Sari la conținut

Miruna😍 0733097793


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, Miruna2 a spus:

🎀 Disponibila 🎀 Programări wapp🥰

💋Program azi :  13:30 - 00:00💋

💓150 (30min) Oral Nep, Normal P, Anal P, Fin orala.💓

💓300 (60min) Oral Nep, Normal P, Anal P, Fin orala. 💓

 

 

 

IMG_20220228_150245.jpg

Buna,fin faciala este in meniu?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, cu ocazia asta imi incep si eu contributia aici, chit ca de obicei folosest acest site doar sa evit tepele.

Am mai fost o data la Miruna saptamana trecuta, si am zis ca aprofundez putin experienta cu o a doua vizita ca sa fiu obiectiv.

Miruna: miniona, super amabila, glumeata, pro client, daca esti amabil cu ea isi da silinta sa te faca sa te simti bine.

Locatia: apartament maricel curat.

Atitudinea GFE\PSE: 9, era 10 daca avea fk in meniu. Personal imi pare mai mult PSE decat GFE, dar m-am simtit foarte bine cu ea.

ON: 9,5 as fi preferat mai deep dar are gura prea mica, dar a incercat cat de deep a putut si sa simtit incredibil, CIM la final pana la ultimul strop.

AP: 10+ am incercat-o doar in LOT deoarece sunt cam gros, si-a dat silinta si a rezistat destul de mult, dupa a schimbat prezervativul si am trecut la NP.

NP: 10 stramta, propune poziti, am dat destul de tare in ea si nu a comentat, parea ca ii place(sau a mimat foarte bine).

Nu m-am simtit deloc grabit la ambele intalniri, si m-am intins la ambele cu o finalizare de vreo 45-50 min.

Halatu 300 (in jur de 60 min).

Eu o recomand si cu siguranta am sa mai revin la ea.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:ilfov
  • Oras:ilfov

Salut. O sa încerc sa las și eu un sumar al celor 2 vizite făcute domnișoarei. 
overall, as spune ca este o prezenta agreabila. Mi-a lăsat impresia ca încearcă sa te mulțumească și își da silința. 
Ca părere personală, merita și m-as reîntoarce cu plăcere. Nu intru in detalii tehnice, s-a comportat exemplar, nu mi-a spus nu la nimic dar nici nu am cerut prea multe chestii. Merg mai mult la relaxare, nu la bifat numere, poziții sau găuri. :)

Note (bazate pe gustul propriu si personal) :)

Locația - 10, ușor de ajuns pentru mine

apartamentul - 9 Renovat recent, are ce trebuie, nu ofer note pentru design, număr de posturi tv etc  

domnișoara - 9. Este mică de statura, bine proporționată, corp adolescentin. 

actiunea - 10 - fără comentarii, fără probleme, all good

gfe - don’t care. Nu asta caut. Este prietenoasa și se descurca sa susțină o discuție

minusuri: prosopul ar merge puțin mai mare, un gel de dus bărbătesc ar fi excepțional. Mirosul de Dove nu prea avantajează :) 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si eu pe titulara topicului, 

Igiena este de nota 10+, a facut dus de fata cu mine, nu au existat probleme cu mirosuri sau alte lucruri.

Pentru actiune dau un 9.5 pentru ca nu am apucat sa finalizez😅.

ON: nota 10, mi-a placut, si-a dat interesul, umed, cu tente de deep

NP:  nota 10, am schimbat multe pozitii, cum obsea unul, incepea celelalt si tot asa

AP: din pacate nu s-a putut, dar am inteles ca as cauza dureri sau alte lucruri neplacute, asa ca m-am conformat situatiei chiar daca ma simteam tentat sa incerc😇

Am vazut ca unii se "plangeau" ca nu exista GFE si este PSE. Pentru mine a fost o combinatie intr-e cele 2.

Am schimbat mai multe pozitii, a gemut natural (sau asa mi-a dat impresia), am vazut ca ii place ce se intampla acolo, ne-am mulat unul pe altul in timpul actiunii, din pacate nu s-a putut anal dar inteleg ca dimensiunea nu permitea,  Privelistea in capra a fost bestiala, mai ales cum se vedea anusul care ma indemna sa ma joc cu el.

Mi-a placut in special ca este micuta si efectiv ii puteam cuprinde fundul in palme cand statea deasupra, o senzatie super pentru mine ( fetish dubios de-al meu cu fete minione), lucru care s-a si vazut probabil la cat i-a placut lu' ala micu😁

Per total in ciuda faptului ca nu am finalizat am fost multumit si ma voi intoarce cu siguranta pentru revansa. 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, isblacks a spus:

Am vizitat-o si eu pe titulara topicului, 

Igiena este de nota 10+, a facut dus de fata cu mine, nu au existat probleme cu mirosuri sau alte lucruri.

Pentru actiune dau un 9.5 pentru ca nu am apucat sa finalizez😅.

ON: nota 10, mi-a placut, si-a dat interesul, umed, cu tente de deep

NP:  nota 10, am schimbat multe pozitii, cum obsea unul, incepea celelalt si tot asa

AP: din pacate nu s-a putut, dar am inteles ca as cauza dureri sau alte lucruri neplacute, asa ca m-am conformat situatiei chiar daca ma simteam tentat sa incerc😇

Am vazut ca unii se "plangeau" ca nu exista GFE si este PSE. Pentru mine a fost o combinatie intr-e cele 2.

Am schimbat mai multe pozitii, a gemut natural (sau asa mi-a dat impresia), am vazut ca ii place ce se intampla acolo, ne-am mulat unul pe altul in timpul actiunii, din pacate nu s-a putut anal dar inteleg ca dimensiunea nu permitea,  Privelistea in capra a fost bestiala, mai ales cum se vedea anusul care ma indemna sa ma joc cu el.

Mi-a placut in special ca este micuta si efectiv ii puteam cuprinde fundul in palme cand statea deasupra, o senzatie super pentru mine ( fetish dubios de-al meu cu fete minione), lucru care s-a si vazut probabil la cat i-a placut lu' ala micu😁

Per total in ciuda faptului ca nu am finalizat am fost multumit si ma voi intoarce cu siguranta pentru revansa. 

 

 

 

Salutare si multumim de recenzie , o intrebare , AP nu s-a putut din cauza dimensiunii?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, untipoarecare a spus:

Salutare si multumim de recenzie , o intrebare , AP nu s-a putut din cauza dimensiunii?

Da, din pacate sunt prea gros si ar fi fost destul de dureros pentru ea asa ca am decis de comun acord sa nu facem, in rest nimic de reprosat.

Link spre comentariu
19 minutes ago, Miruna2 said:

💓Disponibila. Program 14:00 - 00:00💓💓    Oral N, Normal, Anal, Fin orala, Dominare, etc. 

150 30min.

300 60min

🎀Programari wapp 🎀 0749876842 

IMG_20220324_110815.jpg

IMG_20220324_110954.jpg

IMG_20220228_150245.jpg

Asa , da . 

On 3/19/2022 at 11:37 AM, isblacks said:

Am vizitat-o si eu pe titulara topicului, 

Igiena este de nota 10+, a facut dus de fata cu mine, nu au existat probleme cu mirosuri sau alte lucruri.

Pentru actiune dau un 9.5 pentru ca nu am apucat sa finalizez😅.

ON: nota 10, mi-a placut, si-a dat interesul, umed, cu tente de deep

NP:  nota 10, am schimbat multe pozitii, cum obsea unul, incepea celelalt si tot asa

AP: din pacate nu s-a putut, dar am inteles ca as cauza dureri sau alte lucruri neplacute, asa ca m-am conformat situatiei chiar daca ma simteam tentat sa incerc😇

Am vazut ca unii se "plangeau" ca nu exista GFE si este PSE. Pentru mine a fost o combinatie intr-e cele 2.

Am schimbat mai multe pozitii, a gemut natural (sau asa mi-a dat impresia), am vazut ca ii place ce se intampla acolo, ne-am mulat unul pe altul in timpul actiunii, din pacate nu s-a putut anal dar inteleg ca dimensiunea nu permitea,  Privelistea in capra a fost bestiala, mai ales cum se vedea anusul care ma indemna sa ma joc cu el.

Mi-a placut in special ca este micuta si efectiv ii puteam cuprinde fundul in palme cand statea deasupra, o senzatie super pentru mine ( fetish dubios de-al meu cu fete minione), lucru care s-a si vazut probabil la cat i-a placut lu' ala micu😁

Per total in ciuda faptului ca nu am finalizat am fost multumit si ma voi intoarce cu siguranta pentru revansa. 

 

 

 

Poate ne lamureste Miruna , ca din recenzile celolarti colegi pare ca ii place analul si nu are problema cu dimensiunea . 

Cum este Miruna ? In functie de dimensiune ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
Acum 6 minute, darki75 a spus:

Asa , da . 

Poate ne lamureste Miruna , ca din recenzile celolarti colegi pare ca ii place analul si nu are problema cu dimensiunea . 

Cum este Miruna ? In functie de dimensiune ?

Nu. Dimensiunea nu contează, contează bunul simt.   Iar în cazul în care se poate întâmpla 1% sa vina cineva cu grosimea unei doze de fanta, prefer sa refuz 🎀 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, Miruna2 a spus:

Nu. Dimensiunea nu contează, contează bunul simt.   Iar în cazul în care se poate întâmpla 1% sa vina cineva cu grosimea unei doze de fanta, prefer sa refuz 🎀 

Hello, sper ca nu consideri ca nu am avut bun simt, eu doar am intrebat, nu am incercat fara voia ta sau altceva de genul, am pus o simpla intrebare, mi s-a raspuns si am acceptat, nu ma plang, nu cred ca m-am plans de asta, per total am fost si sunt in continuare multumit si mi-as mai dorii sa te mai vizitez🙃

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
Acum 36 minute, isblacks a spus:

Hello, sper ca nu consideri ca nu am avut bun simt, eu doar am intrebat, nu am incercat fara voia ta sau altceva de genul, am pus o simpla intrebare, mi s-a raspuns si am acceptat, nu ma plang, nu cred ca m-am plans de asta, per total am fost si sunt in continuare multumit si mi-as mai dorii sa te mai vizitez🙃

Stai liniștit, nu ma refeream la tine🤣🤣😚😚🎀

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la ea. E mai micuta decat credeam, undeva sub 1.65 cred...

Slabuta, dar cu sani frumosi si cur rotund. La fata e draguta. 

Am simtit ca fut in cur o **spam editat**. Nu ma asteptam sa accepte, dar a zis sa incercam. Se pare ca si ei ii place

 

Nota generala 8.5

 

Prestatia ok, stie sa se faca placuta.

Nu face deep,  decat daca o ai de vreo 7 cm. La anal nu o poti baga toata, dar la cat de mica de domnisoara, nici nu poti avea pretentii.

Are initiativa, se misca bine, nu te grabeste, nu miroase a fum. E ok.

 

La baie, ar fi recomandat un gel de dus barbatesc, altfel risti sa mirosi a floricele cand ajungi acasa

E singura in locatie, respecta programarile, 

E de revenit, recomand

Am stat o finalizare oral + normal + anal, 150 lei, dtd putin peste 30 min, nu m-a grabit.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incurajat de recenziile compatriotilor am zis sa imi incerc si eu norocul in seara asta la domnisoara Miruna.

Stabilim intalnirea la 8 , imi confirma la 7 si ceva , ma duc la adresa si nu mai raspunde , am sunat de 3 ori , am asteptat 15 min si am plecat. 

Este a 3 ora cand imi iau teapa de la o fata de etnie , si nu nu sunt rasist absolut de loc (dovada ca am vrut sa o vizitez) dar totusi cred in adancul ADN-ului lor le lipseste gena bunului simt.

Am si screenshot-urile conversatiei , dar vad ca nu le pot urca. 

Anyway, are balta peste suficient,

Bafta tuturor 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...