Sari la conținut

cosmina, noua in constanta-0784599693


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ms cosmina, poti sa-mi dai o locatie? si un numar de telefon recent? Vad ca ai schimbat mai multe. Multumesc anticipat

buna cosmin! nr meu de tel este ,0761646099...dar in legatura cu locatia iti voi da mai multe detalii la telefon.. te sarut

Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Cam de prin vara voiam sa merg la aceasta dameza.  Adica de pe vremea cand Cosmina era intr-un minicuib la Gara/Rapid/bloc turn.  Era colega de camera  cu Alexandra ( “revenire …”) pe care o vizitasem, dar nu avusesem prilejul sa ma intersectez vizual cu  Cosmina /sweet lips. cu Vazusem pozele, citisem recenziile si stiam lce sa ma astept. Si in iulie, cand “am facut rost “ de o deplasare cu cazare pe malul marii,  pe lista mea scurta figura si ea. Dar, ghinionul meu,  nu raspundea deloc., si nici pe forum nu mai era vreo activitate din partea ei.  Am trecut-o pe alta lista…aia de “to do”

Si iata ca, pe ultima suta de metri a lui 2015,  mai beneficiez de o cazare in zona, mult mai scurta. O sun pe fata cam pe la orele amiezii, ca sa-mi anunt intentia de a petrece o ora impreuna, tarziu  in noapte. Raspunde din prima,  trecem peste tarife, bla bla. O voce interesanta imi spune ca e de acord cu deplasarea la hotelul meu din Mamaia. …. Ok…vine ora la care devin eu “available” pentru ea ..adica 11.00, un pic “trecute”. Sun si  imi zice ca vine cam in 40 de minute.  Astept eu ce astept…cam pe la ora respectiva mai primesc un mesaj cu “Ajung in 10 minute”. Care s-au transformat in 20 pana la urma…

In fine, cam atat despre minusuri… mi-a ciocanit la usa, i-am deschis si parca ne cunosteam de mult. Socializarea a decurs in timp regulamentar si in parametri corespunzatori, zic eu, in postura de gazda de aceasta data. In timp ce beam o cola si fumam cate o tigara, eu explicandu-I ce si cum vreau de la ea, si-a cerut scuze de intarziere, verbal si prin body language.  S-a cerut la dus, apoi, la propriu, a sarit pe mine.

Actiunea propriu zisa e …per ansamblu…este fara niciun fel de inhibitii…. Ca descriere intr-un singur cuvant: amanta.  A facut tot ce i-am cerut, in ordinea si alternanta solicitata, profesionalism desavarsit.

Eram destul de obosit si solicitasem o ora,  fara a avea pretentii la mai multe finalizari.  “Esti sigur?”, m-a intrebat, “ ca iti pot dovedi ca te inseli !”. Si asa a si fost! Primul numar- 10 min. La al doilea, dupa ce m-a luat asa cum a intuit ca-mi place, citez din ce-a spus Sweetlips la sfarsitul lui: “ M-am uitat la ceas cand l-am inceput. Au trecut 40 de minute de futut… Altadata sa ma crezi, da?”.  Multe pozitii, superFK, Deepthroat prelungit 100%  realizat. Ar fi mai multe de spus, dar sunt preset de timp, asa sar direct la note… poate revin cand am timp:

Punctualitate: 8. Am penalizat intarzierea.

Corp: 8. Are un pic de burta, dar nu e nici pe departe la categoria BBW. Par lung, cret, simpatica la fata, sani mari, foarte putin lasati

Locatie: hotel la mine…10, zic eu

 Igiena: 10 : a facut dus inainte, intre si dupa numere. Impecabila.

FK:  10 cu plus..la ea e o arta. Se implica…chiar pregateste cu un semipreludiu “lingvistic”(!!!) acest FK, prezent de cate ori n-are gura ocupata cu altceva

ON: 10 cu plus… DT de nota 10. Se ocupa de “adiacente”, fara graba, exact cat si cum vrei.

NP: 10 trecut in revista nenumarate pozitii. Implicare totala. Este de cursa lunga…parerea mea.

GFE: 10 cu plus: volubila, ai ce vorbi cu ea. Dupa actiune s-a oferit sa faca si masaj…am refuzat ca eram prea obosit. Atitudine pro- client 100%. Nimic fals.

Anal: face, dar n-am fost interesat. Data viitoare. Permite fisting peste tot.

Halat: 250/ora, outcall.  Merita toti banii.

Eu o recomand si voi reveni.

 

 Scuze pt . eventualele greseli...lipsa de timp...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

buna seara dragii nostri! ne.am gandit sa va facem o oferta pt cei pasionati de show lesbi....eu impreuna cu colega mea alexandra, oferim show lesbi real 100 %...la pretul de 250 de lei 30 min, 450 h! va sarutam dulce si va asteptam la noi pentru a ne simti bine impreuna!

post-115270-0-69246200-1450753482_thumb.jpg

post-115270-0-91130000-1450753490_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...