Sari la conținut

Pokerface


bigbos_eu

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ma boule, eu când mergeam la fete și apoi le luam apărarea împotriva unor cimpanzei ca tine,tu pupai vaca în bot,aia care te cauta pe la geam sa ii dai de mâncare. Tu ești clar de dus la bolnavi psihic. Esti un dereglat mintal și un maimuțoi prost.  

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 1 minut, mayert77 a spus:

E oribilă țigănia asta!  Chiar nu se sesizează niciun admin?😱

Intreaba-l pe cel căruia ii este dedicat topicul,stimabile. Tu ce cauți aici? Mergi pe topicul fetelor și fa recenzii acolo cum trebuie, nu veni și te baga în seama pe aici. Pe acest topic avem una bucata cimpanzeu circar care răspunde la apelativul de PokerFace13, care da minus a prost pe orice postare a colegilor, ii înjură ca la usa cortului și tu vb de țigănie? Întreabă sardina opărita de PokerFace13 de ce este qsa furios. Nu ii mai merge treaba cu baragladinele lui și atunci ataca

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 10 ore, radu-alex a spus:

Te consideri femeie, mancami-ai pula? Eu când zic ca tu ești de Socola,lumea nu ma crede. 

Mă cauți după ce termini profesionala, BOSOROG SINISTRU de 55 de ani! 🤢

Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 10 ore, radu-alex a spus:

Ma boule, eu când mergeam la fete și apoi le luam apărarea împotriva unor cimpanzei ca tine,tu pupai vaca în bot,aia care te cauta pe la geam sa ii dai de mâncare. Tu ești clar de dus la bolnavi psihic. Esti un dereglat mintal și un maimuțoi prost.  

Stiu exact cine ești, un bosorog de 55 de ani fără dinți în gură. Ce tot ai de intri in fiecare zi pe profilul meu ca un psihopat și jignesti? Chiar nu se sesizează niciun admin?😲

Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 11 ore, radu-alex a spus:

Ma boule, eu când mergeam la fete și apoi le luam apărarea împotriva unor cimpanzei ca tine,tu pupai vaca în bot,aia care te cauta pe la geam sa ii dai de mâncare. Tu ești clar de dus la bolnavi psihic. Esti un dereglat mintal și un maimuțoi prost.  

Acest moșneguț fără dinți @radu-alex , o mimoză...Te fac și în versuri și în proză. 😎😎😎😎😎

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Banu conteaza boss...fomistele pt 100 lei fac CIM si cu octogenari. Chiar se bucura cind vine un client care le streseaza 10 min. Nu unul tinar care le rupe scorbura 30 min din 30 😂😂😂

 

Ps. Cam ar trebui mutat topicul la diverse. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
La 18.01.2022 la 12:06, radu-alex a spus:

Taci în pula mea de sardina oparita,nu mai polua aerul degeaba. Numai aberații scoți, molusca proasta

Ce tot vrei Alexandra?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 19.01.2022 la 18:49, PokerFace13 a spus:

Ce tot vrei Alexandra?

S-a trezit prostul și curva forumului sa dea minusuri. Aceleași replici de oligofren,aceleași glume răsuflate la care tot el rade,exact ca un circar obosit ce este. De unde mai pui ca acum a început sa bântuie topicurile pe tara și sa minuseze. Lipsa de ocupație a unui bolnav psihic si asistat social. Hai mai baga o întrebare sau o gluma la care tot tu râzi.  Boul bălții.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 17.01.2022 la 10:45, PokerFace13 a spus:

Acest moșneguț fără dinți @radu-alex , o mimoză...Te fac și în versuri și în proză. 😎😎😎😎😎

O faci pe ma-ta și apoi vin eu sa va fut în cur și în gat pe amândoi.  Vezi ca ai uitat sa dai minusuri, sardina proasta. Nu produc baragladinele nimic,de asta ești asa activ pe forum? Știi tu sa dai inimioare la fete,labar prost, mancami-ai  pula de obosit. Baga minusuri cretinule, bagati-ai pula în doamna  ma-ta.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 17.01.2022 la 10:05, PokerFace13 a spus:

Stiu exact cine ești, un bosorog de 55 de ani fără dinți în gură. Ce tot ai de intri in fiecare zi pe profilul meu ca un psihopat și jignesti? Chiar nu se sesizează niciun admin?😲

Ai tu profil, gunoiul și prostul babelor surde. De unde pizda ma-tii ai tu profil. Te-a fătat cu profilul în gat?. Numai psihopații au profil la spitalul de nebuni. Bine ca recunoști.  Hai mai baga o gluma de curva proastă la care sa razi tot tu. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 1 oră, radu-alex a spus:

S-a trezit prostul și curva forumului sa dea minusuri. Aceleași replici de oligofren,aceleași glume răsuflate la care tot el rade,exact ca un circar obosit ce este. De unde mai pui ca acum a început sa bântuie topicurile pe tara și sa minuseze. Lipsa de ocupație a unui bolnav psihic si asistat social. Hai mai baga o întrebare sau o gluma la care tot tu râzi.  Boul bălții.

Ce vrei Alexandra, prostul forumului?

Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
1 oră în urmă, radu-alex a spus:

O faci pe ma-ta și apoi vin eu sa va fut în cur și în gat pe amândoi.  Vezi ca ai uitat sa dai minusuri, sardina proasta. Nu produc baragladinele nimic,de asta ești asa activ pe forum? Știi tu sa dai inimioare la fete,labar prost, mancami-ai  pula de obosit. Baga minusuri cretinule, bagati-ai pula în doamna  ma-ta.

Ce tot vrei, Alexandra?

Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
1 oră în urmă, radu-alex a spus:

Ai tu profil, gunoiul și prostul babelor surde. De unde pizda ma-tii ai tu profil. Te-a fătat cu profilul în gat?. Numai psihopații au profil la spitalul de nebuni. Bine ca recunoști.  Hai mai baga o gluma de curva proastă la care sa razi tot tu. 

Nu inteleg ce tot vrei, Alexandra. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 20.01.2022 la 21:54, PokerFace13 a spus:

Nu inteleg ce tot vrei, Alexandra. 

Replica de oligofren handicapat. Altceva mai știi în afara de asta? Ai uitat sa dai minus,boule. Ce pizda matii mai cauți acum.pe secțiunea de Botoșani?  Chiar nu oprește nimeni acest gunoi tembel? Acest alienat mintal care suge pula pe coji de semințe? 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 15 ore, radu-alex a spus:

Replica de oligofren handicapat. Altceva mai știi în afara de asta? Ai uitat sa dai minus,boule. Ce pizda matii mai cauți acum.pe secțiunea de Botoșani?  Chiar nu oprește nimeni acest gunoi tembel? Acest alienat mintal care suge pula pe coji de semințe? 

Nu înțeleg ce tot vrei Alexandra!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 23.01.2022 la 11:29, PokerFace13 a spus:

Nu înțeleg ce tot vrei Alexandra!

Recent, prostul forumului, suferind de nebăgare în seamă și plictisindu-se de viata lui trista de labagiu asistat social, a ieșit ca un cap de pula și a început sa minuseze ce a mai găsit pe forum, plus ca a început sa dea mesaje în privat. Asa este când ești abuzat în copilarie de curva de ma-ta, cauți băgare în seamă. Eu ți-am mai spus ca nu pot sa îmi spurc pula pe tine, dar tu nimic. Sugi pula, gunoiule. Hai cu minusul 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 1 oră, radu-alex a spus:

Recent, prostul forumului, suferind de nebăgare în seamă și plictisindu-se de viata lui trista de labagiu asistat social, a ieșit ca un cap de pula și a început sa minuseze ce a mai găsit pe forum, plus ca a început sa dea mesaje în privat. Asa este când ești abuzat în copilarie de curva de ma-ta, cauți băgare în seamă. Eu ți-am mai spus ca nu pot sa îmi spurc pula pe tine, dar tu nimic. Sugi pula, gunoiule. Hai cu minusul 

Alexandra, de ce mă contactezi în privat? Data viitoare nu îți mai răspund la mesajele pe care mi le trimiți în privat.

Link spre comentariu

  • Oras:IS
  • Oras:IS
2 hours ago, radu-alex said:

Recent, prostul forumului, suferind de nebăgare în seamă și plictisindu-se de viata lui trista de labagiu asistat social, a ieșit ca un cap de pula și a început sa minuseze ce a mai găsit pe forum, plus ca a început sa dea mesaje în privat. Asa este când ești abuzat în copilarie de curva de ma-ta, cauți băgare în seamă. Eu ți-am mai spus ca nu pot sa îmi spurc pula pe tine, dar tu nimic. Sugi pula, gunoiule. Hai cu minusul 

Incredibil :))))

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...