Sari la conținut

Bianca ❤️ 0747708948


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Bianca ❤️ 0747708948
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 minute, povestitorul a spus:

Mai ...doar te lauzi ... sau preiei si programari ...ca azi , maine ii miercuri ...si de luni trebuia sa mi se indeplinesca fantezia 🥶🥶🥶

Imi pare rau, dar chiar nu am putut sa va raspund tuturor, fiind noua , mi-a fost putin greu pana m-am acomodat cu telefoanele si cu tot. 🙈
Voi incerca sa va onorez pe toti ! 
Va astept cu drag. ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, Biancaaaaa a spus:

Imi pare rau, dar chiar nu am putut sa va raspund tuturor, fiind noua , mi-a fost putin greu pana m-am acomodat cu telefoanele si cu tot. 🙈
Voi incerca sa va onorez pe toti ! 
Va astept cu drag. ❤️

Aha ...crezi ca eu sunt invatat sa stau la coada ...poate nu mi ai vazut culoarea ...spor la ...triaj 🥶🥶 ...aa : se da si bon de ordine ? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Recenzie nu am chef să las acuma... Poate după următoarea/următoarele vizite. 

Se fute fantastic fătuca asta! Și nu ăsta e cel mai mișto lucru... Cel mai mișto lucru este că se fute fantastic pe ritmuri de manele!! 😍❤️

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 8 minute, Cozonac7 a spus:

Recenzie nu am chef să las acuma... Poate după următoarea/următoarele vizite. 

Se fute fantastic fătuca asta! Și nu ăsta e cel mai mișto lucru... Cel mai mișto lucru este că se fute fantastic pe ritmuri de manele!! 😍❤️

Norocosule😜

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 minute, Cozonac7 a spus:

Recenzie nu am chef să las acuma... Poate după următoarea/următoarele vizite. 

Se fute fantastic fătuca asta! Și nu ăsta e cel mai mișto lucru... Cel mai mișto lucru este că se fute fantastic pe ritmuri de manele!! 😍❤️

Ok te cred, da nu-mi zi ca e maseuza bunoaca  din poze si nici ca e la niv aleia. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
5 minutes ago, tomson said:

Ok te cred, da nu-mi zi ca e maseuza bunoaca  din poze si nici ca e la niv aleia. 

Pozele sunt neconcludente... Cu toate că lenjeria din poze seamănă în proporție de 93,4% cu cea în care m-a așteptat pe mine

A da, e brunetă 😕 nu e blondă... 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
12 hours ago, Cozonac7 said:

Recenzie nu am chef să las acuma... Poate după următoarea/următoarele vizite. 

Se fute fantastic fătuca asta! Și nu ăsta e cel mai mișto lucru... Cel mai mișto lucru este că se fute fantastic pe ritmuri de manele!! 😍❤️

Din nou Cozonac e bandit..😅

O sa vina cu recenzia,cand pleaca fata,sau ia o pauza😅...

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 12 ore, Cozonac7 a spus:

Se fute fantastic fătuca asta! Și nu ăsta e cel mai mișto lucru... Cel mai mișto lucru este că se fute fantastic pe ritmuri de manele!! 😍❤️

Am citit doar ce a "subliniat" ... :))) pare ca trebe vizitată.. dar pe mine, nu ma avantajează zona unde activeaza.. ohh

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

:) 

Dar ce vă reține pe voi ce care ați fost la ea deja, să scrieți? 

Eu am fost fără să aștept recenzii, și știu sigur că au mai fost câțiva... Unul dintre ei/voi m-a chiar încurcat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am ajuns si eu la Bianca. 

Sta aproape de ING pe Take Ionescu. Apratament ok, baia ok, prosop, totul curat, pat ok. 

Fata e undeva 160-165 cm, 27 ani aprox. Sanii sunt peste medii dar putin lasati dar e ok.

Se misca bine, ON finut, e vorbareata, e ca si o amanta cui place ce face. Chiar te simti bine cu ea, e draguta/jucausa/copila daca trebuie.

Eu am avut chimie cu ea. 

Eu o recomand. 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, Cozonac7 a spus:

:)

Dar ce vă reține pe voi ce care ați fost la ea deja, să scrieți? 

Eu am fost fără să aștept recenzii, și știu sigur că au mai fost câțiva... Unul dintre ei/voi m-a chiar încurcat. 

Da mai ...asa este ...in loc sa mergi linistit ...fara dureri de cap ...iti ingreunezi situatia ...eu de luni ma chinui sa obtin o programare ...si azi este mercuri ... buna strategia ...de a amana recenzia ...lasa ...sa  stea astia de doar profita de pe urma. Forumului  putin in suspans 😂😂...nu fac trimitere la parinte ...el.este de al.casei ....daca chiar este curios ( sa iti scrie in Pm ) . Restul ...sa va spuna parintele pilda omului darnic ...

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...