Sari la conținut

Bianca ❤️ 0747708948


Postări Recomandate

Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 10 minute, Impartial a spus:

Eu nu inteleg ce aveti cu Profesorincu. Cand falco a facut recenzia, prin telepatie, i-a fost transmisă si lui. Mici modificari...de la "distorsiuni".

Tu ai o cutie a pandorei in capul tau fiule😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 14 ore, PROFESORINCU a spus:

Am vizitat-o pe domnisoara Bianca si ma declar multumit de experiența! 

Am gasit anunțul pe publi si am sunat sa mi fac o programare. La telefon o voce suava si putin stangace, ca si cum ar fi fost timida!

Bianca este o fata frumușica si un corp bine proporționat! Sânii sunt superbi! 😀

Am avut o experiența foarte frumoasa! Bianca este o tipa cu foarte mult bun simț si respect fața de client. 

NOTE: 

Locatție : 10 moderna si foarte curata in toate incaperile.

ON - 9 soft cu atenție la zonle adiacente la cererea mea.

NP - 10 am incercat toate pozițiile 69,ce mi-au trecut prin cap fara nici un comentariu din partea ei! Una peste alta se pare ca iii place sa faca sex si se implica.

GFE - 9 m am simtit ca și cu iubita mea din tinerețe timida si inocenta! 😀

Una peste alta o experiența foarte placuta pentru mine.Veți simți ca este incepatoare dar in modul bun al cuvantului! 😀

Va doresc numai experiențe sexuale reușite tuturor! 😀

De revenit eu da 

De recomandat da cu încredere 

 

 

Multumesc frumos , te mai astept cu drag si altadata ! 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 14 ore, PROFESORINCU a spus:

Am vizitat-o pe domnisoara Bianca si ma declar multumit de experiența! 

Am gasit anunțul pe publi si am sunat sa mi fac o programare. La telefon o voce suava si putin stangace, ca si cum ar fi fost timida!

Bianca este o fata frumușica si un corp bine proporționat! Sânii sunt superbi! 😀

Am avut o experiența foarte frumoasa! Bianca este o tipa cu foarte mult bun simț si respect fața de client. 

NOTE: 

Locatție : 10 moderna si foarte curata in toate incaperile.

ON - 9 soft cu atenție la zonle adiacente la cererea mea.

NP - 10 am incercat toate pozițiile 69,ce mi-au trecut prin cap fara nici un comentariu din partea ei! Una peste alta se pare ca iii place sa faca sex si se implica.

GFE - 9 m am simtit ca și cu iubita mea din tinerețe timida si inocenta! 😀

Una peste alta o experiența foarte placuta pentru mine.Veți simți ca este incepatoare dar in modul bun al cuvantului! 😀

Va doresc numai experiențe sexuale reușite tuturor! 😀

De revenit eu da 

De recomandat da cu încredere 

 

 

Multumesc frumos , te mai astept cu drag si altadata ! 🥰

Link spre comentariu
Vizitator PROFESORINCU
Reputație: 0

Nu te supara auto corectorul scriu de pe telefonul de serviciu mulțumesc de înțelegere sunt capabil de a face o recenzie pe cinste nu sa copiez dupa alți 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 1/31/2022 at 2:19 PM, Biancaaaaa said:

8FAA65D6-CF83-434C-854C-E1677807D3DC.jpeg

 

On 2/1/2022 at 4:25 PM, Biancaaaaa said:

 

580FC396-6301-4773-8CA3-DAC593CBEDC0.jpeg

Bianca, Bianca.... ce cur bun de pula ai!

Mi s-a sculat pula privind la poze si amintindu-mi cum m-am bucurat de funduletzu' tau!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
17 minutes ago, PROFESORINCU said:

Nu te supara auto corectorul scriu de pe telefonul de serviciu mulțumesc de înțelegere sunt capabil de a face o recenzie pe cinste nu sa copiez dupa alți 

ZAU?!

Mai omule, sincer, nu stiu de ce continui cu scuzele astea!

E FOARTE CLAR CA AI COPIAT RECENZIA!

Vrei un alt exemplu? Cand @falco scrie de sex oral, zice ca fata s-a ocupat de "zonle adiacente"... greseala care se regaseste si la tine! Punerea in pagina, lipsa spatiilor (in unele locuri), dupa virgula, etc. TOTUL arata identic!

Dar eu ma opresc aici... tu iti pierzi credibilitatea!

Am pus o poza cu cele doua recenzii, alaturate! Cine are chef se uita si isi formeaza o parere!

https://imgur.com/a/W1Qo0ad

Eu renunt... dar nu uita: "o greseala recunoscuta e pe jumatate iertata!"

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 48 minute, danp123 a spus:

ZAU?!

Mai omule, sincer, nu stiu de ce continui cu scuzele astea!

E FOARTE CLAR CA AI COPIAT RECENZIA!

Vrei un alt exemplu? Cand @falco scrie de sex oral, zice ca fata s-a ocupat de "zonle adiacente"... greseala care se regaseste si la tine! Punerea in pagina, lipsa spatiilor (in unele locuri), dupa virgula, etc. TOTUL arata identic!

Dar eu ma opresc aici... tu iti pierzi credibilitatea!

Am pus o poza cu cele doua recenzii, alaturate! Cine are chef se uita si isi formeaza o parere!

https://imgur.com/a/W1Qo0ad

Eu renunt... dar nu uita: "o greseala recunoscuta e pe jumatate iertata!"

Mda, e copiata… ori e aceasi persoana cu doua conturi😂

Acum 49 minute, danp123 a spus:

greseala recunoscuta e pe jumatate iertata!"

Marturiseste fiule si vom avea indurare si mila fata de tine

Link spre comentariu
Vizitator liliacu80
Reputație: 0

Am vizitat-o si eu pe Bianca,am fost multumit de ON  ,platit anal extra ,dar nu am mai facut anal ( prea mari hemoroizii ) a picat soldatul pe front ,sanii cam lasati dar asta e ,pt mine nu e de revenit ,poate dupa ce isi ridica sanii si scapa de hemoroizi ,a si prea multa vorbarie ,eu m-am dus sa o fut nu sa stau de vorba 

Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Vizitat și eu pe Biancaaaaa Sâmbătă seara  am prins ultima rezervare,na ca  s-au aliniat planetele până la urmă și ne-am văzut.Ajuns,îmi deschide așteptând după ușa,facem cunoștință,îmi încălzesc mâinile stabilim unele detalii ,fac plata și hopnla duș.Revin in camera unde mă aștepta pe pat și începe cu un Op(alegerea mea)ok după care continuam cu umeri craci(unde am ras că nebunii😉) și schimbam  pe lateral care pt mine a fost fatal.Fata participa activ,pro client,poate un pic mai teatrală la gemete dar na ok, îi place ce face ,zic eu.A rămas că ne revedem  sa incercam tot tacâmul din meniu.O prezenta plăcută,o atmosferă degajata foarte ok. 

Op-8

Np-9 

Atitudine -10

Locație -9

Igiena -10

De revenit-DA

La final, mulțumesc Biancaaaaa și colegilor SPOR LA JOACĂ

 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca m-am tot uitat la curu' fetii sambata... si am ramas cu uitatu'... azi l-am bifat in persoana.

Sa sarim peste informatiile care se stiu: fata arata la fel ca luna trecuta (puteti cauta recenzia ce am scris-o), apartamentul asemenea (garsoniera, de fapt), pretul la fel (RON 250.00 o ora - anal inclus), eu tot cu mainile reci am ajuns de afara! SA NU UIT: tot e nasol de parcat...

Bun, deci ajung sus, merg la dus sa ma... incalzesc (si sa ma spal 🤪), vin inapoi in camera si Bianca deja a dat jos din toale... asa c-am rugat-o sa scape si de ciorapii de plasa albi, cu elastic. Mozoleala de incalzire, langa pat, in pat, sub pat (pardon, acolo n-am ajuns).

Pipait, sarutat, lins, mangait, supt, masat... si de la capat... si de la capat... si de la capat (cred ca s-a stricat banda 🤪 - sau eu m-am stricat la cap; n-ar fi de mirare!).

Bianca zice: "guma, ca vin calare!" - sau asta am priceput eu!

Asa ca pune prezervativ, eu raman intins pe spate si ea CALARE! Cu fata spre mine... sanii ei mari penduleaza si... i-a reusit numarul de hipnoza... ca eu sunt cu mintile duse! Cum se tot misca asa si geme, observ ca o mana o are la spate si ma dumiresc ce se intampla: pregatea funduletzu'!

Din proprie initiativa, se opreste, pune gel (ulei?) la funduletz si pe pula si incet o baga. Aici am inchis ochii si m-am concentrat pe alte senzatii! Creste ritmu' si incepe sa ofteze, sa geama incetisor; eu o tineam de talie si o ghidam sus-jos. Schimba sensul de miscare si incepe opturi si alte manevre BUNE... sa-mi zapaceasca de tot creierul... ala mic si total debusolat. Fetei se pare ca-i place s-o ia in funduletz, asa ca se misca cu energie si pasiune. Schimbam pozitia, ea intinsa pe o parte, eu in genunchi calare pe piciorul ei si continuam cu sex anal pana am ejaculat super intens.

Relaxare in pat, sa revina pulsul la normal (la amandoi). Asa DA...

Dus, imbracat, plecat... o ora care a trecut prea repede!

Notele raman la fel ca-n recenzia anterioara, dar si-a crescut nota la AP: 9.50!

Am uitat sa spun ca la plecare era s-o incasez, cand am afirmat sus si tare ca are ochii gri si nu albastrii!

Am scapat nebatut... cred ca i-a fost mila (sau poate i-a fost lene?).

 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 12 ore, danp123 a spus:

Daca m-am tot uitat la curu' fetii sambata... si am ramas cu uitatu'... azi l-am bifat in persoana.

Sa sarim peste informatiile care se stiu: fata arata la fel ca luna trecuta (puteti cauta recenzia ce am scris-o), apartamentul asemenea (garsoniera, de fapt), pretul la fel (RON 250.00 o ora - anal inclus), eu tot cu mainile reci am ajuns de afara! SA NU UIT: tot e nasol de parcat...

Bun, deci ajung sus, merg la dus sa ma... incalzesc (si sa ma spal 🤪), vin inapoi in camera si Bianca deja a dat jos din toale... asa c-am rugat-o sa scape si de ciorapii de plasa albi, cu elastic. Mozoleala de incalzire, langa pat, in pat, sub pat (pardon, acolo n-am ajuns).

Pipait, sarutat, lins, mangait, supt, masat... si de la capat... si de la capat... si de la capat (cred ca s-a stricat banda 🤪 - sau eu m-am stricat la cap; n-ar fi de mirare!).

Bianca zice: "guma, ca vin calare!" - sau asta am priceput eu!

Asa ca pune prezervativ, eu raman intins pe spate si ea CALARE! Cu fata spre mine... sanii ei mari penduleaza si... i-a reusit numarul de hipnoza... ca eu sunt cu mintile duse! Cum se tot misca asa si geme, observ ca o mana o are la spate si ma dumiresc ce se intampla: pregatea funduletzu'!

Din proprie initiativa, se opreste, pune gel (ulei?) la funduletz si pe pula si incet o baga. Aici am inchis ochii si m-am concentrat pe alte senzatii! Creste ritmu' si incepe sa ofteze, sa geama incetisor; eu o tineam de talie si o ghidam sus-jos. Schimba sensul de miscare si incepe opturi si alte manevre BUNE... sa-mi zapaceasca de tot creierul... ala mic si total debusolat. Fetei se pare ca-i place s-o ia in funduletz, asa ca se misca cu energie si pasiune. Schimbam pozitia, ea intinsa pe o parte, eu in genunchi calare pe piciorul ei si continuam cu sex anal pana am ejaculat super intens.

Relaxare in pat, sa revina pulsul la normal (la amandoi). Asa DA...

Dus, imbracat, plecat... o ora care a trecut prea repede!

Notele raman la fel ca-n recenzia anterioara, dar si-a crescut nota la AP: 9.50!

Am uitat sa spun ca la plecare era s-o incasez, cand am afirmat sus si tare ca are ochii gri si nu albastrii!

Am scapat nebatut... cred ca i-a fost mila (sau poate i-a fost lene?).

 

Îți mulțumesc frumos pentru vizită, mă bucur că te-ai simțit minunat. 💕
Te sărut ! 💋👅

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 14.02.2022 la 16:23, bikerboy1980 a spus:

Vizitat și eu pe Biancaaaaa Sâmbătă seara  am prins ultima rezervare,na ca  s-au aliniat planetele până la urmă și ne-am văzut.Ajuns,îmi deschide așteptând după ușa,facem cunoștință,îmi încălzesc mâinile stabilim unele detalii ,fac plata și hopnla duș.Revin in camera unde mă aștepta pe pat și începe cu un Op(alegerea mea)ok după care continuam cu umeri craci(unde am ras că nebunii😉) și schimbam  pe lateral care pt mine a fost fatal.Fata participa activ,pro client,poate un pic mai teatrală la gemete dar na ok, îi place ce face ,zic eu.A rămas că ne revedem  sa incercam tot tacâmul din meniu.O prezenta plăcută,o atmosferă degajata foarte ok. 

Op-8

Np-9 

Atitudine -10

Locație -9

Igiena -10

De revenit-DA

La final, mulțumesc Biancaaaaa și colegilor SPOR LA JOACĂ

 

 

 

Mulțumesc frumos pentru vizită, te pup dulce ! ❤️💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

🔘Servicii : 

- sex oral protejat/NEPROTEJAT 
- sex normal PROTEJAT
- sex anal PROTEJAT ( 50 lei extra )
-deepthroat
-finalizare orala,faciala ( 50 lei extra )
-Masaj 
- 69
- GFE ( girlfriend experience )
- cunnilingus 
- annilingus PASIV/ACTIV 
- french kiss 
- footjob

Locatia mea este pe Bulevardul Take Ionescu ‼️

Preturi :

  • 100 finalizarea 
  • 200 ora

    Deplasări la hotel ‼️

8F5A451B-0738-4D4B-B32D-64256AA657AB.jpeg

  • Like 6
  • Inimioara 9
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Toată viața!! 😜

Ce-mi place când mai văd oferte d'astea... Parcă altfel îți vine cheful să cheltui banii 😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 6 minute, Cozonac7 a spus:

Toată viața!! 😜

Ce-mi place când mai văd oferte d'astea... Parcă altfel îți vine cheful să cheltui banii 😜

Idem

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 ore, Biancaaaaa a spus:

Dragilor, ținând cont ca se aproprie Dragobetele, m-am gândit sa vin cu un mic cadou pentru voi , la o oră veți beneficia de un extra la alegere🤩. Pentru alte oferte , rog sa fiu sunată. 
Vă sarut ! 💋

Așa da 👏  Imi place când fetele mai fac și ele un cadou, o atenție...😍 

Sa nu le faci oferta asta și celor care sună de pe Publi 😁😂

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare

Am reusit si eu in final sa o prind pe Bianca. Programare respectata,apartament ok, prosop curat, tot ce trebuie. Fata comunicativa, draguta,fara figuri.

On 9

Np 10

igiena 10

Am sa revin cand mai ajung prin TM daca o mai prind.

De recomandat, DA.

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...