Sari la conținut

🎀❤️ DENISA MASAJ ❤️🎀 0790526137


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna dragii mei ❤️De astăzi disponibilă in orașul vostru 🤗 pentru câteva zile 🥰

Numele meu este Denisa , am 24 de ani sânii mari naturali , slim cu forme bine proporționate. Am simtul umorului bine dezvoltat , îmi place sa zâmbesc , sa fiu fericita și sa pot face și alte persoane fericite . Imi place sa petrec timp de calitate , sa învăț lucruri noi, sa abordam subiecte de interes comun. 
 

‼️SERVICIILE MELE‼️

 Masaj EROTIC ( include masajul de relaxare + tehnici de masaj erotic cu finalizare ) 200 RON o ora !

Masaj NURU (Unul dintre cele mai excitante masaje , cu ulei din abundentă , pentru a permite corpurilor sa alunece unul de altul ,corpurite lipite unul de celalat,punándu-se accent pe zonele erogene ), include săruturi 
corporale, annilingus/cunnilingus pasiv
69, sex intre sâni, FootFetish, finalizare
corporalã. Plus o micá surpriza din partea
mea👅🔥 400 RON o ora !


Ofer si sedinte de dominare soft /hard cu
uro inclus, spanking, penetrare, ball-
busting, dominance and submission,
dirtytalk, legare. imi place sa domin situatia!‼️‼️ 300 RON o ora !

 

⚠️Nu fac sex  ⚠️
 

⚠️ Locație temporara Bartolomeu Avantgarden ⚠️
 

Topic Deva:

 

 

 

 

 

🎁Telefon: 0790526137 🎁 programările se pot face și pe WP , SMS sau apel telefonic . 
 
Vă aștept la mine pentru a petrece timp de calitate , intr-un ambient cald pentru aceste vremuri reci. Mulți pupici 🥰🥰🥰

7896A392-AEB9-4019-B619-4AE6A64B5C9E.jpeg.08b41032e7db65de25baefc8997977ed.jpeg

1E406277-04B2-421B-AB35-A530E88FE5AC.jpeg.32e50bcfadf23a724fdfab317ed7cafa.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Salutare dragi colegi!

Deși nu prea am făcut eu recenzii de-a lungul timpului, iată că a venit momentul să o vizitez pe Denisa. Făcut programare și prezent la ora stabilită.

Încă de la ușă, după ce am văzut-o, mi-am dat seama că totul va fi wow. Denisa este o tipă înaltă, foarte drăguță și respectuoasă. Am ales masaj erotic și a trecut la acțiune. Masajul foarte bine făcut: nota 10;

La partea erotică apare și surpriza, deoarece Denisa este foarte jucăușă și știe foarte bine ce are de făcut, iar dacă te blochezi undeva, are ea grijă să-ți revii repede. ☺️ Surpriza apare când se așează frumos în poziția 69 și priveliștea este minunată. 

Masajul erotic se desfășoară fără nici o implicare sexuală (oral sau normal).

Masaj erotic: nota 10;

Atitudine: nota 10+; se implica foarte mult.

Decartat: 200 lei / 1 oră.

De revenit? Cu siguranță, deoarece nu va sta prea mult la noi în oraș și este minunată.

Mulțumesc mult Denisa pentru timpul petrecut împreună și abia aștept să ne revedem! 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 ore, denisamasaj a spus:

Am uitat sa vă spun ca eu vin la pachet cu acest individ care de peste 1 an și jumătate doar asta scrie 🤦‍♀️💁😅….

Disponibilă ❤️🥂
 

AAC3BDBF-F4AE-4DE0-AE30-51D3372CA13B.jpeg.258f44c84c9366f5700a475c27c87374.jpeg

Da ai mare dreptate ai uitat sa le spui ca nu ți-o mers vrăjeala pe Deva și ai zis hai sa încerc sa prostesc și eu pe cineva pe Brașov 

Vezi ca pe Brașov lumea nu ai așa de fraiera saboți dea ți-e 200 de lei pentru o laba 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 09.01.2022 la 3:22, jimmy81 a spus:

Salutare dragi colegi!

Deși nu prea am făcut eu recenzii de-a lungul timpului, iată că a venit momentul să o vizitez pe Denisa. Făcut programare și prezent la ora stabilită.

Încă de la ușă, după ce am văzut-o, mi-am dat seama că totul va fi wow. Denisa este o tipă înaltă, foarte drăguță și respectuoasă. Am ales masaj erotic și a trecut la acțiune. Masajul foarte bine făcut: nota 10;

La partea erotică apare și surpriza, deoarece Denisa este foarte jucăușă și știe foarte bine ce are de făcut, iar dacă te blochezi undeva, are ea grijă să-ți revii repede. ☺️ Surpriza apare când se așează frumos în poziția 69 și priveliștea este minunată. 

Masajul erotic se desfășoară fără nici o implicare sexuală (oral sau normal).

Masaj erotic: nota 10;

Atitudine: nota 10+; se implica foarte mult.

Decartat: 200 lei / 1 oră.

De revenit? Cu siguranță, deoarece nu va sta prea mult la noi în oraș și este minunată.

Mulțumesc mult Denisa pentru timpul petrecut împreună și abia aștept să ne revedem! 

Ce miroase a peste mai lasă vrăjeala ai și tu 10 postări de toate din care 6 La Denisa 

Crezi ca moi mai punem botu la vrăjeala in 2022 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, jimmy81 a spus:

Am o întrebare pentru tine @Mosu1979

Doare prostia?

Cum sa te duci ma fraiere in 2022 sa te ungi cu un pic de ulei și sa dai 200 de lei 

Doamne CIT de prost poți fi nu îmi vine sa cred de aia supraviețuiesc asemenea arătări au și ele păcălici lor 

Dute da 200 de lei și fute fraiere dacă tot vrei sa fi ciumeg dar toate postările tale sunt pentru masajul cel mai tare din Brașov de al face Panarama asta 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Acum 1 oră, Mosu1979 a spus:

Cum sa te duci ma fraiere in 2022 sa te ungi cu un pic de ulei și sa dai 200 de lei 

Doamne CIT de prost poți fi nu îmi vine sa cred de aia supraviețuiesc asemenea arătări au și ele păcălici lor 

Dute da 200 de lei și fute fraiere dacă tot vrei sa fi ciumeg dar toate postările tale sunt pentru masajul cel mai tare din Brașov de al face Panarama asta 

În 2022 pot să-mi aprind și o țigară cu hârtia de 200 de lei. Tu poți? La cât ești de frustrat este clar că nu poți decât să dai din gură ca un papagal, ceea ce și ești de altfel.

Pe banii mei pot face tot ceea ce tu doar poți să visezi. Și știi de ce? Pentru că pot! Pe când tu, poți doar să stai și să te uiți.

Mai bine ai investi 200 de lei în tine. De exemplu îți poți cumpăra pentru început niște cărți de limba română ca să te faci și tu mai inteligent puțin pentru că la capitolul ăsta ai o problemă. Să gândești de numește problema ta!

Și chiar m-ai convins în câteva rânduri că la tine "prostia doare" rău de tot. Și nici măcar nu mă pot supăra pe tine pentru că nu este vina ta. Atâta poți! 😂😂😂

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...