Sari la conținut

cosmina, noua in constanta-0784599693


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Buna seara dragii mei tin sa va anunt ca mai am si o colega intram si amandoua impreuna la pretul de 300 de lei timp de 30 de minute si pretul de 500 lei timp de 1 ora...Disponibile pana la ora 05:00....pupicei

 

nu este hotie 300/30 min interesatn este ceea ce faceti acolo,de intrat ,"intrati  time is money".Sfatul meu este sa spui mai multe detalii despre ceea ai de oferit tu ca si individ, voi  doua ce oferiti si POZE ! Spor

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

o cunosc de citiva ani pe cosmina .

mi-o amintesc drept o fata draguta cu par cret , pasarica strimta si cu carnita pe ea din belsug .

priceputa la oral  si numai buna de luat pe la spate ,imi amintesc curul xl , generos .pentru cei care sint atrasi de femeile cu o masura in plus .

Confirm...si adaug ca e de cursa lunga...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si cumva nu stă în norvegia?si la inceput de fiecre an ,3 zile maxim 7 ,ne bagă in seamă?Și din intiplare soțul ei este pilot?

Nu in Norvegia...sta in Finlanda...pi strada Vilhonkatu din Lahti...si intradivar sotu iei o fost pilot...da nu moi ie. Pi iel il chiama Kimi Räikkönen...si au 3 copiii, un catel si o capra pi cari o chiama Shnitzy !

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...