Sari la conținut

Miruna 0727653735.


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița

Buna dragilor sunt noua la voi în oraș.💋

Ma adresez domnilor manierati si cu bun simt, dornici de o aventura memorabila.
Discretia si igiena sunt primordiale.
Sunt singura in locatie strada Ion Luca Caragiale. 
 

Pot fi contactata telefonic/mesaj/whatsapp
Ce iti pot oferi :
-ON/OP ( in functie de igiena ) -Normal
protejat
-69
-Finalizare corporala
-Handjob
-Masaj de relaxare

150ron/o finalizare
250ron/o finalizare sau doua (1h)
Fac și deplasări la hotel sau pensiuni dar difera prețul.
Amintea discretiei totale reciproce pentru a savura momente de vis si relaxare.
Programari dupa ora 09:00 
(Confirmare inainte cu 30 de min)
Va pup si abia astept sa ne cunoastem 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita
Acum 3 ore, Miruna. a spus:

Buna dragilor sunt noua la voi în oraș.💋

Ma adresez domnilor manierati si cu bun simt, dornici de o aventura memorabila.
Discretia si igiena sunt primordiale.
Sunt singura in locatie strada Ion Luca Caragiale. 
 

Pot fi contactata telefonic/mesaj/whatsapp
Ce iti pot oferi :
-ON/OP ( in functie de igiena ) -Normal
protejat
-69
-Finalizare corporala
-Handjob
-Masaj de relaxare

150ron/o finalizare
250ron/o finalizare sau doua (1h)
Fac și deplasări la hotel sau pensiuni dar difera prețul.
Amintea discretiei totale reciproce pentru a savura momente de vis si relaxare.
Programari dupa ora 09:00 
(Confirmare inainte cu 30 de min)
Va pup si abia astept sa ne cunoastem 😘

Cât durează o finalizare la tine? 

Link spre comentariu
  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița

Am vizitat o astăzi pe Miruna și m am simțit super bine. Mie mi a picat foarte bine la suflet această fată după câteva experiențe nasoale cu Publi24. Dacă nu posta aici pe forum nici nu mă duceam. 

Locația e pe Caragiale 18 lângă banca Transilvania. Apartamentul e mișto și ea e singură în locație.

Am ales o finalizare pentru că nu știam cum vor decurge lucrurile dar lucrurile decurs bine si am decis să rămân o oră. Până la urmă au fost vreo 40 de minute cu tot cu țigara de la final, dar asta din cauză că m am oprit eu. 

E micuță de statură, corp mișto, puțină burtică dar aproape irelevant, sâni superbi și o piele foarte fină cum nu am mai întâlnit.

Cred că punctul ei forte e fundul. Pusă capră această fetiță este obraznic de bună.

ON bun. 

NP foarte bun. 

Atitudine: fără fițe, amabilă, vorbăreață.

Igienă impecabilă.

Eu m am simțit foarte bine cu ea și clar o să revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita
Acum 6 minute, Thor69 a spus:

Am vizitat o astăzi pe Miruna și m am simțit super bine. Mie mi a picat foarte bine la suflet această fată după câteva experiențe nasoale cu Publi24. Dacă nu posta aici pe forum nici nu mă duceam. 

Locația e pe Caragiale 18 lângă banca Transilvania. Apartamentul e mișto și ea e singură în locație.

Am ales o finalizare pentru că nu știam cum vor decurge lucrurile dar lucrurile decurs bine si am decis să rămân o oră. Până la urmă au fost vreo 40 de minute cu tot cu țigara de la final, dar asta din cauză că m am oprit eu. 

E micuță de statură, corp mișto, puțină burtică dar aproape irelevant, sâni superbi și o piele foarte fină cum nu am mai întâlnit.

Cred că punctul ei forte e fundul. Pusă capră această fetiță este obraznic de bună.

ON bun. 

NP foarte bun. 

Atitudine: fără fițe, amabilă, vorbăreață.

Igienă impecabilă.

Eu m am simțit foarte bine cu ea și clar o să revin.

Oralu îl face adânc? Se ajuta de mana? 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita
Acum 4 minute, fabiano a spus:

Oralu îl face adânc? Se ajuta de mana? 

 

 

Acum 12 minute, Thor69 a spus:

Am vizitat o astăzi pe Miruna și m am simțit super bine. Mie mi a picat foarte bine la suflet această fată după câteva experiențe nasoale cu Publi24. Dacă nu posta aici pe forum nici nu mă duceam. 

Locația e pe Caragiale 18 lângă banca Transilvania. Apartamentul e mișto și ea e singură în locație.

Am ales o finalizare pentru că nu știam cum vor decurge lucrurile dar lucrurile decurs bine si am decis să rămân o oră. Până la urmă au fost vreo 40 de minute cu tot cu țigara de la final, dar asta din cauză că m am oprit eu. 

E micuță de statură, corp mișto, puțină burtică dar aproape irelevant, sâni superbi și o piele foarte fină cum nu am mai întâlnit.

Cred că punctul ei forte e fundul. Pusă capră această fetiță este obraznic de bună.

ON bun. 

NP foarte bun. 

Atitudine: fără fițe, amabilă, vorbăreață.

Igienă impecabilă.

Eu m am simțit foarte bine cu ea și clar o să revin.

La fata e draguta? Cam cati ani are? 

E cumva de etnie? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 31 minute, fabiano a spus:

Se pare ca în Brașov avea alte preturi. Nu înțeleg ce are Reșița de are preturi mai mari

 

Multumesc 

Este servisul meu și preturile mele dacă îți convin bine dacă nu iară bine este alegerea ta dacă vi sau nu .eu îmi fac prețul singura. Și în caz ca nu știai pe forum nu poți modifica sau șterge de aceea a rămas acolo asa

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
1 oră în urmă, Thor69 a spus:

Am vizitat o astăzi pe Miruna și m am simțit super bine. Mie mi a picat foarte bine la suflet această fată după câteva experiențe nasoale cu Publi24. Dacă nu posta aici pe forum nici nu mă duceam. 

Locația e pe Caragiale 18 lângă banca Transilvania. Apartamentul e mișto și ea e singură în locație.

Am ales o finalizare pentru că nu știam cum vor decurge lucrurile dar lucrurile decurs bine si am decis să rămân o oră. Până la urmă au fost vreo 40 de minute cu tot cu țigara de la final, dar asta din cauză că m am oprit eu. 

E micuță de statură, corp mișto, puțină burtică dar aproape irelevant, sâni superbi și o piele foarte fină cum nu am mai întâlnit.

Cred că punctul ei forte e fundul. Pusă capră această fetiță este obraznic de bună.

ON bun. 

NP foarte bun. 

Atitudine: fără fițe, amabilă, vorbăreață.

Igienă impecabilă.

Eu m am simțit foarte bine cu ea și clar o să revin.

Mulțumesc mult pentru recenzie😘

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita
Acum 31 minute, Miruna. a spus:

Este servisul meu și preturile mele dacă îți convin bine dacă nu iară bine este alegerea ta dacă vi sau nu .eu îmi fac prețul singura. Și în caz ca nu știai pe forum nu poți modifica sau șterge de aceea a rămas acolo asa

Pai este de câteva zile anunțu de acolo. Sau începand de azi ai modificat prețu sa inteleg😅

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița
Acum 14 minute, fabiano a spus:

Pai este de câteva zile anunțu de acolo. Sau începand de azi ai modificat prețu sa inteleg😅

Eu nu înțeleg de ce te complici atat cu atâtea întrebări...sunt alte fete nu ai fost mulțumit de prețul meu poți merge unde crezi ca îți convine . Și plus de asta tiam mai spus e servisul meu aici am mai adăugat cate ceva de aceea este acest preț.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...