Sari la conținut

Daria 0799457078


Postări Recomandate

Salutare ce am ieșit de la aceasta doamna care ptr mine este de evitat sunat stabilit programarea adresa circumvalațiuni 47 intrat în casa băgat direct la camera de acțiune fara să întrebe de dus sau alceva stabilit fin 100 Ron intial am vrut sa stau o oră dar mai bine că am ales o fin dezbrăcat luat ceva șervețele șters pe pula apoi o laba sa o scolae un pic pus prezervativul că abia a mîncat și nu putea să facă ON și nici nu a durat 30 sec oralul doar pupat că oral nu era apoi zice sa trec la normal dogyy că nu poate alte poziții că o doare burta daneza este plinuță și cu burtica bani investiți degeaba daca am omis ceva îmi cer scz ora cred că era 200 note nu am ce sa dau că nu merită

 

  • Like 3
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 ore, lovestory1 a spus:

Salutare ce am ieșit de la aceasta doamna care ptr mine este de evitat sunat stabilit programarea adresa circumvalațiuni 47 intrat în casa băgat direct la camera de acțiune fara să întrebe de dus sau alceva stabilit fin 100 Ron intial am vrut sa stau o oră dar mai bine că am ales o fin dezbrăcat luat ceva șervețele șters pe pula apoi o laba sa o scolae un pic pus prezervativul că abia a mîncat și nu putea să facă ON și nici nu a durat 30 sec oralul doar pupat că oral nu era apoi zice sa trec la normal dogyy că nu poate alte poziții că o doare burta daneza este plinuță și cu burtica bani investiți degeaba daca am omis ceva îmi cer scz ora cred că era 200 note nu am ce sa dau că nu merită

 

Man, nici nu am apucat sa respir. O recenzie de-o fraza suna rau, dar o fraza cat o recenzie suna mai bine 🙃

Mai baga si tu niste semne de punctuatie data viitoare. Uite, iti dau si like, ca sa nu spui ca sunt rau cu tine

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...