Sari la conținut

Clara 0737545647


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Clara 0737545647
  • Oras:deva
  • Oras:deva

00001 Cred ca esti modest vis a vis de organ, cind esti la dus in armata cu 100 de pule odata atunci vezi cit de sau ne dotat esti cred-ma pe cuvint.

Si eu am fost cu multe fete ( nu ma laud ca nu primesc bani ) dar Clara chiar este o super fata (fan de skinni) si cu preturi super OK , la serviciile ce le presteaza , fara a se crede ca astept reducere

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
La 24.01.2022 la 13:01, max2506 a spus:

Câți ani are ? Arata bine?

 

La 09.01.2022 la 11:16, patriotul11 a spus:

Buna

Vizitat pe Clara de mai multe ori cind a fost in zona noastra.

locatie nu are rost sa povestim

Corp fata este inalta corp zvelt sini frumosi pt mine de 10 sunt fan de asemea fete (poate usor subiectiv)

Curata miroase frumos , atenta la dorinte te intreaba cum vrei, prezenta in camera nu doar fizic. atitudine 10.

La mine este pe locul 1 ( nu doar datorita faptului ca face anal.

Apropo, la anal super placuta experinta cu ea ( nici eu nu sunt exagerat de dotat, nici o fata nu m-a refuzat la anal).

Sper ca am fost gentil si cu ea .Abia astep sa revina pe zona nostra. Aveti grija de ea ca merita.

Te pup Clara.

Multumesc pentru recenzie!Te pup ♥️🤗

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
La 24.01.2022 la 11:48, adriano ionut01 a spus:

Am trecut pe la ea mai devreme. Femeia este super ok. Își face treaba, nu e pe graba. Ca servicii e full, anal inclus. 150 nr care ii merită din plin. La ce avem noi pe Pitești e prea buna. Sa ne bucuram sa rămână cat mai mult pe la noi. 

Te pup🤗♥️

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
La 24.01.2022 la 16:24, Cautatorul13 a spus:

Zile geroase, nimeni nu a postat, de ce oare? Dacă cineva a spart gheata, m-am dus după fenta și am marcat la domnisoara: programare telefonică, locație nașpa din punctul meu de vedere, la croitorie în deal, parcare alcadibo. Locuri de parcare având în vedere ziua, camera ok, am fost și în altele nașpa.... Curat, baie curata și fără apa pe jos, geluri, săpun lichid, ok. Tânăra slim, pozele o reprezintă, nu știu dacă sunt ale ei, e slim, 160 cm, 50 kg, tate ok, simpatica, vorbareata, craioveanca. Servicii: oral neprotejat deep, fk, nu se grăbește, normal și anal protejate, ok.

Preturi: 150 finalizarea, 250 ora, de vizitat, o experiență ok. 

Pupii🥰

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
La 25.01.2022 la 12:25, Cautatorul13 a spus:

Nu te du.. 

Daca ai fost la mine si nu ti-a convenit ceva,poti spune si de ce sa nu vina!🤣 Adica macar dă un motiv!Te pup😁🥰

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
La 25.01.2022 la 19:25, bogdanwm a spus:

Salutare baieti

Tocmai ce am iesit de la domnisoara. Tipa ok , creola, subtirica trasa prin inel :)))

halatul 150 de lei oral nep, normal protejat si anal protejat. Anal destul de bun stramta, nu sare din carbasan :)))) Cica e din craiova si nu stie cat o sa mai stea la noi. Oricum eu zic ca e de vizitat , poate o mai prind o data. 

😘♥️Pupici

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
La 25.01.2022 la 20:39, daniel312 a spus:

Salut colegule dc ai ras cand ai zis ca e subtirica ? A fost la ironie ? 🤔😁 Fii sincer . Si alta chestie cum ati dat voi de ea ca eu am incercat si pe wapp si tel si niciun raspuns .. 

Daca nu ai ajuns inca la mine si vrei cu adevarat lasa-mi maine un mesaj cu,,nimfomane,, si stiu cine esti si promit sa imi fac timp liber si sa te fac fericit!Pupiii

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Bună @Clara Psy și bine ai venit pe forum.

Cu niște poze, ne ajuți și pe noi?😅

Preturile și serviciile, le-au cam comunicat colegii, dacă ai ceva de adăugat...

Sa ne spui și noua pana când te găsim în Pitești. 

În rest, spor sa ai.

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 6 minute, Vladescu86 a spus:

Bună @Clara Psy și bine ai venit pe forum.

Cu niște poze, ne ajuți și pe noi?😅

Preturile și serviciile, le-au cam comunicat colegii, dacă ai ceva de adăugat...

Sa ne spui și noua pana când te găsim în Pitești. 

În rest, spor sa ai.

Buna,bine v-am gasit!😅 

Atasez niste poze aici!Pupii♥️

B1C3E658-9026-4154-B7E6-E66D2232622B.jpeg

CF42ACB5-EB8F-4677-92CF-50B654261EA0.jpeg

393FE83A-652B-4093-8B19-40FD9C96353B.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 1 minut, Clara Psy a spus:

Buna,bine v-am gasit!😅 

Atasez niste poze aici!Pupii♥️

B1C3E658-9026-4154-B7E6-E66D2232622B.jpeg

CF42ACB5-EB8F-4677-92CF-50B654261EA0.jpeg

393FE83A-652B-4093-8B19-40FD9C96353B.jpeg

Pfoai🥰🥰🥰.

Maine sunt direct în tine...scuze, la tine🤣🤣🤣.

Vrei sa-ti dau și eu mesaj cu "nimfomane" sau vin incognito?🤔😁

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 1 minut, Vladescu86 a spus:

Pfoai🥰🥰🥰.

Maine sunt direct în tine...scuze, la tine🤣🤣🤣.

Vrei sa-ti dau și eu mesaj cu "nimfomane" sau vin incognito?🤔😁

Sa imi dai mesaj cu ,,nimfomane 2,,🤣🤣🤣🤗

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 2 minute, Clara Psy a spus:

Sa imi dai mesaj cu ,,nimfomane 2,,🤣🤣🤣🤗

Bine hai ca vedem noi cum facem.

Ca sa fie totul ca la carte, ne lași și o lista cu servicii și preturi?

Sa specifici și dacă faci CIM, COF, etc.

 

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Va salut pe toti ✌👋

Am ajuns si eu la Clara si pot sa soun ca nu regret 😁

Am discutat cu ea la telefon este foarte sociabila am stabilit o ora la care putem amandoi si uite asa am ajuns in bloc cu croitoria langa Alcadibo m a poftit inauntru este o fata simpatica foc zambareata ai cu cine discuta imi place de ea app e slim nu skinny 😁

Ok pai ideea e ca am cerut la dus desi facusem acasa si s a scuzat ca a avut clienti si nu mai are prosoape uscate asta e nu e problema am trecut la treaba oral nep cu deep scuipat face fuck super ok.

Apoi aici vine partea mai "grea" adica la normal este foarte stramta si nu prea a putut duce pozitia capra am fost foarte atent cu ea si dupa un timp am zis ok sa schimbam sa aleaga ea intre misionar sau Lot a ales Lot unde m a "facut" 🤣

Mentionez ca am incercat si anal dar n a mers este foarte stramta si acolo.

In concluzie este o fata foarte ok daca ar avea o locatie gen apartament si mai multe prosoape ar fi super 😁

Pret 100 lei corecti este 150 cu anal dar daca nu merge fata nu ia banii este de apreciat.

O seara buna va doresc si sper sa ne mai vedem Clara @Clara Psy te pup 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 3 minute, Vladescu86 a spus:

Bine hai ca vedem noi cum facem.

Ca sa fie totul ca la carte, ne lași și o lista cu servicii și preturi?

Sa specifici și dacă faci CIM, COF, etc.

 

69,CIM,deep throat,french kissing,GFE etc..

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Am uitat sa mentionez ca face si fk ❤ ceea ce am si facut ✌

Este o fata simpatica slim si curata 😊

Inca o data te pup Clara 😘

Si apropo rog pe admin @pisicuts sa modifice topicul Clara 0737545647

Multumesc.

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 8 minute, daniel312 a spus:

Va salut pe toti ✌👋

Am ajuns si eu la Clara si pot sa soun ca nu regret 😁

Am discutat cu ea la telefon este foarte sociabila am stabilit o ora la care putem amandoi si uite asa am ajuns in bloc cu croitoria langa Alcadibo m a poftit inauntru este o fata simpatica foc zambareata ai cu cine discuta imi place de ea app e slim nu skinny 😁

Ok pai ideea e ca am cerut la dus desi facusem acasa si s a scuzat ca a avut clienti si nu mai are prosoape uscate asta e nu e problema am trecut la treaba oral nep cu deep scuipat face fuck super ok.

Apoi aici vine partea mai "grea" adica la normal este foarte stramta si nu prea a putut duce pozitia capra am fost foarte atent cu ea si dupa un timp am zis ok sa schimbam sa aleaga ea intre misionar sau Lot a ales Lot unde m a "facut" 🤣

Mentionez ca am incercat si anal dar n a mers este foarte stramta si acolo.

In concluzie este o fata foarte ok daca ar avea o locatie gen apartament si mai multe prosoape ar fi super 😁

Pret 100 lei corecti este 150 cu anal dar daca nu merge fata nu ia banii este de apreciat.

O seara buna va doresc si sper sa ne mai vedem Clara @Clara Psy te pup 😘😘😘

Chiar imi pare rau dar daca aveam apartament aveam mai multe prosoape aici trebuie sa vorbesc in fiecare zi sa mi le schimbe ! Multumesc mult si eu m-am simtit bine cu tine si sper sa ne revedem!Te pupii♥️♥️

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Chiar acum, Clara Psy a spus:

Chiar imi pare rau dar daca aveam apartament aveam mai multe prosoape aici trebuie sa vorbesc in fiecare zi sa mi le schimbe ! Multumesc mult si eu m-am simtit bine cu tine si sper sa ne revedem!Te pupii♥️♥️

Hei n am zis ca repros sau ceva am zis doar ca ar fi mai ok dar oricum eu m am simtit super ok cu tine ❤😘

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 6 minute, daniel312 a spus:

Hei n am zis ca repros sau ceva am zis doar ca ar fi mai ok dar oricum eu m am simtit super ok cu tine ❤😘

Stiu ca nu ai zis ca repros dar am vrut sa imi cer scuze din nou!Te pup

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 44 minute, Vladescu86 a spus:

Pfoai🥰🥰🥰.

Maine sunt direct în tine...scuze, la tine🤣🤣🤣.

Vrei sa-ti dau și eu mesaj cu "nimfomane" sau vin incognito?🤔😁

:laugh2

Acum 43 minute, Clara Psy a spus:

Lânga Hotel Muntenia la blocul cu croitoria!

schimba locatia, e sfatul meu, acea locatie nu e tocmai ok din punctul meu de vedere pare ca un hotel-camin cu camera langa camera pe acelasi palier unde dai nas in nas cu toti care ies de la fete de langa usile alaturate, nu prea ai intimitate, e plin de fete acolo.

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 40 minute, bogdan icx a spus:

:laugh2

schimba locatia, e sfatul meu, acea locatie nu e tocmai ok din punctul meu de vedere pare ca un hotel-camin cu camera langa camera pe acelasi palier unde dai nas in nas cu toti care ies de la fete de langa usile alaturate, nu prea ai intimitate, e plin de fete acolo.

Stiu,dar momentan nu am gasit in alta parte dar o sa mai caut!

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 6 ore, bogdan icx a spus:

:laugh2

schimba locatia, e sfatul meu, acea locatie nu e tocmai ok din punctul meu de vedere pare ca un hotel-camin cu camera langa camera pe acelasi palier unde dai nas in nas cu toti care ies de la fete de langa usile alaturate, nu prea ai intimitate, e plin de fete acolo.

😂😂  suntem predestinati sa ne cunoastem “toti ai nostri” .

Asa….ca in “ fratia inelelor”

@Clara Psy ne vedem? Iti trimit vreun cod…..?😂😘

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...