Sari la conținut

cosmina, noua in constanta-0784599693


Postări Recomandate

  • Oras:.......
  • Oras:.......

Ceva detalii :D

 

Bruneta voluptoasa si senzuala, 1.70m 65 kg fundulet bombat si sani apetisanti ofer sex oral NEPROTEJAT SAU PROTEJAT si normal DOAR PROTEJAT .. SATISFACTIE GARANTATA..ofer si cer IGIENA, seriozitate si discretie maxima.DOAR LA DOMICILIUL TAU SAU LA HOTEL... mai multe delatii la nr: 0784599693

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare prieteni futaciosi. Inca de la inceput vreau sa-mi cer scuze pentru eventualele greseli de ortografie si tin sa precizez ca este prima mea recenzie desi "va citesc" de foarta multa vreme. Vin eu cu o recenzie pentru domnisoara Cosmina si am sa relatez totul la cald.

Proaspat intors de la domnisoara Cosmina, cu un zambet larg pe fata si cu inima mai mult decat impacata ca am facut inca odata cea mai buna alegere din renumit telegrafonline.

Cosmina, o bruneta putin plinuta, trasaturi frumoase ca si aspect si foarte amabila. Am sunat undeva pe la orele 00:30, am cerut cateva detalii despre "oferta" dansei iar dupa cele auzite am si luat drumul Casei de Cultura. Nimerit din prima datorita explicatiilor foarte precise si exacte ale domnisoarei, m`am cocotat la ultimul etaj pentru a ajunge la ea.....si am respirat usurat cat m-am dat jos din lift (unul care te inspaimanta de altfel). Mi-a deschis domnisoara usa unui apartament curat si primitor, inca de la inceput am simtit un miros placut. Toata actiunea sa petrecut in dormitor (inclusiv tigare dinainte si dupa) unde statea impunator cu pat mare, lumanari pe un birou, prospot si niste servetele umede. Dupa ce am facut cunostina si am fumat o tigare timp in care mi-a oferit si ceva de baut, refuzand politicos, ma intrebat care sunt gandurile mele. Am ales sa raman o ora, achitat 200 lei pentru oral si normal, oral neprotejat, normal protejat, m-am intins frumos pe pat facandu-ma comod si am rugat-o pe domnisoara sa "trecem la treaba" cu un oral executat pana in cele mai mici detalii, eu am spune de nota 9 (e o nota foarte mare fata de ce am mai avut eu parte) dupa care am rugat-o sa treaca deasupra (pentru ca sunt cel mai puturos om din lume). Domnisoara sa conformat ordinelor primite si a trecut la actiune, prima finalizare in saculet. Am facut o pauza de aproximativ 10 min in care am schimbat cateva vorbe si a urmat numarul 2 cu un oral de data asta executat de nota 9+, timp de vreo 30 de min, in care i`am sugerat sa ma ia o pauza daca a obosit sau o doare gatul dar nu ma lasat deloc, (ceea ce aprecize foarte mult) si am finalizat cu un normal. Per total ma bucur pentru alegerea facuta chiar daca m-a speriat putin la inceput proportia dansei fata de mine (eu fiind un putic care nu depaseste 60kg) 

Iar acum notele.

 

Locatie: 8 Lift infricosator si un muc de tigare uitat pe jos prin baie, in rest camera de zbenguit curata.

 

Orala 9+

 

Normal 8 (nu am zabovit mult ca m-a "nenorocit oralul)

 

Preturi: 100 lei finalizare 200 h-ul (ora)

 

Per total o domnisoara care merita si alte vizite.

  • Like 11
Link spre comentariu

Buna dragi mei sunt Cosmina Si mi-am facut font Pentru a socializa cu voi... Daca aveti intrebari sau nelamuriri imi puteti scrie aici

 

Bine ai venit Cosmina. Sper caa nu ti-ai facut vreun font mare, doar ca sa ne certi... :D

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

buna!Ofer sex oral neprotejat sau protejat cu finalizare orala sau pe corp in functie de igiena,normalul este doar protejat...Si mici fantezii cum ar fi pozitia 69,sarutari pe gurita,sex intre sanii...ofer masaj de relaxare Si masaj erotic Dar nu detin experienta Dar eu zic ca ma descurc destul de bine.....va Pupic dulcic

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...