Sari la conținut

0743763145 Ioana


O9oooo

Postări Recomandate

Am vizitat-o  pe Ioana   , atras de recenziile colegilor.  

Ioana este foarte frumoasă la față și plăcută la corp , serviciile sunt mulțumitoare.

Aspect fizic 

10 pentru fața drăguță și pentru priviri , 8 pentru corp , frumos dar consider că ar necesita putina tonifiere care , însoțită de un upgrade la sâni i-ar face corpul de invidiat.

Servicii 

8 pentru OP , bun dar lipsa atenție la sateliți 

9 pentru NP , nu a comentat la pozițiile cerute , s-a străduit să im facă pe plac.

Atitudine 9 , prietenoasă și docilă  

Raport preț/calitate 10 ,  100 lei pentru o partidă bună  , au trecut câțiva ani de când nu am primit satisfacție pe 100 lei.

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș
Acum 3 ore, mihaimuresan a spus:

Am vizitat-o  pe Ioana   , atras de recenziile colegilor.  

Ioana este foarte frumoasă la față și plăcută la corp , serviciile sunt mulțumitoare.

Aspect fizic 

10 pentru fața drăguță și pentru priviri , 8 pentru corp , frumos dar consider că ar necesita putina tonifiere care , însoțită de un upgrade la sâni i-ar face corpul de invidiat.

Servicii 

8 pentru OP , bun dar lipsa atenție la sateliți 

9 pentru NP , nu a comentat la pozițiile cerute , s-a străduit să im facă pe plac.

Atitudine 9 , prietenoasă și docilă  

Raport preț/calitate 10 ,  100 lei pentru o partidă bună  , au trecut câțiva ani de când nu am primit satisfacție pe 100 lei.

 

 

 

 

 

Mulțumesc frumos🥰🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 23 ore, Ioana_ a spus:

Bunaa dragilor, voi m ai fi doar astăzi și mâine pana la ora 14, va pup🥰🥰🥰🥰❤❤

Sper sa revii cat de curând , tura aceasta nu am apucat sa te vizitez , și tare îmi e ciuda.  Te-am văzut când am fost la colega ta ,arăți mai bine decât  data trecuta , ți-ai aranjat altfel parul și te prinde foarte bine  . De abia aștept să revii , să te vizitez . ,😘

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș
Acum 2 minute, PaybackTime a spus:

Sper sa revii cat de curând , tura aceasta nu am apucat sa te vizitez , și tare îmi e ciuda.  Te-am văzut când am fost la colega ta ,arăți mai bine decât  data trecuta , ți-ai aranjat altfel parul și te prinde foarte bine  . De abia aștept să revii , să te vizitez . ,😘

Mulțumesc mult, te pup și te aștept data viitoare 🥰🥰

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Mi-am facut curaj citind recenziile de mai sus, desi nu aveam asteptari sa fie ceva wow, eram si putin reticient sa zic asa cu privire la durata de 20’ finalizarea…. Dar  am vizitat-o pe Ioana…. Si bine am facut 😄😄😄

locatia …. E ok ptr activitati de genu, s-a mai scris despre…. 8

programarea si comunicare 10… 

si acuma despre Ioana …. Pfffff … o scumpete , frumoasa si la fata si la corp … ptr mine, cum zicea si @fakeagent22b ma face sa ma simt ca la 25 de ani 😂😂😂 

talia subtire, fund beton, sanii naturali draguti( prefer asa decat boobs de silicon🤣🤣🤣)

op foarte ok executat corect(fara atentie la vecini, dara nu ma deranjeaza) …. 9,8 

ON , pasa foarte ok , se simte perfect , curat foarte placuta, pozitii ok fara comentarii … 10.

per total …. Experienta reusita , foarte ok fata, nu o laud 🤣🤣🤣dar mi-a placut maxim…. de revizitat…. Chiar imi fac abonament 🤣🤣🤣

pana la urma au ajuns si cele 20’ ,  dar la urmatoarele iau 1h 🤣🤣🤣🤣

Sper sa revina repede 😉😉😉

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
4 minutes ago, andreas02nng said:

Mi-am facut curaj citind recenziile de mai sus, desi nu aveam asteptari sa fie ceva wow, eram si putin reticient sa zic asa cu privire la durata de 20’ finalizarea…. Dar  am vizitat-o pe Ioana…. Si bine am facut 😄😄😄

locatia …. E ok ptr activitati de genu, s-a mai scris despre…. 8

programarea si comunicare 10… 

si acuma despre Ioana …. Pfffff … o scumpete , frumoasa si la fata si la corp … ptr mine, cum zicea si @fakeagent22b ma face sa ma simt ca la 25 de ani 😂😂😂 

talia subtire, fund beton, sanii naturali draguti( prefer asa decat boobs de silicon🤣🤣🤣)

op foarte ok executat corect(fara atentie la vecini, dara nu ma deranjeaza) …. 9,8 

ON , pasa foarte ok , se simte perfect , curat foarte placuta, pozitii ok fara comentarii … 10.

per total …. Experienta reusita , foarte ok fata, nu o laud 🤣🤣🤣dar mi-a placut maxim…. de revizitat…. Chiar imi fac abonament 🤣🤣🤣

pana la urma au ajuns si cele 20’ ,  dar la urmatoarele iau 1h 🤣🤣🤣🤣

Sper sa revina repede 😉😉😉

Scuze de la tastatura … si sub efectul viselor 😂😂😂😂 actiunea OP si NP …. Sper ca intelegeti …. Cam naspa tastatura de pe telefon … 🤣🤣🤣😉

Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș
1 oră în urmă, andreas02nng a spus:

Mi-am facut curaj citind recenziile de mai sus, desi nu aveam asteptari sa fie ceva wow, eram si putin reticient sa zic asa cu privire la durata de 20’ finalizarea…. Dar  am vizitat-o pe Ioana…. Si bine am facut 😄😄😄

locatia …. E ok ptr activitati de genu, s-a mai scris despre…. 8

programarea si comunicare 10… 

si acuma despre Ioana …. Pfffff … o scumpete , frumoasa si la fata si la corp … ptr mine, cum zicea si @fakeagent22b ma face sa ma simt ca la 25 de ani 😂😂😂 

talia subtire, fund beton, sanii naturali draguti( prefer asa decat boobs de silicon🤣🤣🤣)

op foarte ok executat corect(fara atentie la vecini, dara nu ma deranjeaza) …. 9,8 

ON , pasa foarte ok , se simte perfect , curat foarte placuta, pozitii ok fara comentarii … 10.

per total …. Experienta reusita , foarte ok fata, nu o laud 🤣🤣🤣dar mi-a placut maxim…. de revizitat…. Chiar imi fac abonament 🤣🤣🤣

pana la urma au ajuns si cele 20’ ,  dar la urmatoarele iau 1h 🤣🤣🤣🤣

Sper sa revina repede 😉😉😉

Mulțumesc dragule, te pup 🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
19 minutes ago, Ioana_ said:

 

Bună dragilor, de mâine după-amiază voi fi disponibila în orașul vostru! Abia aștept sa ne revedem, pupici 🥰🥰

Tarifele vor rămâne aceleași momentan iar ca locația tot în Aleea 💋

Te așteptam!!! Doar tu știi...

Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA
Acum 16 minute, fakeagent22b a spus:

Am revizitat-o astăzi pe Ioana, mi-a fost dor de ea. 

Note nu mai dau, sunt prea subiectiv cu ea și până acum am scris despre o parte din întâlnirile avute cu ea.

Ioana, ești super și mulțumesc frumos pentru tot!!!🥰😘

Cât timp ai stat? Ce servicii ai ales? Vreau și eu sa merg la ea.Nu știu ce  sa iau, o ora sau doar o finalizare? Ar fi prima vizita la ea. 

Link spre comentariu

  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș
Acum 46 minute, fakeagent22b a spus:

Am revizitat-o astăzi pe Ioana, mi-a fost dor de ea. 

Note nu mai dau, sunt prea subiectiv cu ea și până acum am scris despre o parte din întâlnirile avute cu ea.

Ioana, ești super și mulțumesc frumos pentru tot!!!🥰😘

Cu drag, te pupacesc🥰🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...