Sari la conținut

Miruna 0727653735


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 3 ore, Miruna. a spus:

Dacă nu îți convine preturile mele și serviciile mele poți alege alta fata la care sa mergi.nu inteleg motivul pentru care tocmai la mine și la preturile mele teai deranjat asa tare .

În primul rand au crescut toate preturile și la toate fetele.nu sunt singura cu acest preț și aceste servicii .ești liber sa alegi pe cine vrei

Nu fi obraznica. Ideea era ca atunci când mărești un preț aduci și un argument prețului marit. Îmbunătățești oarecum și serviciile. Faci o schimbare. Dacă prețul se schimba și serviciile ar trebui sa aiba o modificare nu crezi? degeaba te enervezi.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 23 minute, boris32 a spus:

Nu fi obraznica. Ideea era ca atunci când mărești un preț aduci și un argument prețului marit. Îmbunătățești oarecum și serviciile. Faci o schimbare. Dacă prețul se schimba și serviciile ar trebui sa aiba o modificare nu crezi? degeaba te enervezi.

Chiar nu m-am enervat.am spus și mai sus fiecare este liber sa meargă unde vrea și sa aleagă ce ii place!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 5 ore, Miruna. a spus:

Dacă nu îți convin preturile mele și serviciile mele, poți alege alta fata la care sa mergi.Nu inteleg motivul pentru care tocmai la mine și la preturile mele, te-ai deranjat asa tare .

În primul rand, toate fetele au crescut preturile. Nu sunt singura cu acest preț și aceste servicii. Ești liber sa alegi pe cine vrei.

Gramatical, cam așa ar fi corect. Baftă

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 5 ore, Miruna. a spus:

Dacă nu îți convine preturile mele și serviciile mele poți alege alta fata la care sa mergi.

Ai dreptate, asa am sa si fac…

 

Acum 5 ore, Miruna. a spus:

nu inteleg motivul pentru care tocmai la mine și la preturile mele teai deranjat asa tare .

Nu ma deranjezi tu sau anuntul tau, neaparat… doar ma dadeam si eu cu sania pe frumosul forum si mi-a sarit in ochi aceasta modificare… 

 

Acum 6 ore, Miruna. a spus:

În primul rand au crescut toate preturile și la toate fetele.nu sunt singura cu acest preț și aceste servicii .

Aici iti dau dreptate din nou… tocmai asta este problema, ca toate cereti niste preturi măricele si nu oferiti nimic pentru banii aia, doar servicii banale. 
Te-am pupăcit, online, bineinteles ca live nu oferi🙋‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 19 minute, extraterestru78 a spus:

Ai dreptate, asa am sa si fac…

 

Nu ma deranjezi tu sau anuntul tau, neaparat… doar ma dadeam si eu cu sania pe frumosul forum si mi-a sarit in ochi aceasta modificare… 

 

Aici iti dau dreptate din nou… tocmai asta este problema, ca toate cereti niste preturi măricele si nu oferiti nimic pentru banii aia, doar servicii banale. 
Te-am pupăcit, online, bineinteles ca live nu oferi🙋‍♂️

😀😀😀fix la mine ți-a sărit în ochi..e bine 😘

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 28 minute, Miruna. a spus:

😀😀😀fix la mine ți-a sărit în ochi..e bine 😘

Nu-l baga in seama!😁

Asa este el, sufera de deficit de "reputatie"😁😁 si s-a gandit sa iasa si el in evidenta. De parca ai fi singura de pe forum care si-a indexat tariful.😁😁

Sunt vremuri grele acum...😁😁😁 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...