Sari la conținut

🎀❤️ DENISA MASAJ ❤️🎀 0790526137


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Acum 14 minute, denisamasaj a spus:

 Te pup @jimmy81 😘😂😂  nu ii mai dați atenție ca el asta face , pe Deva a scris 4 pagini singur . 

 

Disponibila pentru programări 0790526137 ❤️ Apel, whatsapp, sms 🎀
AFDDB535-9CEC-457E-8DFF-30ADCA15A5B0.jpeg.49710925b000a88078694d4e1a5b227e.jpeg

Pup Denisa. Abia aștept să te revăd 😍😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 15.01.2022 la 4:47, jimmy81 a spus:

În 2022 pot să-mi aprind și o țigară cu hârtia de 200 de lei. Tu poți? La cât ești de frustrat este clar că nu poți decât să dai din gură ca un papagal, ceea ce și ești de altfel.

Pe banii mei pot face tot ceea ce tu doar poți să visezi. Și știi de ce? Pentru că pot! Pe când tu, poți doar să stai și să te uiți.

Mai bine ai investi 200 de lei în tine. De exemplu îți poți cumpăra pentru început niște cărți de limba română ca să te faci și tu mai inteligent puțin pentru că la capitolul ăsta ai o problemă. Să gândești de numește problema ta!

Și chiar m-ai convins în câteva rânduri că la tine "prostia doare" rău de tot. Și nici măcar nu mă pot supăra pe tine pentru că nu este vina ta. Atâta poți! 😂😂😂

Ești cel mai prost peste care l-am văzut vrodata cred ca și mata dacă făcea masaj făceai mai mulți bani decât cu sărăcia asta 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 15.01.2022 la 4:47, jimmy81 a spus:

În 2022 pot să-mi aprind și o țigară cu hârtia de 200 de lei. Tu poți? La cât ești de frustrat este clar că nu poți decât să dai din gură ca un papagal, ceea ce și ești de altfel.

Pe banii mei pot face tot ceea ce tu doar poți să visezi. Și știi de ce? Pentru că pot! Pe când tu, poți doar să stai și să te uiți.

Mai bine ai investi 200 de lei în tine. De exemplu îți poți cumpăra pentru început niște cărți de limba română ca să te faci și tu mai inteligent puțin pentru că la capitolul ăsta ai o problemă. Să gândești de numește problema ta!

Și chiar m-ai convins în câteva rânduri că la tine "prostia doare" rău de tot. Și nici măcar nu mă pot supăra pe tine pentru că nu este vina ta. Atâta poți! 😂😂😂

Prima oară stai sa ceri o Țigara de la cineva 

Nu sunt frustrat fraiere dar cind văd atitia  fraieri nu îmi vine sa cred ca te n-ai poate prosti o panarama sa ai dai 200 de lei pentru o laba 

Si du mi-am luat muie la ia tot pe recenziile la niște dobitoci ca tine care o lauda ca vai de mine ce face ia ce face te unge cu ulei și Iri face o laba .

Iti mai repet ai 10 postări de toate din care 6 la sărăcia asta 

M-a doare undeva de părerea ta și de tine mai ales de sărăcia asta care se plimba dintr-un oraș in altul poate își găsește fraieri 

Esti cel mai prost peste care l-am văzut vreodată făcuși mai mulți bani cu mata dacă o băgai la treaba decât cu asta 

Bafta 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare! Am vizitat domnisoara acum o sapt. doua .

Mod contact watssap , am cerut detalii apoi am plecat spre ea , in Tractorul zona Coresi. Prin spate pe la Urban

Aspect domnisoara -9.5 este foarte draguta , sani bestiali.

Igiena- 10 , am apucat sa dau putin cu nasul la pasarica , epilata , curata si ea ca om pare sa fie o persona f curata.

Masaj de relaxare-9

Masaj erotic- 8.5

La partea erotica dau 8,5 pt ca nu te lasa sa ii "mirosi pasarica" putin  apoi se trage , cu degetele la fel  si restul sa zic pt cunoscatori ( Maia de la Asia) se apropie de ea ca si stil de masaj. 

Eu am sa ii mai fac o vizita! Poate ofera si alt ceva pana la urma. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...