Sari la conținut

Caut sclav


Vizitator Alice34

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 15 minute, scaraoschi a spus:

Exista vreo garantie ca in spatele contului Alice34 se afla o femeie si nu vreun labagiu cu cont de femeie ?

Salut!

Am schimbat eu cateva vorbe cu ea pe whatsapp.  Pare serioasă, dat m-a pus în așteptare pt ca sunt din alt oraș. 

Eu am si trimis poze cu mine, etc.

Nu este materialista, ca am insistat să-i fac un cadou simbolic, etc

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Și chiar dacă e vreun labagiu în spatele contului, ce poate să-mi facă? Ce-am avut și ce-am pierdut...

Dar dacă tot nu ne dă un număr de telefon, ceea ce ar fi o metodă mult mai rapidă și eficientă de comunicare, măcar să ne răspundă pe mail, că uite câți suntem... Va fi nevoie de casting serios, bon de ordine, etc. 😅

Link spre comentariu
Acum 3 ore, No_1cool a spus:

Salut!

Am schimbat eu cateva vorbe cu ea pe whatsapp.  Pare serioasă, dat m-a pus în așteptare pt ca sunt din alt oraș. 

Eu am si trimis poze cu mine, etc.

Nu este materialista, ca am insistat să-i fac un cadou simbolic, etc

Taci, ca te jupoi de viu. Încetează cu detaliile. Nu mai scrie nimic fara acceptul meu.

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 15 minute, Alice34 a spus:

Tu ai putea linge o fata/femeie pentru bani ? O poti face "forțat" si fara sa fi atras de acea persoana  ? Eu nu pot (punct). Uita de mine. Nu mai scrie/deranja.

chill ,ok ,i got it

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, Alice34 said:

Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Am ales sa dezvolt alte aptitudini din care sa traiesc,

Link spre comentariu
4 minutes ago, schweppes123 said:

Ti-a zis bine.

Cauta un sclav ci nu un sef.

Ce anume nu iti place din ce ti-a raspuns ?

 

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Intr-un mesajul privat ma intreaba daca pot sa-i cumpar un buchet de flori si un vibrator lovense lush iar eu ii raspund ca da.

Iar ea imi spune sa-i platesc facturile si ca-si comanda ea vibratorul.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 23 minute, super a spus:

 

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Intr-un mesajul privat ma intreaba daca pot sa-i cumpar un buchet de flori si un vibrator lovense lush iar eu ii raspund ca da.

Iar ea imi spune sa-i platesc facturile si ca-si comanda ea vibratorul.

pai vrei sa fii sclav sau nu ,banii tre sa mearga la stapana 👿

Link spre comentariu
Acum 9 ore, super a spus:

 

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Intr-un mesajul privat ma intreaba daca pot sa-i cumpar un buchet de flori si un vibrator lovense lush iar eu ii raspund ca da.

Iar ea imi spune sa-i platesc facturile si ca-si comanda ea vibratorul.

Te pricepi la vibratoare ? Stii care se mulează pe corpul meu  ? ..stii tu care ma excită  ? De la 600 ron la 250 este o diferență.  

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 9 ore, super a spus:

 

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Intr-un mesajul privat ma intreaba daca pot sa-i cumpar un buchet de flori si un vibrator lovense lush iar eu ii raspund ca da.

Iar ea imi spune sa-i platesc facturile si ca-si comanda ea vibratorul.

Cum pot sa justific ca lipsesc 600 lei din casă ?  ...ca mi-am cumpărat eu Vibrator pentru senzatii tari, când el are pula si vrea sa mi-o tragă ?!

Link spre comentariu

Acum 22 ore, No_1cool a spus:

Te deranjez cu o intrebare suplimentară.  

Zi-mi te rog in ce sector locuiești,  sa caut garsoniera lângă tine, sa ajung repede,  sa beau cafeaua fierbinte. 

Multumesc! 

Nu ai tu bani pentu garsoniere. Mi s-a șoptit că ești prost de gură, si chiar o sa ma pis fix in gura ta. Scrie-mi in privat sau pe e-mail.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...