Sari la conținut

Bianca ❤️ 0747708948


Postări Recomandate

  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 1 minut, povestitorul a spus:

Eu ...de dimineata  ...sa fie cald in locatie 🙃🙃

Culmea   ....Bianca cu 5 a  doar pe Cozo la chemat ....noi mergem ...neinvitati !!

Adică pe direct ai vrut sa zici. Am fost eu odata pe direct dar nu am mai ajuns, ca bausem conținutul din damigeana. Nu mai fac greseli din astea. La fața locului.😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, Biancaaaaa said:

De astazi disponibila din nou pentru programari ! 
Va puuup dulce ! ❤️❤️❤️

774F2F69-1D4F-42E5-BE85-3C1B67ECF76A.jpeg

 Eu cred ca ma duc sa rapesc fata, inainte de a ajunge toata trupa peste ea! 😜 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 28 minute, povestitorul a spus:

Eu ...de dimineata  ...sa fie cald in locatie 🙃🙃

Culmea   ....Bianca cu 5 a  doar pe Cozo la chemat ....noi mergem ...neinvitati !!

Chiar ca.. poate ii place cozonacul…😂😂😂

Acum 6 minute, danp123 a spus:

 Eu cred ca ma duc sa rapesc fata, inainte de a ajunge toata trupa peste ea! 😜 

nu mai crede tu lucruri dinastea😂😜

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost și eu la Bianca,am contactat-o prin sms răspuns destul de repede din partea ei stabilit întâlnirea pe care am respectat-o amândoi.                    Socializat puțin,făcut duș și ajunși în pat începe cu ON destul de bun puțină atenție și prin jur nu cred că e chiar începătoare.      Urmat de NP se mișcă binisor, fiind prima întâlnire nu am avut cine știe ce așteptări însă dacă punem în balanta prețul și serviciile poate ieși o întâlnire reușită.         Un singur minus,consider că pozele pe care le-a pus o ajută un pic cam mult.  Dacă în poze arata ca o super bunaciune în realitate parcă nu e chiar așa.   Oricum serviciile sunt bunicele 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, Victor87 a spus:

Am fost și eu la Bianca,am contactat-o prin sms răspuns destul de repede din partea ei stabilit întâlnirea pe care am respectat-o amândoi.                    Socializat puțin,făcut duș și ajunși în pat începe cu ON destul de bun puțină atenție și prin jur nu cred că e chiar începătoare.      Urmat de NP se mișcă binisor, fiind prima întâlnire nu am avut cine știe ce așteptări însă dacă punem în balanta prețul și serviciile poate ieși o întâlnire reușită.         Un singur minus,consider că pozele pe care le-a pus o ajută un pic cam mult.  Dacă în poze arata ca o super bunaciune în realitate parcă nu e chiar așa.   Oricum serviciile sunt bunicele 

Atunci hai sa semnam o petiție și sa ne trimită poze făcute și nemodificate @Biancaaaaa ce zici? Ne Ajut-o sau ne încurci? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

ieri i-am trimis un mesaj Biancai, mi-a raspuns ea repede. Locația ei este vizavi de sediul poliției, am fost foarte norocos să am parcare. Nu este o fată neatrăgătoare, probabil de 20 de ani, dacă nu mai în vârstă (sânii îi lasă). e subțire, păr negru, fără silicon sau botox, doar o fată cinstită de alături. fund frumos ferm, păsărică ras. oral np a fost suficient pentru a face treaba. este o fată simplă și sinceră, nu te aștepta la un super model! numai oral np 100ron. asta e sincer! (I try my best with Google translate). 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 22.01.2022 la 18:35, Victor87 a spus:

Am fost și eu la Bianca,am contactat-o prin sms răspuns destul de repede din partea ei stabilit întâlnirea pe care am respectat-o amândoi.                    Socializat puțin,făcut duș și ajunși în pat începe cu ON destul de bun puțină atenție și prin jur nu cred că e chiar începătoare.      Urmat de NP se mișcă binisor, fiind prima întâlnire nu am avut cine știe ce așteptări însă dacă punem în balanta prețul și serviciile poate ieși o întâlnire reușită.         Un singur minus,consider că pozele pe care le-a pus o ajută un pic cam mult.  Dacă în poze arata ca o super bunaciune în realitate parcă nu e chiar așa.   Oricum serviciile sunt bunicele 

Asta ce ai zis tu la sfarsit  am zis eu la inceput

Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Am găsit-o pe Bianca , căutând printre pozele de pe statisticstm. Văzând că are 12 pagini de rewiew-uri, m-am apucat să citesc!

E adevărat că multe n-au nici o legătură cu fata, dar înseamnă că se bucură de atenție din partea voastră!

Am contactat-o prin WhatsApp și mi-a răspuns destul de repede, așa că, dimineață am trezit-o din somn (nu chiar, ci la ora la care mi-a spus că începe activitatea!) . Am oprit în apropiere, mi-a comunicat cu ajung la ea și ne-am întâlnit.

Prima impresie a fost că este o fată drăguță, relativ slabă (din această cauză scria cineva că are sânii puțin lăsați (păi, dacă nu-i tesut adipos, n-au cum să fie obraznici!))  Pi*dulicea  ei este cu labiile interioare (inferioare) mai dezvoltate, ceea ce face să iasă în afară. Mari de de un roz frumos, sunt tare frumoase.

Și acum acțiunea! A început cu un ON foarte bun, parcă , totuși am simțit puțin dinții, nu numai buzele. 

Când a reușit să-l trezească pe general, am pus balonașul (adus de mine) și cu ea la marginea patului , am intrat încetuc , ca să îi admir păsărica, cum primește păsărica mea înăuntru. Imagine demnă de ținut minte! După câteva mișcări, m-am întins , iar ea peste mine , ca să-i admir posteriorul. A mișcat bine, apoi a schimbat poziția , ea desupra , cu fața la mine.

Aici a fost nebunia de pe lume ! A făcu mișcări înainte și înapoi (scos-introdus), după care , parcă era băgată în priză - misccări înainte - inapoi combinate cu rotiri, frecări,iar rotiri, și tot așa , de i se vedeau muschii abdominali cum lucrau fibră cu fibră!

Am simțit că a obosit și am trecut la lateral si doggy style, până am obosit și eu, după care am căzut amândoi unul lângă altul leșinați, eu finalizând pe fundul ei.

De multă vreme nu am avut o parteneră care să miște așa de bine !

Despre locul unde stă, o garsonieră curată, cu prosoapre și geluri de duș pregătite în baie.

Bianca este o fată drăguță, curată, orientată pro-client, răbdătoare, docilă,face ca atmosfera să fie prietenoasă, să te simți bine.

Din partea mea mea un mare MULȚUMESC !

  • Like 8
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, john_sp a spus:

Am găsit-o pe Bianca , căutând printre pozele de pe statisticstm. Văzând că are 12 pagini de rewiew-uri, m-am apucat să citesc!

E adevărat că multe n-au nici o legătură cu fata, dar înseamnă că se bucură de atenție din partea voastră!

Am contactat-o prin WhatsApp și mi-a răspuns destul de repede, așa că, dimineață am trezit-o din somn (nu chiar, ci la ora la care mi-a spus că începe activitatea!) . Am oprit în apropiere, mi-a comunicat cu ajung la ea și ne-am întâlnit.

Prima impresie a fost că este o fată drăguță, relativ slabă (din această cauză scria cineva că are sânii puțin lăsați (păi, dacă nu-i tesut adipos, n-au cum să fie obraznici!))  Pi*dulicea  ei este cu labiile interioare (inferioare) mai dezvoltate, ceea ce face să iasă în afară. Mari de de un roz frumos, sunt tare frumoase.

Și acum acțiunea! A început cu un ON foarte bun, parcă , totuși am simțit puțin dinții, nu numai buzele. 

Când a reușit să-l trezească pe general, am pus balonașul (adus de mine) și cu ea la marginea patului , am intrat încetuc , ca să îi admir păsărica, cum primește păsărica mea înăuntru. Imagine demnă de ținut minte! După câteva mișcări, m-am întins , iar ea peste mine , ca să-i admir posteriorul. A mișcat bine, apoi a schimbat poziția , ea desupra , cu fața la mine.

Aici a fost nebunia de pe lume ! A făcu mișcări înainte și înapoi (scos-introdus), după care , parcă era băgată în priză - misccări înainte - inapoi combinate cu rotiri, frecări,iar rotiri, și tot așa , de i se vedeau muschii abdominali cum lucrau fibră cu fibră!

Am simțit că a obosit și am trecut la lateral si doggy style, până am obosit și eu, după care am căzut amândoi unul lângă altul leșinați, eu finalizând pe fundul ei.

De multă vreme nu am avut o parteneră care să miște așa de bine !

Despre locul unde stă, o garsonieră curată, cu prosoapre și geluri de duș pregătite în baie.

Bianca este o fată drăguță, curată, orientată pro-client, răbdătoare, docilă,face ca atmosfera să fie prietenoasă, să te simți bine.

Din partea mea mea un mare MULȚUMESC !

Mulțumesc frumos pentru vizită , ma bucur ca te-ai simțit bine , te puup dulce si te mai astept cu drag ! 🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

"Pi*dulicea  ei este cu labiile interioare (inferioare) mai dezvoltate, ceea ce face să iasă în afară. Mari de de un roz frumos, sunt tare frumoase."

Ar fi frumos sa ne încânți cu ceva poze cu bijuteria ta !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...