Sari la conținut

A fost cineva? 0740566691


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

"

Numele meu este Nemesis. Daca vrei sa mi te adresezi cer sa te formalizezi !! Te vei adresa doar cu Mistress Nemesis, Stăpâna Nemesis, etc. Nu uita ce esti, cine esti si unde iti e locul! Îți sunt net superioara, de aceea vei utiliza numai si numai formule de politețe! Pub

"

 

Pax-Nemesis din ce știu eu era zeiță răzbunătoare,  a schimbat mai multe numere de telefon printre care și 0744817559, sub pseudonimul Bibi.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

 

Acum 2 ore, horny_gooner a spus:

La ce sa te duci aici, ca sigur nu e pentru sex, ea ofera servicii de dominatrix (se vede si biciul, gag ball-ul, lesa, din poza) si in niciun caz de sex

Ofera (sau oferea) si sex, ultima oara cand am sunat la susnumita Bibi   :D   .... sincer nu prea mi-o imaginez eu facand si dominare,  dar mai stii ???  ...  :lol:

Oricum, sa mai lasam si pe altii sa ne "lamureasca", si dupa aia poate punem niste linkuri pe la alte topice  :lol:  

nu le mai dati mura-n gura, ca dupa aia se invata puturosi si uita sa mai scrie impresii , tre sa mai faca si experienta ca asa se "caleste" spiritul de curvar adevarat, nu cu mocangeala si pomana..... :D 

  • Like 6

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...