Sari la conținut

Miruna😍 0733097793


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila

Bună, ma numesc Miruna am 23 de ani 1.60 inaltime 51 kg,  lucrez în domeniu de 4 ani, îmi place socializez și sa cunosc oameni noi.  

Servicile mele sunt

Sex oral neprotejat cu finalizare orala. 

Sex normal protejat. 

Sex anal protejat. 

Sex între sâni. 

Footfetis. 

Dominare soft. 

Dominare hard. 

Uro activa. 

Tarif:  150 lei finalizarea ( 30 min) 

Tarfi:  300 ora  ( 60 min) 

Locație :  Bulevardul Mărășești nr 42 bloc 1 scara 4

Telefon : 0749 876 842

 

 

Screenshot_20220104_041924.jpg

Screenshot_20220104_035109.jpg

IMG_20220104_035034.jpg

IMG_20220104_035804.jpg

  • Like 4
  • Inimioara 7
Link spre comentariu

Tocmai ce am plecat de la titulara topicului

locatie:Marasesti (blocul cu nedelya,mega image,etc),apartament deloc primitor,i am spus și ei,dar m am dus sa fut, nu sa ma mut

aspect: părerea mea ca de un 7,5 chiar 8, miniona sâni un pic lăsați,fund mic,drăguța la fata,amabila,probabil de etnie(dar nu e un minus) mie chiar îmi plac

servicii: am optat pt un oral protejat,dar fiind faptul ca merg destul de des(prefer sa evit neplaceri), destul de bun,atenție la oua, s a ajutat de mâna,dar un oral bun,i am zis cum îmi place și s a conformat cerințelor

normal protejat evident cu ea in LOT,unde se mișcă bine,pare ca i acolo cu tine și trăiește momentul,după am pus o in doggy,unde am alternat ritmul,ba mai tare,mai încet,după ne am futut in picioare, după care am trecut pe o canapea,cu ea in peste mine cu spatele(timp in care i a sunat telefonul,s a scuzat,a raspuns in alta camera,când s a întors mi a spus ca s au dus cele 30 de min, sincer se cam dusese) nu m a deranjat asa tare deoarece a continuat sa mi o sugă pana am terminat la ea in gurița) . Una peste alta pt mine este de revenit, nu am încercat anal cu ea( dar intra in cei 150 de lei)

ar putea face cariera dacă schimba cazarea,și chestia cu tel

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...