Sari la conținut

Loc de cearta!


Postări Recomandate

Vizitator alphabet
Reputație: 0
13 minutes ago, Linhai said:

Tu mai pregătit să mă comport așa corbule.

Pe tine te-a pregătit curva de măta.Apropo de timp...ști cît timp am eu cu tine?

Ia aminte.

Fa rost de un script pentru minusare. 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 7 minute, alphabet a spus:

Fa rost de un script pentru minusare. 

Alphabet nu cu tot respectul pentru ce să intervii în discuția mea și Angelmro,te rog stai liniștit.Dacă mă înțelegi.

Poate  îl cunoști în mod personal,dar te întreb, apreciezi activitatea lui Angelmro una pozitivă ?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator alphabet
Reputație: 0
15 minutes ago, Linhai said:

Alphabet nu cu tot respectul pentru ce să intervii în discuția mea și Angelmro,te rog stai liniștit.Dacă mă înțelegi.

Poate  îl cunoști în mod personal,dar te întreb, apreciezi activitatea lui Angelmro una pozitivă ?

Sigur nu,la ambele intrebari. 

Va las sa discutati. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
1 hour ago, Linhai said:

Tu mai pregătit să mă comport așa corbule.

Pe tine te-a pregătit curva de măta.Apropo de timp...ști cît timp am eu cu tine?

Ia aminte.

Dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi. Tu ce nu pricepi din postarea mea? Chiar nu am intereseaza parerea ta despre mine, esti un nimeni, esti egal cu zero. am scris clar in postare. Baga mare la minusat ca imbatranesc incet pana termini cu mine.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
On 2/6/2022 at 8:13 PM, angelmro said:

Dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi. Tu ce nu pricepi din postarea mea? Chiar nu am intereseaza parerea ta despre mine, esti un nimeni, esti egal cu zero. am scris clar in postare. Baga mare la minusat ca imbatranesc incet pana termini cu mine.

O intrebare offtopic...angelmro e egal cu anghelmry de pe alt site? 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 19 minute, Englezu111 a spus:

Nu vreau sa fac postari doar am gresit si nu stiu cum sa sterg 

Nu se poate șterge, dar dacă vrei sa faci postari poti sa o faci in astfel de topice unde nu deranjează pe nimeni. Este un sfat, nu am nimic cu tine si totuși ai niște avantaje dacă esti colorat, ( acces la mesagerie privată, acces la puncte de reputație) 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 8 minute, aditza12 a spus:

Nu se poate șterge, dar dacă vrei sa faci postari poti sa o faci in astfel de topice unde nu deranjează pe nimeni. Este un sfat, nu am nimic cu tine si totuși ai niște avantaje dacă esti colorat, ( acces la mesagerie privată, acces la puncte de reputație) 

Mersi de sfat doar ti -am zis ca nu mă intereseaza sa fac postari 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
14 minutes ago, DrogosP said:

Îmi place ce văd 😍😍😍

Ești bestială!!! Sunt cu ochii pe tine!!😘😘

tu doar cauti sa faci postari. te bagi in seama pe topicele fetelor. recenzii ai 1 sau deloc, esti doar un spammer si atat. doar azi ai scris pe topice din vreo 5-6 orase. bravo spammer.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator DrogosP
Reputație: 0
Acum 7 minute, angelmro a spus:

tu doar cauti sa faci postari. te bagi in seama pe topicele fetelor. recenzii ai 1 sau deloc, esti doar un spammer si atat. doar azi ai scris pe topice din vreo 5-6 orase. bravo spammer.

Dacă m-am făcut șofer și umblu prin toată țara.

Din Constanța până în Arad am tot vizitat și mă uit ce să mai vizitez.

Scuze că te-am deranjat

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
48 minutes ago, DrogosP said:

Dacă m-am făcut șofer și umblu prin toată țara.

Din Constanța până în Arad am tot vizitat și mă uit ce să mai vizitez.

Scuze că te-am deranjat

serios? ai vizitat? atunci de ce nu ai scris macar ceva? eu cred ca doar cauti sa faci 200 de postari sa ai material.

pana nu faci recenzii nu te crede nimeni.

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator DrogosP
Reputație: 0
Acum 2 ore, angelmro a spus:

serios? ai vizitat? atunci de ce nu ai scris macar ceva? eu cred ca doar cauti sa faci 200 de postari sa ai material.

pana nu faci recenzii nu te crede nimeni.

 

Mă mai gândesc dacă m-ai las sau nu las recenzii 

Uită-te la dia pisicuță sălbatică de pe Constanța și ai să vezi de ce poate nu mai fac recenzii, 

Din cauza meseriei mi-e greu să fac o prograre din timp că poate nu o pot respecta și nu vreau să încurc și prind liber la cele mai nașpa sau la cele mai scumpe pt uni, și voi face recenzie degeaba că tot la pula voi fi luat 

Spor la iubit cu cap

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
20 hours ago, DrogosP said:

Mă mai gândesc dacă m-ai las sau nu las recenzii 

Uită-te la dia pisicuță sălbatică de pe Constanța și ai să vezi de ce poate nu mai fac recenzii, 

Din cauza meseriei mi-e greu să fac o prograre din timp că poate nu o pot respecta și nu vreau să încurc și prind liber la cele mai nașpa sau la cele mai scumpe pt uni, și voi face recenzie degeaba că tot la pula voi fi luat 

Spor la iubit cu cap

dupa ultimele tale postari, miam dat seama ce esti. doar cauti postari cum ziceam. esti doar un troll cauti cearta peste tot.

cat despre topicul de care zici, stiu, am vazut. pe constanta 90% sunt troli si spammeri, felicitari si tie si tu esti unul dintre ei. pana nu apar recenzii de la tine atat vei ramane. ce gluma, ma mai gandesc daca las recenzii, scrie recenzii, lasa pe altii sa vorbeasca, doar de atat sunt in stare.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 38 minute, sexonthebeac a spus:

@Ilove68 am doua intrabari la tine... esti un hartuitor? Cate fete au beneficiat de  68?

 

 

Nici macar una:laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...