreo 3 4 ori la rand si ma tot intreba cum e , ce face etc. La urmatoarea vizita mi.a zis fata ca a venit un coleg de al meu de la munca pe la ea ....cand l.a descris era taximetristul  :))

 

 

Stai linistit , ca merg multi oameni  , dar se feresc sa recunoasca.

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...