Jump to content

Recommended Posts

• Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am ajuns si eu la acest ghiomotoc😄de fata, programare făcută pe WP, respectata. Intrat in locație si zărit după usa o fetița micuța si firava, frumușică la fata si foarte prietenoasa. Are maxim 160cm,

Te rog sa faci dus.  Nuuuuuuuuuu nu fac dus!! Nu am venit sa fac dus!!!  Si a fugit pe usa 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Daca il mai prind la mine, voi arunca o galeata de apa pe el, sunt curioasa daca se fa

Va salut, cu respect! Am vizitat-o si eu pe Miruna aseara, pentru o ora (21:00-22:00), si va pot spune ca am avut parte de o experienta foarte frumoasa. Miruna este o fata miniona, foarte fr

Posted Images

Acum 22 minute, partygoer a spus:

Astazi pana la ce ora esti? In acest weekend te gasim?

Pana la ora 03:00 sunt.  Da și în weekend. Dar nu mâine, Duminica

• Like 1

Am ajuns eu în weekend, primul client pentru ziua aia. Așa că am prins-o nemachiată și mi-a plăcut mult mai mult de cum arată așa decât cum e în pozele astea. Este destul de minionă și probabil la fel de tânără cum pretinde (23). Sâni potriviți, fund la fel, nu e foarte tonifiată însă vârsta o ajută să aibă tonus suficient. 

Adresa e chiar destul de completă în anunțul ei, apartamentul e destul de măricel, nu avea prea multe prin baie că ajunsese înaintea mea dar ne-am descurcat.

Îi spusesem de la început că eram interesat să îi încerc fundul, și asta am și reușit să facem. ON de început a fost plăcut, fără să fie profesionistă sau aptă de magii adânci, dar te privește în timp ce o face și dă atenții și pe la cojones. Nu se bagă la zona GFE, fără pupici sau altceva.

Am executat apoi partea pentru care îmi manifestasem interesul, un AP fin și foarte plăcut, nu se ferește să se miște, și dacă te miști cum trebuie chiar pare să îi facă și ei plăcere. Clar unul din cele mai bune servicii „din dos” pe care le-am găsit în ultima vreme.

150 lei pentru o finalizare, very good, very nice.

• Like 6
  • Inimioara 1

Buna seara baieti. Am fost in weekend la Miruna dupa ce am contactat-o pe whatsapp si am stabilit o ora la care sa ne vedem. Locatie centrala, destule locuri de parcare (pentru cine vine cu masina) si blocul/scara usor de gasit.

La usa m-a intampinat o domnisoara draguta foc , micuta de statura si fix pe placul meu. M-a poftit in apartament care este destul de spatios si curat cu un pat unde poti sa iti faci treaba sau sa isi faca treaba. Am stat putin de vorba, mi-a oferit un prosop, i-am lasat cadoul si am intrat in dus.

Baia curata, geluri de dus si apa calda. Sigurul “minus” ca sa ii zic asa a fost presiunea de la dus, dar nimic important. Iesit din dus am intrebat-o daca vrea sa fumam o tigara si am mai stat putin de vorba (foarte sociabila dpmdv, cel putin cu mine).

Tot ce am spus mai sus nu a durat mai mult de 10/15 min dupa care m-a invitat in pat unde a inceput cu OP (alegerea mea) de minune unde a avut grija si de oo. Iti arunca priviri perverse si stie ce face. Dupa cateva minutele am trecut si la NP cu LoT prima oara, misionaru in diferite pozitii, si doggy (am tot alternat intre ele). Finalul a fost cu un OP in balonas.

Per total o experiente foarte placuta cu o domnisoara pe masura.

OP - 8,5

NP - 9

GFE - 8 (vorbareata, prietenoasa si nebunatica)

Cadoul - 300lei (o ora)

😘 Miruna

P.S: Este primul review pe care il fac, sper ca am fost de ajutor 😁.

• Like 5
  • Inimioara 1

Salut pentru 2022, buna titularei!

Am fost sapt.aceasta - totul ok, mai fusesem la ea...cred ca mai are un cont, nu retin.

Merg pentru anal, bun spre foarte bun analul.

Locatie = modesta, dar maricica ca spatiu, transmite ea detaliile la fix; punctuala.

Cred ca este singura - nu a deranjat nimeni.

Fata- foarte amabila, nu te grabeste; la corp este bunicica un 8, tatele sunt de o clasa mai jos un 7.

Fata Curata, eu am facut dus....am vrut initial o fin., dar cum am spus fata este super ca atitudine....si a spus ca pot sa mai stau o finalizare pt.ca este libera.

Am avut o ora buna de sex, cred cu 5-10 min.peste....nu exagerati!

-proba nr.1 - doar anal, putin oral cu balon de intarire. Am fost incins, am pregatit ,,pista,, cu atentie, am intrat usorusor, fata cred ca se astepta sa fiu mai brutal (in pauza a spus ca mi multumeste pt.ca am fost mai bland).

Nu am rezistat mult, am finalizat repede = se freca cu curul si nu ai sanse...

Pauza a fost binevenita - acum fata a ,,butonat,,....ne am pregatit de nr.2 - fata a dat examenul.

-proba nr.2 - oral prinprejur, lins si supt prelungit, coana P. fusese rupta la nr.1.

Eu am supt la tate - bunicele tatele, te lasa sa examinezi.

am cerut sex intre sani - s a conformat, saliva din belsug...alternam sex oral cu sex intre sani.

Eram din nou pregatit de anal, fata era si ea pregatita dupa nr.1. Am intrat perfect, am dat in anal cred peste 5 minute, pe la spate; am continuat anal cu ea pe spate, anal umeri\craci...am dat anal in toate pozitiile pe care le am vrut....am fin.si la nr.2,

repet am avut anal la ambele numere.

este facuta pentru anal, este o oferta buna la ora\pret.                                                                                                    Nu ma intereseaza - spunea ca are 6-7 clienti pe zi (i am facut socotelile...) dar daca oamenii sunt ok\finuti si ea isi da interesul.

300 lei, eu revin normal....sper sa se termine cu cacatenia asta de criza sanitara si sa bag si o fin.orala.

Recomand, fiti finuti...fata este respectabila la anal, si amabila.

Nota 9,5 pentru prestatie.

• Like 4
  • Mersi 1

Azi am reusit sa ajung la Miruna, imi propusesem de saptamana trecuta sa ajung la ea,si recenziile colegilor m-au determinat sa iau taurul de coarne.

Programare pe whatsapp, foarte punctuala (cu 7-8 minute inainte m-a intrebat cam in cat timp ajung ca sa ma astepte pregatita, eu ma speriasem ca anuleaza sau amana intalnirea, dar nici vorba de asa ceva).

Locatia ok, curata, caldura, apa calda, baie dotata cu tot ce este nevoie.

Miruna e frumusuca foc, pozele nu o avantajeaza deloc, arata mult mai bine in realitate. Miniona dar foarte bine proportionata, sani frumosi dupa parerea mea, nu mi-s-au parut lasati, fundulet obraznic. Dar are fata asta niste ochi, buze si o dantura impecabila. Si e toata numai un zambet. Si nu e machiata strident, doar un contur la ochi. De fapt nici nu are nevoie.

Am venit pentru o finalizare dar am hotarat sa raman o ora dupa ce ne-am vazut. Foarte amabila, am baut un suc am fumat o tigara.

Nu mai descriu actiunea ca nu am talent.

Aspect 9,5 fata, 9 corp.

Igiena 10

ON 9 umed, a incercat si deep, atenta la vecinatati, nu am simtit dintisori. Fianlizare orala pana la ultima picatura.

NP am sarit peste, data viitoare

AP 10+, fara nici un fel de problema, consider ca este punctul forte si mi-a spus ca, chiar ii place. Si nu a mintit,  Accepta aproape orice pozitie cred.

Atitudine 9,5 zambitoare, amabila atenta la cum te simti, nici vorba sa te grabeasca. Daca avea si FK in meniu era de 10,

Cadou 300 lei pentru o ora...cu de toate.

De recomandat cu siguranta, eu am plecat Zen de la ea. De revenit clar, da. Consider ca are una din cele mai bune oferte privind calitatea serviciilor si pret si sper sa ramana asa.

Multumiri colegilor pentru recenziile care m-au convins sa o vizitez.

Te sarut Miruna. Pe obraz!😃

Seara faina tuturor.

• Like 5
  • Mersi 1