Sari la conținut

Ce prospături si pare interesant


danielbz

Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 11 minute, danielbz a spus:

A doua vrea 400 si doar la ora,nu vrea doar o finalizare,am sunat-o si asa mi-a zis.E cam mult pt Buzau,nu cred ca face multi purici Dar o sa merg sa ma conving de poze,a zis ca sunt reale si arata bine in ele

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 4 minute, awokeone10 a spus:

A doua vrea 400 si doar la ora,nu vrea doar o finalizare,am sunat-o si asa mi-a zis.E cam mult pt Buzau,nu cred ca face multi purici Dar o sa merg sa ma conving de poze,a zis ca sunt reale si arata bine in ele

400? E venită de la capitala cred .. atât iti cere una pe o deplasare si sta si o ora ..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

La Bucuresti e piata foarte vasta,sunt cele mai multe anunturi pe Publi,multe fete vin aici deoarece cred ca sunt caini cu covrigi in coada dar foarte putine ajung in top si rezista.Oricum gasesti aici cu preturi bune si servicii la fel.Probabil fata asta a vazut ca e oferta slaba pe Buzau dar nu cred ca va sta mult

Link spre comentariu
  • Oras:Haos
  • Oras:Haos
Acum 8 ore, awokeone10 a spus:

A doua vrea 400 si doar la ora,nu vrea doar o finalizare,am sunat-o si asa mi-a zis.E cam mult pt Buzau,nu cred ca face multi purici Dar o sa merg sa ma conving de poze,a zis ca sunt reale si arata bine in ele

Eu am mai încercat de vreo două zile să dau de ea și astăzi în sfârșit mi-a răspuns. Același lucru mi l-a spus și mie. Eu cred că e reală dar totuși 400 pt Buzău nu știu ce să zic. Oricum nu e prost ăla care cere...

 

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 2 ore, Sexorcistul a spus:

Eu am mai încercat de vreo două zile să dau de ea și astăzi în sfârșit mi-a răspuns. Același lucru mi l-a spus și mie. Eu cred că e reală dar totuși 400 pt Buzău nu știu ce să zic. Oricum nu e prost ăla care cere...

 

Sa stea acolo :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...