Sari la conținut

Miruna😍 0749 876 842


Postări Recomandate

Domnisoara Miruna. Acum doua zile am cerut o programare pe whatsapp. Mi-a raspuns frumos ca revine ea in 10 min si imi spune daca este sau nu disponibila. Au trecut 10, 20, 30 min. I-am scris ca o rog sa nu ma uite. A citit mesajul si nimic. Cam dupa doua ore eu ajung acasa resemnat. La trei ore dupa mesajul ei cu 10min revine si incepe sa imi scrie. Acasa fiind in compania sotiei, sterg fara sa citesc ce a scris. Stiu doar ca incepea cu o scuza. Azi ma decid sa ii scriu iar pentru o programare. Surpriza: sunt blocat pe whatsapp.

Pai firai tu sa fi. Tot tu esti ofuscata? Atitudine de doi bani ce ai. Bine ca nu ai scris noaptea la doua si eu sa stau drept sa-ti citesc bazaconiile. 
 

No comment

  • Like 1
Link spre comentariu
1 hour ago, ariel3 said:

Domnisoara Miruna. Acum doua zile am cerut o programare pe whatsapp. Mi-a raspuns frumos ca revine ea in 10 min si imi spune daca este sau nu disponibila. Au trecut 10, 20, 30 min. I-am scris ca o rog sa nu ma uite. A citit mesajul si nimic. Cam dupa doua ore eu ajung acasa resemnat. La trei ore dupa mesajul ei cu 10min revine si incepe sa imi scrie. Acasa fiind in compania sotiei, sterg fara sa citesc ce a scris. Stiu doar ca incepea cu o scuza. Azi ma decid sa ii scriu iar pentru o programare. Surpriza: sunt blocat pe whatsapp.

Pai firai tu sa fi. Tot tu esti ofuscata? Atitudine de doi bani ce ai. Bine ca nu ai scris noaptea la doua si eu sa stau drept sa-ti citesc bazaconiile. 
 

No comment

Din punctul meu de vedere,fata nu a gresit cu nimic,din moment ce i-ai spus "ca o rogi sa nu te uite"!!!Trebuia sa-i scrii dupa 3 ore ca ai ajuns acasa si sa nu-ti mai scrie.Nu e corect nici faptul ca ti-a zis ca-ti raspunde in 10 minute si nu a mai raspuns atunci.Oricum aiurea ca erai acasa,dar data viitoare nu mai lasati in aer timpul in care ele pot raspunde...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
La 11.02.2022 la 13:11, ariel3 a spus:

Domnisoara Miruna. Acum doua zile am cerut o programare pe whatsapp. Mi-a raspuns frumos ca revine ea in 10 min si imi spune daca este sau nu disponibila. Au trecut 10, 20, 30 min. I-am scris ca o rog sa nu ma uite. A citit mesajul si nimic. Cam dupa doua ore eu ajung acasa resemnat. La trei ore dupa mesajul ei cu 10min revine si incepe sa imi scrie. Acasa fiind in compania sotiei, sterg fara sa citesc ce a scris. Stiu doar ca incepea cu o scuza. Azi ma decid sa ii scriu iar pentru o programare. Surpriza: sunt blocat pe whatsapp.

Pai firai tu sa fi. Tot tu esti ofuscata? Atitudine de doi bani ce ai. Bine ca nu ai scris noaptea la doua si eu sa stau drept sa-ti citesc bazaconiile. 
 

No comment

Nu ești blocat, Dragule.  Iar referitor la mesajul meu întârziat, atunci am avut posibilitatea de a îți scrie.  Ar fi trebuit sa ma anunți ca nu îți mai pot scrie după o anumita ora.  Majoritatea fac asta.  

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...