Sari la conținut

0750 763 058 Andreea


Vizitator boy boy23

Postări Recomandate

Vizitator boy boy23
Reputație: 0

Salutare șogori.  .am vizitat o pe fata asta de doua ori in trecut dar cred că nu are topic deschis...și când am fost eu la ea nu am folosit inca forumul asta sa scriu atuncia...fata simpla ....pozele sunt reale ...primele două sunt un pic retușate dar pe poza 3 și 4 se vede mai bine realitatea...e destul de ok fata ...nu am fost grăbit niciodată și e destul de drăguță cu clienți. .adică cu mine a fost ...punctul ei forte e curul ..are un cur bestial ...rotunda rău.  Punctul ei cea mai orista e că în timp ce o fuți urla de tremura tot blocul 🤣🤣🤣🤣🤣🤣fara exagerare 🤣🤣🤣🤣nu vrea sa va mint dar așa îmi amintesc că am platit 250 de lei /ora ..de atuncia nu am văzut o la noi....daca mai are și acuma același atitudine și același servicii poate merită să o ajutăm aici pe forum ..spor la mandre băieți !!!

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 14 minute, boy boy23 a spus:

Salutare șogori.  .am vizitat o pe fata asta de doua ori in trecut dar cred că nu are topic deschis...și când am fost eu la ea nu am folosit inca forumul asta sa scriu atuncia...fata simpla ....pozele sunt reale ...primele două sunt un pic retușate dar pe poza 3 și 4 se vede mai bine realitatea...e destul de ok fata ...nu am fost grăbit niciodată și e destul de drăguță cu clienți. .adică cu mine a fost ...punctul ei forte e curul ..are un cur bestial ...rotunda rău.  Punctul ei cea mai orista e că în timp ce o fuți urla de tremura tot blocul 🤣🤣🤣🤣🤣🤣fara exagerare 🤣🤣🤣🤣nu vrea sa va mint dar așa îmi amintesc că am platit 250 de lei /ora ..de atuncia nu am văzut o la noi....daca mai are și acuma același atitudine și același servicii poate merită să o ajutăm aici pe forum ..spor la mandre băieți !!!

Are acuma anunț activ pe publi 24 doar că nu le pot posta aici 😁😁dar am eu aici colegi de treabă care mă ajută și îl posteaza ei 😁😁

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 17 minute, IAmDan a spus:

Ai avut noroc. Nu e tare laudata pe alte topicuri...are pe mai multe orase.

Ca sa nu vorbim si de semnul de intrebare asupra realitatii pozelor...

 

 

Eu de doua ori am fost la ea și n-am avut absolut nimic de reproșat ...poate am prins o in stare buna 🤣🤣🤣sau nu știu ..dar să știi că dacă mai sta până luni eu mai incerc și acuma sa vad care e treaba cu ea...a trecut 1 an sau 2 de cand am fost eu...nu știu exact 

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 21 minute, IAmDan a spus:

Ai avut noroc. Nu e tare laudata pe alte topicuri...are pe mai multe orase.

Ca sa nu vorbim si de semnul de intrebare asupra realitatii pozelor...

 

 

Dar în a anunț pe care a postat Fardugol să știi că ultimele 3 poze sunt reale ..și asta îți spun cu încredere că o cunosc personal ...primele două și mie par ciudate...cum am și scris la început ....dar restul îs pozele ei...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
5 minutes ago, boy boy23 said:

Dar în a anunț pe care a postat Fardugol să știi că ultimele 3 poze sunt reale ..și asta îți spun cu încredere că o cunosc personal ...primele două și mie par ciudate...cum am și scris la început ....dar restul îs pozele ei...

Imi pare ca e aceeasi persoana in toate 5 pozele, 1,2 si 3 se vede tatuajul pe incheietura mainii. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...