Sari la conținut

Miruna😍 0733097793


Postări Recomandate

  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • pisicuts a setat ca important acest topic
  • Oras:buca-le
  • Oras:buca-le

Mie nu mi-a onorat programarea. Am stabilit dimineata ora de intalnire pe WhatsApp, plus confirmare in prealabil.

I-am trimis o confirmare cu o ora si ceva inainte, si inca o data la plecare. Nu are indicator de citire pe WhatsApp, dar era limpede ca imi primea mesajele.

Odata ce am parcat in zona, am incercat sa o contactez din nou pentru detalii, fara niciun raspuns din partea ei. Am mai asteptat vreo 20 minute, apoi am parasit locatia dezumflat.

Incerc sa fiu tolerant cu asemenea intamplari, intrucat poate interveni orice. Aceasta ar fi fost prima vizita. Totusi, am ramas profund dezamagit ca n-am mai primit niciun semn de la ea.

A mai avut cineva experiente asemanatoare cu titulara?

Link spre comentariu
Reputație: 1153
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
Acum 12 ore, ZombiuShogun a spus:

Mie nu mi-a onorat programarea. Am stabilit dimineata ora de intalnire pe WhatsApp, plus confirmare in prealabil.

I-am trimis o confirmare cu o ora si ceva inainte, si inca o data la plecare. Nu are indicator de citire pe WhatsApp, dar era limpede ca imi primea mesajele.

Odata ce am parcat in zona, am incercat sa o contactez din nou pentru detalii, fara niciun raspuns din partea ei. Am mai asteptat vreo 20 minute, apoi am parasit locatia dezumflat.

Incerc sa fiu tolerant cu asemenea intamplari, intrucat poate interveni orice. Aceasta ar fi fost prima vizita. Totusi, am ramas profund dezamagit ca n-am mai primit niciun semn de la ea.

A mai avut cineva experiente asemanatoare cu titulara?

Buna și îmi cer scuze pentru cele întâmplate, dar te rog sa menționezi și sa și postezi dacă ai primit confirmare și din partea mea, referitor la răspunsul înapoi.. trebuie sa îmi spui in ce interval orar îți pot Răspunde înapoi sau dacă o pot face oricând.. nu îți pot da mesaje așa de capul meu fără sa știu lucrul asta.

Link spre comentariu
  • Oras:buca-le
  • Oras:buca-le
11 hours ago, Miruna2 said:

Buna și îmi cer scuze pentru cele întâmplate, dar te rog sa menționezi și sa și postezi dacă ai primit confirmare și din partea mea, referitor la răspunsul înapoi.. trebuie sa îmi spui in ce interval orar îți pot Răspunde înapoi sau dacă o pot face oricând.. nu îți pot da mesaje așa de capul meu fără sa știu lucrul asta.

Dupa ce am stabilit amandoi intalnirea si ora confirmarii, nu am mai primit niciun mesaj de la tine. Insa, am purces catre tine in nadejdea ca primesc un raspuns pe drum. Aici recunosc ca am gresit. Gandeam cu celalalt cap, csf.

Chiar si asa, n-ar fi stricat ca in intervalul de 10 ore dintre schimbul nostru de mesaje, si ora programarii insasi, sa-mi fi scris un simplu "Da" sau "Nu", prevenindu-mi suspansul nedorit.

Sper ca data viitoare sa ne sincronizam mai bine.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1153
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila

:inloveeDISPONIBILA:inlovee

iar pentru ca toți mi ați cerut update la preturi/servicii au rămas aceleași 

Oral neprotejat igiena impecabila❤️

❤️ Finalizare orală ❤️

❤️ Sex normal protejat❤️
❤️Sex anal protejat ❤️

❤️Uro❤️ 50 lei extra

❤️FRENCH KISS  50 LEI EXTRA ❤️ IN FUNCTIE DE IGIENA ORALA-COMPATIBILITATE

❤️69,sex între sâni,foot job,facesitting,trampling❤️ 

❤️Anilingus pasiva ❤️

❤️Cunilingus❤️

❤️Anilingus Activa ❤️ extra 100 lei igiena sa fie impecabila 😜

❤️GFE-PSE la cerere ❤️

❤️ Dominare SOFT ,SOFT ACTIVA in timpul actiunii sau nu, si nu este extra,LIMBAJ VULGAR ❤️

❤️ Dominare Hard ACTIVA 100 lei extra ❤️

🙉, pentru a nu mai fi întrebata ce include, ganditi va la ce e mai rău : Cătușe, Bici, etc 🫣🥳😂

PREȚURILE SUNT URMĂTOARELE:

ACCEPT SI CUPLURI !! 🥳❤️  Pretul pentru cuplu se va discuta wapp !

❤️200 lei 30 minute 1 finalizare❤️

❤️400 lei 60 minute 2 finalizări❤️

❤️Finalizare orală: 50 lei extra.❤️

❤️Sex Anal: 100 lei extra SI NU, NU CONTEAZA MARIMEA, SPER SA NU FIU ZAPACITA CU MESAJE DE GENUL😘

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sector 3
  • Oras:Sector 3
La 02.02.2024 la 16:11, Miruna2 a spus:

:inloveeDISPONIBILA :inlovee

maine începând cu ora 13:00 

 

5c1f4704-586e-44d9-a33e-904f718ab043.jpeg

Frumos intra si ceva mai gros deci ma primesti fara probleme 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ce faci Miruna  ! Tot pe cantemir 21 ești? 

Da  vad ca nr de telefon  nu mai e valabil !  Am încercat sa te contactez pe whatapp  , da nimic! 

 Cum ac programare  ! Pe ninfomane? 

Sau ai alt nr ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...