Sari la conținut

Bianca ❤️ 0747708948


Postări Recomandate

  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 2 minute, povestitorul a spus:

Pai sa invete ....Nu pe bani si nervi clientului . 

Si cand ma gandesc ca eu nu pot sa obtin programare ...😂😂😂

 

Pe cat timp ai vrut sa te programezi? Daca 30 min, am un feeling ca i se cam rupe.😁 Baga cu ora sa vezi...de pe alt nr.😂

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Chiar acum, povestitorul a spus:

Nici ...nu ii mai scriu ...am si eu orgoliu meu 😉😉

 

Deloc nu ma crezi ...

Mi un pic greut sa te cred, dar incerc, depun efort

Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 1 minut, povestitorul a spus:

Nici ...nu ii mai scriu ...am si eu orgoliu meu 😉😉

 

Corect! Iti spun cum facem. Succes garantat. Eu am dedus exact unde e locația. Stăm în mașină pana il ginim pa client. Bine, unu mai pricajit, nu ceafa lată. După ce suna la interfon, tusti înăuntru. Eu il iau cu una, alta si tu mergi, la sigur.😁😂

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, Impartial a spus:

Corect! Iti spun cum facem. Succes garantat. Eu am dedus exact unde e locația. Stăm în mașină pana il ginim pa client. Bine, unu mai pricajit, nu ceafa lată. După ce suna la interfon, tusti înăuntru. Eu il iau cu una, alta si tu mergi, la sigur.😁😂

Sa avem ...noroc si sa fie si unul.de doar citeste si profita 😉😉

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 ore, costy7 a spus:

Sal.Mai părinte nu m-ai descantat bine,că eu și Bianca suntem incompatibili,.Eu am incercat sa fac tot posibilul sa fie bine,de aceea m-am programat din timp și am stabilit până la urmă ora exacta.Am ajuns la marele fix,și am sunat nimic,mesaj nimic,după 5 min îmi dă mesaj interfonul și etajul.Bajbai încă vreo 2 min că nu se vedea nimic pe apartament la număr mă refer,i fine am intrat la ea la și 9 min.Ma mai întreabă o data cat vreau sa stau deși știa din mesaje că i-am spus că stau o finalizare ,și îmi spune că la și 30 are alta finalizare.Ok și am intrebato ,că eu mai am 20 min și nu sunt dispus sa las de la mine ce-i de făcut.A dat din umeri și eu am considerat că nu se mai întâmplă nimic frumos între noi și mi-am cerut scuze și am plecat.Stiu că îmi bat gura degeaba si multi nu prefera sa nu scrie vezi doamne că le este frica că fata să nu-i mai primeste ,dar eu unul când văd că nu sunt repectat prefer sa plec.Fata părerea mea s-a simțit și ea vedeta pe forum ,dar eu prefer sa fiu un Djokovici și să mor cu respectul de gat.Ciocane tari și numai bine

Io v-am zis de la inceput

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Imi pare rau domnilor  , experienta isi spune cuvantul .. dupa cum am spus sunt noua in domeniu -incepatoare .. poate puteam aplana situația altfel atunci , dar oboseala , stresul , toate s-au acumulat zilele acestea si nu am mai gandit rațional in momentul de fata  … stiu ca nu este vina nimanui , ci a mea, ca nu m-am organizat cum trebuie .. dar chiar ma stradui sa fac sa fie totul bine ..  pentru mine , toata treaba asta este o noutate .. 

Va pup si va multumesc pentru intelegere ! 🙈❤️

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ExDanVeres
Reputație: 0
1 hour ago, Biancaaaaa said:

Imi pare rau domnilor  , experienta isi spune cuvantul .. dupa cum am spus sunt noua in domeniu -incepatoare .. poate puteam aplana situația altfel atunci , dar oboseala , stresul , toate s-au acumulat zilele acestea si nu am mai gandit rațional in momentul de fata  … stiu ca nu este vina nimanui , ci a mea, ca nu m-am organizat cum trebuie .. dar chiar ma stradui sa fac sa fie totul bine ..  pentru mine , toata treaba asta este o noutate .. 

Va pup si va multumesc pentru intelegere ! 🙈❤️

Mai lasa prostiile domnișoară. Ce e asa dificil sa iti notezi programarile si sa lucrezi organizat? 

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0

O, tu, cu ochi albaştri, cât de frumoasă eşti!

Asa incepe o poezie. Bianca are ochisorii albastri ceresc sa zic asa :)) se pot citi multe lucruri acolo care sunt in sufletul ei. Dar poate va zic alta data ceea ce am putut citi eu.

Am ajuns si eu la Bianca astazi, am respectat amandoi programarea (m-am asigurat ca sa fie asa :)) ). Ajuns la ea am aprins o tigara si am inceput sa povestim despre cat de depasita s-a simtit aceste zile, ca nu prea stie cu ce se mananca si am incercat asa in stil preotesc sa o indrum spre o cale buna. Buna pentru ea si pentru clienti. Nu stia ca trebuie sa lasa timp intre clienti, si mai multe lucruri. Am observat ca este deschisa sa invete, ceea ce este un plus pentru ea. 

Acum sa fim serios, cam toate fetele s-au incurcat in programari si chesti de genul la inceput… deci putem sa avem putina rabdare cu ea. Un pic nasol pentru cei care au avut un gust amar in urma amanarilor intalnirilor.

Asa, sa trec si eu la recenzie :)), Bianca este o facuca miniona, sanii mari pentru inaltimea ei si putin lasati. Pe mine nu m-a deranjat deloc. Are un fundulet frumos (nu am mers cu gandul sa il probez dar nu m-am putut abtine)

Am inceput prin a ne saruta, in timp ce i-am dat jos sutienul, am inceput sa ii mangai sanii, sa ii strang funduletul cu mainile…total..aceasta actiune a condus spre a o invita sa se puna pe marginea patului si sa ii dau voie sa faca cunostinta cu juniorul. A inceput sa o suga, o suge bine, chiar daca aici poate sa faca progrese. Ce imi place mult e ca dupa ce o suge ii ramane saliva pe la gurita, aceasta imagine mi-a placut mult. Am trecut in pat si m-am intins si a continuat cu oral dupa care i-am zis sa vina deasupra. Deasupra se misca bine, asa cum sa va zic, cu pasiune, geme, te saruta, face opturi, pff mi-a placut mult. Am zis sa schimbam pozitia si am pus-o capra, si am inceput sa ii dau… frumoasa priveliste, asa frumoasa ca am zis ca vreau si anal. Am dat cu putin ulei si am inceput sa o bag incet incet, in timp ce ea gemea, si am tot marit ritmul si am tot dat pana ce am terminat prinzand sanii ei cu mainile mele pff.. Frumos meci, ce e drept am si transpirat.

Dupa primul meci, am povestit un pic si i-am zis sa dansam :)) am inceput sa ne sarutam din nou in timp ce ma masturba cu mana, am trecut din nou la oral, si dupa oral am zis sa vina peste dar cu fundul sa vad privelistea. Se misca bine ce ii drept, ft bine. Si pentru a finaliza am zis sa se intoarca ca sa o pot saruta in timp ce m-am terminat. Inca odata am transpirat de numa. S-a meritat experienta. E noua, mai are de invatat dar e frumusica, buna si pune pasiune.

Note:

Oral - 8,5 — il face bine, la un moment dat am simtit un pic dinti dar in mare e bun.

Normal - 9,3 — face treaba buna

Anal — 9

Gfe - 9,5

De recomandat? Eu zic ca da, calitate raport pret ft buna.
250 ora cu anal

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 33 minute, TheKing15 a spus:

O, tu, cu ochi albaştri, cât de frumoasă eşti!

Asa incepe o poezie. Bianca are ochisorii albastri ceresc sa zic asa :)) se pot citi multe lucruri acolo care sunt in sufletul ei. Dar poate va zic alta data ceea ce am putut citi eu.

Am ajuns si eu la Bianca astazi, am respectat amandoi programarea (m-am asigurat ca sa fie asa :)) ). Ajuns la ea am aprins o tigara si am inceput sa povestim despre cat de depasita s-a simtit aceste zile, ca nu prea stie cu ce se mananca si am incercat asa in stil preotesc sa o indrum spre o cale buna. Buna pentru ea si pentru clienti. Nu stia ca trebuie sa lasa timp intre clienti, si mai multe lucruri. Am observat ca este deschisa sa invete, ceea ce este un plus pentru ea. 

Acum sa fim serios, cam toate fetele s-au incurcat in programari si chesti de genul la inceput… deci putem sa avem putina rabdare cu ea. Un pic nasol pentru cei care au avut un gust amar in urma amanarilor intalnirilor.

Asa, sa trec si eu la recenzie :)), Bianca este o facuca miniona, sanii mari pentru inaltimea ei si putin lasati. Pe mine nu m-a deranjat deloc. Are un fundulet frumos (nu am mers cu gandul sa il probez dar nu m-am putut abtine)

Am inceput prin a ne saruta, in timp ce i-am dat jos sutienul, am inceput sa ii mangai sanii, sa ii strang funduletul cu mainile…total..aceasta actiune a condus spre a o invita sa se puna pe marginea patului si sa ii dau voie sa faca cunostinta cu juniorul. A inceput sa o suga, o suge bine, chiar daca aici poate sa faca progrese. Ce imi place mult e ca dupa ce o suge ii ramane saliva pe la gurita, aceasta imagine mi-a placut mult. Am trecut in pat si m-am intins si a continuat cu oral dupa care i-am zis sa vina deasupra. Deasupra se misca bine, asa cum sa va zic, cu pasiune, geme, te saruta, face opturi, pff mi-a placut mult. Am zis sa schimbam pozitia si am pus-o capra, si am inceput sa ii dau… frumoasa priveliste, asa frumoasa ca am zis ca vreau si anal. Am dat cu putin ulei si am inceput sa o bag incet incet, in timp ce ea gemea, si am tot marit ritmul si am tot dat pana ce am terminat prinzand sanii ei cu mainile mele pff.. Frumos meci, ce e drept am si transpirat.

Dupa primul meci, am povestit un pic si i-am zis sa dansam :)) am inceput sa ne sarutam din nou in timp ce ma masturba cu mana, am trecut din nou la oral, si dupa oral am zis sa vina peste dar cu fundul sa vad privelistea. Se misca bine ce ii drept, ft bine. Si pentru a finaliza am zis sa se intoarca ca sa o pot saruta in timp ce m-am terminat. Inca odata am transpirat de numa. S-a meritat experienta. E noua, mai are de invatat dar e frumusica, buna si pune pasiune.

Note:

Oral - 8,5 — il face bine, la un moment dat am simtit un pic dinti dar in mare e bun.

Normal - 9,3 — face treaba buna

Anal — 9

Gfe - 9,5

De recomandat? Eu zic ca da, calitate raport pret ft buna.
250 ora cu anal

Bravo ...parinte ...felicitari pentru experienta ...eram un pic debusolat in privinta ei ...Dar dupa ce a trecut sfintia ta pe  acolo ...sper ca ai sfintit si casa de spirite 😂😂😂...trebuie sa trec sa imi indeplinesc fantezia 😉😉😉

  • Haha 3
Link spre comentariu
Acum 39 minute, povestitorul a spus:

Bravo ...parinte ...felicitari pentru experienta ...eram un pic debusolat in privinta ei ...Dar dupa ce a trecut sfintia ta pe  acolo ...sper ca ai sfintit si casa de spirite 😂😂😂...trebuie sa trec sa imi indeplinesc fantezia 😉😉😉

Da dar că sa fi  sigur că ajungi la ea trebuie sa iei o oră...ști tu principiile

Link spre comentariu
Acum 5 ore, ExDanVeres a spus:

Mai lasa prostiile domnișoară. Ce e asa dificil sa iti notezi programarile si sa lucrezi organizat? 

Părinte ce a scris omul ăsta greșit de i-ai dat dislike,gata ți-ai primit porția și începi să blagoslovesti

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 25 minute, costy7 a spus:

Părinte ce a scris omul ăsta greșit de i-ai dat dislike,gata ți-ai primit porția și începi să blagoslovesti

Hai sa iti spun😎 nu mi-a placut atitudinea, adica fatuca si-a deschis inima fata de noi si e si deschisa sa invete si noi o luam asa cu : lasa prostiile domnisoara?

asta nu mi-a placut. In rest nu are treaba cu iubirea, a fost o experienta faina.

aaah si sa stii ca am intrebat-o si d ca ce s-a intamplat cu tine!! Nu am stat nepasator!!!

1 oră în urmă, povestitorul a spus:

Bravo ...parinte ...felicitari pentru experienta ...eram un pic debusolat in privinta ei ...Dar dupa ce a trecut sfintia ta pe  acolo ...sper ca ai sfintit si casa de spirite 😂😂😂...trebuie sa trec sa imi indeplinesc fantezia 😉😉😉

da, am alungat spiritele rele si am lasat doar loc de pace si placere😂😂 asteptam si recenzia ta cu fantezia implinita

Acum 25 minute, Impartial a spus:

A "îmblînzit" parintele, enoriasa. Se poate marca. Acum sa vedem daca a invatat ceva. Dacă nu, părintele trebuie sa continue seminarul.😂

normal dupa un seminar asa cumplex ar trebui sa vedem o schimbare majore, vom vedea in recenzile ce urmeaza

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 45 minute, costy7 a spus:

Da dar că sa fi  sigur că ajungi la ea trebuie sa iei o oră...ști tu principiile

Eu am clarificat de la inceput :)) si am intrebat daca si-a luat 10-15 min de timp intre clienti🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 19 minute, TheKing15 a spus:

Eu am clarificat de la inceput :)) si am intrebat daca si-a luat 10-15 min de timp intre clienti🤪

Ai alungat spiritele ...ai binecuvantat casa ...spovedit fata ...dar parinte ...trebuia un minim 30 de min intre programari...eu de exemplu ...cum.vin din Giroc ...de prind de 3 x semaforul rosu ...gata cu programarea...😉😉

Si nu ai pus o vorba buna ...si pentru noi astia( saraci)  de mergem la finalizare ...

Aaa : era sa uit de ce nu ai invatat fata sa tasteze cu noi ...ca suntem baieti faini ...nu muscam 😂😂😂.

Off ...parinte ...parinte ....trebuie sa merg eu ...sa indrept lucrurile 😂😂😂

Link spre comentariu

Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 45 minute, povestitorul a spus:

Nu ...parintele ...este bun de plata ...

Am dat 50 mai mult decat mi-am planificat😂

Acum 39 minute, povestitorul a spus:

Ai alungat spiritele ...ai binecuvantat casa ...spovedit fata ...dar parinte ...trebuia un minim 30 de min intre programari...eu de exemplu ...cum.vin din Giroc ...de prind de 3 x semaforul rosu ...gata cu programarea...😉😉

Si nu ai pus o vorba buna ...si pentru noi astia( saraci)  de mergem la finalizare ...

Aaa : era sa uit de ce nu ai invatat fata sa tasteze cu noi ...ca suntem baieti faini ...nu muscam 😂😂😂.

Off ...parinte ...parinte ....trebuie sa merg eu ...sa indrept lucrurile 😂😂😂

Am pus o vorba buna, cum sa nu!! Chiar doua trei😂😂

pai sa stii ca impreuna o facem mai puternica pe Bianca :))

deci nu strica sa mergi sa mai indrepti din lucruri.

stii cum se zice… unul sapa pamantul, unul pune samanta si altul merge sa culeaga😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...