Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Bianca ❤️ 0747708948

Recommended Posts

• Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Liberă pana la ora 23:00 !  Vă sărut 💋👅

O, tu, cu ochi albaştri, cât de frumoasă eşti! Asa incepe o poezie. Bianca are ochisorii albastri ceresc sa zic asa :)) se pot citi multe lucruri acolo care sunt in sufletul ei. Dar poate va zic

Intrigat de noua aparitie pe "scena" timisoreana, am ajuns azi la Bianca. Programare facuta prin SMS... asa mai de dimineata, ca dupa-amiaza (cel putin cand mi-era mie bine) era ocupata. Blocul e

Posted Images

Acum 1 minut, povestitorul a spus:

Eu ...de dimineata  ...sa fie cald in locatie 🙃🙃

Culmea   ....Bianca cu 5 a  doar pe Cozo la chemat ....noi mergem ...neinvitati !!

Adică pe direct ai vrut sa zici. Am fost eu odata pe direct dar nu am mai ajuns, ca bausem conținutul din damigeana. Nu mai fac greseli din astea. La fața locului.😂

• Haha 1
Acum 28 minute, povestitorul a spus:

Eu ...de dimineata  ...sa fie cald in locatie 🙃🙃

Culmea   ....Bianca cu 5 a  doar pe Cozo la chemat ....noi mergem ...neinvitati !!

Chiar ca.. poate ii place cozonacul…😂😂😂

Acum 6 minute, danp123 a spus:

Eu cred ca ma duc sa rapesc fata, inainte de a ajunge toata trupa peste ea! 😜 

nu mai crede tu lucruri dinastea😂😜

Am fost și eu la Bianca,am contactat-o prin sms răspuns destul de repede din partea ei stabilit întâlnirea pe care am respectat-o amândoi.                    Socializat puțin,făcut duș și ajunși în pat începe cu ON destul de bun puțină atenție și prin jur nu cred că e chiar începătoare.      Urmat de NP se mișcă binisor, fiind prima întâlnire nu am avut cine știe ce așteptări însă dacă punem în balanta prețul și serviciile poate ieși o întâlnire reușită.         Un singur minus,consider că pozele pe care le-a pus o ajută un pic cam mult.  Dacă în poze arata ca o super bunaciune în realitate parcă nu e chiar așa.   Oricum serviciile sunt bunicele 

• Like 4
Acum 5 ore, Victor87 a spus:

Am fost și eu la Bianca,am contactat-o prin sms răspuns destul de repede din partea ei stabilit întâlnirea pe care am respectat-o amândoi.                    Socializat puțin,făcut duș și ajunși în pat începe cu ON destul de bun puțină atenție și prin jur nu cred că e chiar începătoare.      Urmat de NP se mișcă binisor, fiind prima întâlnire nu am avut cine știe ce așteptări însă dacă punem în balanta prețul și serviciile poate ieși o întâlnire reușită.         Un singur minus,consider că pozele pe care le-a pus o ajută un pic cam mult.  Dacă în poze arata ca o super bunaciune în realitate parcă nu e chiar așa.   Oricum serviciile sunt bunicele 

Atunci hai sa semnam o petiție și sa ne trimită poze făcute și nemodificate @Biancaaaaa ce zici? Ne Ajut-o sau ne încurci? 

ieri i-am trimis un mesaj Biancai, mi-a raspuns ea repede. Locația ei este vizavi de sediul poliției, am fost foarte norocos să am parcare. Nu este o fată neatrăgătoare, probabil de 20 de ani, dacă nu mai în vârstă (sânii îi lasă). e subțire, păr negru, fără silicon sau botox, doar o fată cinstită de alături. fund frumos ferm, păsărică ras. oral np a fost suficient pentru a face treaba. este o fată simplă și sinceră, nu te aștepta la un super model! numai oral np 100ron. asta e sincer! (I try my best with Google translate). 

• Like 1