Sari la conținut

Miruna😍 0749 876 842


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila

Bună, ma numesc Miruna am 23 de ani 1.60 inaltime 51 kg,  lucrez în domeniu de 4 ani, îmi place socializez și sa cunosc oameni noi.  

Servicile mele sunt 

Sex oral neprotejat cu finalizare orala. 

Sex normal protejat. 

Sex anal protejat. 

Sex între sâni. 

Footfetis. 

Dominare soft. 

Dominare hard. 

Uro activa. 

Tarif:  150 lei finalizarea ( 30 min) 

Tarfi:  300 ora  ( 60 min) 

Locație :  Bulevardul Mărășești nr 42 bloc 1 scara 4

Telefon : 0749 876 842

Screenshot_20220104_035109.jpg

Screenshot_20220104_041924.jpg

IMG_20220104_035034.jpg

IMG_20220104_035804.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
20 hours ago, Miruna2 said:

Bună, ma numesc Miruna am 23 de ani 1.60 inaltime 51 kg,  lucrez în domeniu de 4 ani, îmi place socializez și sa cunosc oameni noi.  

Servicile mele sunt 

Sex oral neprotejat cu finalizare orala. 

Sex normal protejat. 

Sex anal protejat. 

Sex între sâni. 

Footfetis. 

Dominare soft. 

Dominare hard. 

Uro activa. 

Tarif:  150 lei finalizarea ( 30 min) 

Tarfi:  300 ora  ( 60 min) 

Locație :  Bulevardul Mărășești nr 42 bloc 1 scara 4

Telefon : 0749 876 842

Screenshot_20220104_035109.jpg

Screenshot_20220104_041924.jpg

IMG_20220104_035034.jpg

IMG_20220104_035804.jpg

Buna Miruna si bine ai venit!!🥰

FK este in meniu??

De obicei,la ce ora incepi programul??

Dupa 4 ani de activitate in domeniu,nu stii ca nu este bine sa dai adresa exacta in public!?

Bafta!!🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761737490
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0761737490
  • Oras:Bucuresti
La 07.01.2022 la 13:55, Miruna2 a spus:

Bună, ma numesc Miruna am 23 de ani 1.60 inaltime 51 kg,  lucrez în domeniu de 4 ani, îmi place socializez și sa cunosc oameni noi.  

Servicile mele sunt 

Sex oral neprotejat cu finalizare orala. 

Sex normal protejat. 

Sex anal protejat. 

Sex între sâni. 

Footfetis. 

Dominare soft. 

Dominare hard. 

Uro activa. 

Tarif:  150 lei finalizarea ( 30 min) 

Tarfi:  300 ora  ( 60 min) 

Locație :  Bulevardul Mărășești nr 42 bloc 1 scara 4

Telefon : 0749 876 842

Screenshot_20220104_035109.jpg

Screenshot_20220104_041924.jpg

IMG_20220104_035034.jpg

IMG_20220104_035804.jpg

Superbă!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Salutare 

Am fost la domnișoara, pe scurt a fost ce trebuie.

Locație. Ușor de ajuns, se găsesc locuri de parcare, este ok ca locație pt genul asta de activitate, precizez ca nu am făcut duș pt ca făcusem acasă înainte sa ajung.

Fata. O puștoaică simpatică, amabilă, slim, undeva pe la 1,60 și ceva, sâni nr.2 un pic lăsați (nederanjant), naturali și moi.

Oral. Neprotejat. Spre deosebire de altele pt mine a fost de 10, cu de toate, deep, priviri, lins pe oooo, dacă nu o opream terminam acolo, în puii mei mi se scoala când povestesc 🤪

Normal. Ok.Lady on top, am stat puțin pt ca voiam anal, nu sunt genul sa aleg anal dar cu ea a fost plăcut, a zis ca ii place mai mult analul, aici sunt convins ca ține și de dimensiune, al meu "biolog" este în dimensiuni normale.

Gfe. Fata este politicoasa, simpatică, plăcută, este cu tine acolo, m-aș înfige să o sărut dar nu face FK.

Halat. Este ce scrie în descriere servicii.

De revenit. Cu siguranță, a fost o experiență foarte plăcută.

  • Like 1
Link spre comentariu

postez si pe acest topic ce am postat pe celalalt:

salut, sunt pe cale sa postez prima mea recenzie mai serioasa pe acest site

am fost la Miruna acum cateva ore. stabilit programare, sunat cand am ajuns la fata locului, programare respectata desi eu am intarziat vreo 10 minute.

extrem de amabila la fata locului, dar si la telefon.

micuta de statura, simpatica tare.

achitat cadoul la inceput din prima initiativa, iar apoi am fost pana la baie, pentru o scurta reimprospatare.

din nou, extrem de amabila. m-a vazut obosit si inghetat (dupa cautarea frenetica a unui bancomat in zona), si m-a invitat sa ma asez jos, sa-mi trag putin sufletul.

a inceput cu un oral absolut minunat, cu atentie unde trebuie si cat trebuie, cu multa saliva si cu priviri aruncate inspre mine.

este extrem de frumoasa la fata si are o dantura frumoasa si buze carnoase.

apoi am continuat cu un anal care m-a dat pe spate. din norocul (sau nenorocul, cand vine vorba de anal) meu, sunt bine inzestrat de natura, atat pe lungime, cat si pe grosime. ea, desi mica, m-a primit impecabil, total neasteptat pentru mine. am pompat cu spor iar cateva minute am terminat. analul, moartea mea. chiar parea ca ii place si mi-a confirmat asta.

apoi, dand sa ma imbrac sa plec, m-a oprit si mi-a zis ca nu am de ce sa ma grabesc si ca a observat ca multi barbati au instinctul asta. am mai stat la o tigara si am vorbit una alta. nu m-am simtit grabit nici o secunda si chiar a fost o experienta placuta cap coada. nu stiu cat am stat d2d, dar probil mai mult decat pentru cat am achitat.

10/10 din partea mea. daca va comportati frumos cu ea, sunt convins ca veti avea o parte de o experienta foarte, foarte buna.

semnat, baiatul cu tatuaje, @Miruna2

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, jackadams33 a spus:

postez si pe acest topic ce am postat pe celalalt:

salut, sunt pe cale sa postez prima mea recenzie mai serioasa pe acest site

am fost la Miruna acum cateva ore. stabilit programare, sunat cand am ajuns la fata locului, programare respectata desi eu am intarziat vreo 10 minute.

extrem de amabila la fata locului, dar si la telefon.

micuta de statura, simpatica tare.

achitat cadoul la inceput din prima initiativa, iar apoi am fost pana la baie, pentru o scurta reimprospatare.

din nou, extrem de amabila. m-a vazut obosit si inghetat (dupa cautarea frenetica a unui bancomat in zona), si m-a invitat sa ma asez jos, sa-mi trag putin sufletul.

a inceput cu un oral absolut minunat, cu atentie unde trebuie si cat trebuie, cu multa saliva si cu priviri aruncate inspre mine.

este extrem de frumoasa la fata si are o dantura frumoasa si buze carnoase.

apoi am continuat cu un anal care m-a dat pe spate. din norocul (sau nenorocul, cand vine vorba de anal) meu, sunt bine inzestrat de natura, atat pe lungime, cat si pe grosime. ea, desi mica, m-a primit impecabil, total neasteptat pentru mine. am pompat cu spor iar cateva minute am terminat. analul, moartea mea. chiar parea ca ii place si mi-a confirmat asta.

apoi, dand sa ma imbrac sa plec, m-a oprit si mi-a zis ca nu am de ce sa ma grabesc si ca a observat ca multi barbati au instinctul asta. am mai stat la o tigara si am vorbit una alta. nu m-am simtit grabit nici o secunda si chiar a fost o experienta placuta cap coada. nu stiu cat am stat d2d, dar probil mai mult decat pentru cat am achitat.

10/10 din partea mea. daca va comportati frumos cu ea, sunt convins ca veti avea o parte de o experienta foarte, foarte buna.

semnat, baiatul cu tatuaje, @Miruna2

Salut colegu ! 

Toate ciorile pline de celulita le vezi frumoase...

Cred că pe undeva sa pierdut noțiunea frumosului !

Spor sa ai la așa frumuseți 😂

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 minute ago, hennesy said:

Salut colegu ! 

Toate ciorile pline de celulita le vezi frumoase...

Cred că pe undeva sa pierdut noțiunea frumosului !

Spor sa ai la așa frumuseți 😂

Ce sa te aștepți de la un pește prost, a scos și el la produs o rapandula obosita

  • Like 1
Link spre comentariu

@hennesy beauty is in the eye of the beholder, cum s-ar zice.

cat despre tine, adrian, fuck off. ma retrag din a comenta pe aici, ca-i plin de frustrati ca tine care n-au nimic mai bun de facut decat sa manance cacat cu ambele maini, pe unde-apuca. acum fugi, ca probabil ai de macanit si la alte postari si sa-i acuzi pe altii ca-s "pesti". lol.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...