Sari la conținut

Masaj cu finalizare


Postări Recomandate

Va salut, inafara de fata de langa pizzeria Valentino, care face masaj de relaxare cu laba la final mai stiti pe cineva??

Pentru cei care nu o stiu pe fata, are undeva la 40 de ani, arata ok, la telefon o sa spuna ca nu face finalizare, doar la fata locului poti sa discuti cu ea chestia asta. Masajul este bunicel, iar la final iti face o laba, per total eu zic ca merita. Nr de tel 0734848362

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 2 ore, ElComisar a spus:

Va salut, inafara de fata de langa pizzeria Valentino, care face masaj de relaxare cu laba la final mai stiti pe cineva??

Pentru cei care nu o stiu pe fata, are undeva la 40 de ani, arata ok, la telefon o sa spuna ca nu face finalizare, doar la fata locului poti sa discuti cu ea chestia asta. Masajul este bunicel, iar la final iti face o laba, per total eu zic ca merita. Nr de tel 0734848362

cat halatu?

Link spre comentariu
Acum 7 ore, leopardin0 a spus:

Salut, raspunde cam greu la telefon, am incercat sa vorbesc cu ea… zicea mai de mult ca nu face finalizare. A mai fost cineva la ea? Ce fel de abordare ati folosit?

Poti sa ii scrii pe WS, te programezi, iar la fata locului cand incepe masajul ii spui si de finalizare.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 10.01.2022 la 7:24, leopardin0 a spus:

Salut, raspunde cam greu la telefon, am incercat sa vorbesc cu ea… zicea mai de mult ca nu face finalizare. A mai fost cineva la ea? Ce fel de abordare ati folosit?

Salut ai fost la ia?

Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Eu am fost la ea acum doua saptamani , dragutica la fata si copr , blonda , are job si ceea ce face este extra , masajul destul de OK , am incercat ceva , nimic , nu si nu.

Poate nu corespund cerintelor , nu am inteles ce si cum.

Doar masaj , 80 lei.

Succes celor ce au avut parte de masaj.

Eu nu mai revin.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...