Sari la conținut

Bianca ❤️ 0747708948


Postări Recomandate

Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 27 minute, povestitorul a spus:

Parinte ...trebuie sa alegi ...ori esti prieten cu fetele ...x ...le critici ...nu merge sa combini personajele ...

 

Cand is de laudat le laudam, cand ii ceva de care sa le critiam, facem si asta.

eu am impartasit experienta mea. Chiar aveam chef de doua numere, mersesem Cu gandul sa stau o ora jumate..

 

Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 10 ore, TheKing15 a spus:

Cand is de laudat le laudam, cand ii ceva de care sa le critiam, facem si asta.

eu am impartasit experienta mea. Chiar aveam chef de doua numere, mersesem Cu gandul sa stau o ora jumate..

 

Părinte ai facut bine ca ai povestit...Personal, cred ca e suficient sa dezvaluim într-o recenzie ce si cum a fost. Cine are bun simt, chiar dacă beneficiază de altceva, nu vine sa scrie despre acestea pe topic. De ce? Fiindcă nu toti beneficiază. Cu x te înțelegi într-un fel, cu y in alt fel, cu z in alt fel. Nu vii aici sa spui ce bine ti-a fost tie, cat ai stat tu, de ce, bla, bla, bla. Nu vii sa spui din acestea mai ales cand marea majoritate plătesc si stau timpul achitat +- timp. Aici nu judec pe nimeni, sa nu se înțeleagă eronat. Nu e vorba de cineva anume. E vorba doar de o chestiune generala, văzută prin prisma mea. Hai va salut!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, Impartial a spus:

Părinte ai facut bine ca ai povestit...Personal, cred ca e suficient sa dezvaluim într-o recenzie ce si cum a fost. Cine are bun simt, chiar dacă beneficiază de altceva, nu vine sa scrie despre acestea pe topic. De ce? Fiindcă nu toti beneficiază. Cu x te înțelegi într-un fel, cu y in alt fel, cu z in alt fel. Nu vii aici sa spui ce bine ti-a fost tie, cat ai stat tu, de ce, bla, bla, bla. Nu vii sa spui din acestea mai ales cand marea majoritate plătesc si stau timpul achitat +- timp. Aici nu judec pe nimeni, sa nu se înțeleagă eronat. Nu e vorba de cineva anume. E vorba doar de o chestiune generala, văzută prin prisma mea. Hai va salut!

😂😂😂...daca ii acorda fata 10 minute in plus ...in compesatie pentru oule kinder ...sa vezi ce fericit era ...parintele 😂😂😂

Plus ca este elava lui ...🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 2 minute, povestitorul a spus:

😂😂😂...daca ii acorda fata 10 minute in plus ...in compesatie pentru oule kinder ...sa vezi ce fericit era ...parintele 😂😂😂

Plus ca este elava lui ...🤣🤣🤣

Dar si părintele...el in loc  sa faca precum scrie la carte...sa iertam de 70 de ori cate 7, el s-a supărat pe eleva si pa.🤣 Păi unde e toleranta părinte? 😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 minute, Impartial a spus:

Dar si părintele...el in loc  sa faca precum scrie la carte...sa iertam de 70 de ori cate 7, el s-a supărat pe eleva si pa.🤣 Păi unde e toleranta părinte? 😁

Asta zic si eu ...sa intoarca si celalat obraz ...😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 12 minute, danp123 a spus:

Nu ne pui si tu o recenzie... sa facem si noi "comentarii" pe un subiect?!

 te ai bagat si tu😂  te simti  mare futac cand faci  pe interesantul ? 😂   comentarii ce sa faceti si voi 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, Luciffer said:

 te ai bagat si tu😂  te simti  mare futac cand faci  pe interesantul ? 😂   comentarii ce sa faceti si voi 

Cred ca ma confunzi cu... tine! N-am vazut altceva decat "comentarii" de la tine... iar acum m-am lamurit si de ce!

N-am vazut scris de tine un singur lucru util celorlati membri ai acestui forum.

Link spre comentariu

Sal .Bifat și eu pe Bia in urma cu o săptămână cred.Aici sunt de acord cu părintele adică când e sa  criticam criticam ,când e să lăudăm la fel.La mine a 3 oară a fost cu noroc ,nu am mai avut nici un fel de probleme de sincronizare.Bia este o fată drăguță cu niste ochi frumoși.Locatia binecunoscuta,socializare,igienizare și trecut la lupta😄ON bunicel 8 aici eu sunt mai pretențios,in schimb la NP se implica o simți acolo cu tine 9.Fratilor nu va mai certați și mergeți să dați la buci că acuși ne cheamă ăștia in armata și ne pun un Kalașnikov în brațe🤔hai sa auzim numai de bine

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
La 12.03.2022 la 16:31, Impartial a spus:

Poate e la spovedanie!😁🤣

Eee…cred ca nu i-ar prinde rau.. sa se spovedeasca si sa se indrepte😂😂

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut ...

Am trecut pe la.Bianca ...

Locatia Take Ionescu ...am avut noroc ...am.prins.loc de parcare chiar in fata 😉😉

Contact ...w app ...simplu si eficient ...programare respectata de amn2 ...

Igiena ...nimic suspect . 

Dress Code  ...clasic sutien , chiloti si ciorapi plasa ...de culoare alba . 

Aspect ...bruneta , cred ca 160 inaltime. Culoarea ochilor este albastra ...cu toate ca are peste 25 de ani ...chipul il.are de.pustoica , sani sunt lasati ..

Atitudine ...prietenoasa  , pro client ...

Gfe ...iti lasa impresia ca esti cu o veche cunostinta , amica , prietena ,.iubita 😉😉

Actiune ...

Un mic preludiu , te lasa sa o.descoperi., interactioneaza la sarut. 

Oral nep ...bine ...pentru gustul.meu , umed , soft ...cu multa saliva ...foloseste si mana dar.si limba ...cateva saruturi ...aproape sa fie perfect 😉😉

Normal protejat ...se uda natural , contre , schimb de poziti , partenera perfecta pentru un sex bun ...

Anal protejat ...refuzat.politicos ...asta este ...cand e ghinion ...e.ghinion ...

Cica prea gros ...🥲🥲

Banuti 200 de lei .

Timp.+ - 60 de min.

De revenit da .

De recomandat da .

Multumesc Bianca cu 5 a .

Note .

Toate de 10 

Fara +++...coronite...sau ...stelute . 

Numai bine . 

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...