Sari la conținut

Caut sclav


Vizitator Alice34

Postări Recomandate

Acum 9 ore, super a spus:

 

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Intr-un mesajul privat ma intreaba daca pot sa-i cumpar un buchet de flori si un vibrator lovense lush iar eu ii raspund ca da.

Iar ea imi spune sa-i platesc facturile si ca-si comanda ea vibratorul.

Ai pierdut șansa să de a afla numărul meu de telefon,  si sansa de a afla adresa mea, fiind scrisa pe facturi. Nu mai deranja cu mesaje in privat si e-mail.  Eu unde scuip nu mai ling.  O sa lîngă diseară si in weekend altii scuipatul meu (chiar o sa scuip in gura lor).

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Acum 19 minute, geosexgeosex a spus:

Sarut piciorușele!

Va pot sta la picioruse ? 

Putem vb în pv ?

Multumesc mult

 

Sunt la job acum. Deci, sunt încălțata. Scrie-mi aici in privat,  si iti răspund cand o sa ma descalt.. sau vrei sa imi sugi si tocutile de la pantofi ?

  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
1 hour ago, Alice34 said:

Ai pierdut șansa să de a afla numărul meu de telefon,  si sansa de a afla adresa mea, fiind scrisa pe facturi. Nu mai deranja cu mesaje in privat si e-mail.  Eu unde scuip nu mai ling.  O sa lîngă diseară si in weekend altii scuipatul meu (chiar o sa scuip in gura lor).

Tu ma intrebi daca iti pot cumpara un vibrator iau eu iti raspund ca da. La care tu imi ceri sa-ti platesc facturile. Daca eram suficient de fraier sa-ti platesc factutile, sigur dispareai fara sa mai raspunzi. Tu chiar aveai impresia ca s-a intalnit hotul cu prostul?

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 34 minute, super a spus:

Tu ma intrebi daca iti pot cumpara un vibrator iau eu iti raspund ca da. La care tu imi ceri sa-ti platesc facturile. Daca eram suficient de fraier sa-ti platesc factutile, sigur dispareai fara sa mai raspunzi. Tu chiar aveai impresia ca s-a intalnit hotul cu prostul?

 

Uita-ma (ignora-ma) ..si lasa "fraierii" sa ma linga.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 14 minute, capetanos a spus:

Nu sunt ok.

Ai raspuns prea târziu.  După cum vezi, caut sclav, nu sclavi. Am găsit trei băieți foarte Ok din toate punctele de vedere.  Diseară o sa testez pe primul,  în weekend pe al doilea,  si săptămâna viitoare pe al treilea, apoi o sa decid pe cine aleg pentru o relatie de durata. 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau
Acum 2 ore, Alice34 a spus:

Ai raspuns prea târziu.  După cum vezi, caut sclav, nu sclavi. Am găsit trei băieți foarte Ok din toate punctele de vedere.  Diseară o sa testez pe primul,  în weekend pe al doilea,  si săptămâna viitoare pe al treilea, apoi o sa decid pe cine aleg pentru o relatie de durata. 

Ati ales deja ???offfff😪😪😪

Nu pot trimite mesaje pv

Link spre comentariu

Vai capul vostru, e unu sau una care face mișto și voi chiar puneți botul. Îmi e mila de voi. Se vede ca unii dintre voi nu știți cum arată pizda in realitate. Cât de lingăi prosti puteți fi… din cauza “bărbaților” ca voi au ajuns femeile sa aibe atâta putere in lumea asta. Rahati de oameni, v-as pune pe foc. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 50 minute, geosexgeosex a spus:

Ati ales deja ???offfff😪😪😪

Nu pot trimite mesaje pv

Încă nu am ales. Doar am stabilit întâlnirile. Te anunț aici săpt viitoare daca vreunu din cei trei este pe placul meu, sau nu. Pe doi dintre ei chiar o să-i testez săpt aceasta.  Unu a dezamăgit puțin, dar i-am dat termen până diseară să-și revină (a mai primit o șansă).

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 1/13/2022 at 10:33 PM, super said:

 

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Alice34: Sunt curvă doar in pat/la pat, nu și în viața reală.  Este urat sa primesti bani de la bărbați. Vreau plăcere, nu banii nimănui. Tu ai linge pentru bani ?

Intr-un mesajul privat ma intreaba daca pot sa-i cumpar un buchet de flori si un vibrator lovense lush iar eu ii raspund ca da.

Iar ea imi spune sa-i platesc facturile si ca-si comanda ea vibratorul.

Bravo confrate, la ce vremuri vin, sa vezi futaiuri ce ies cu civilele pe facturi :))

16 hours ago, Alice34 said:

Cum pot sa justific ca lipsesc 600 lei din casă ?  ...ca mi-am cumpărat eu Vibrator pentru senzatii tari, când el are pula si vrea sa mi-o tragă ?!

Pai nu erai o femeie dominanta, cum sa fii in postura de a justifica niste bani?

N-ai vrea sa prestezi totusi niste orale pt banii aia unor domni generosi de pe aici, nu de alta, dar sa nu mai fii in postura de a justifica provenienta jucariei tale secrete ;)

  • Haha 1
Link spre comentariu

shadow17, esti cam idiot, poate sa fie dominanta cu tine, un labagiu care viseaza sa linga o necunoscuta, si submisiva cu partenerul/sotul ei, care o are f mare, sau e smecher din orice alt punct de vedere.

Ce rost are sa iti versi frustrarile aici aiurea? Sint multi care prefera sa plateasca tocmai o femeie care nu presteaza orale, si eu daca as merge la o stapana as vrea sa fie din cele cu mentiunea "exclus sexul". Pt sex avem de unde alege... nu trebuie amestecate, macar din motive de igiena.

Ok, i-ai scris verzi si uscate, te simti mai bine? 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 minutes ago, unaltu said:

shadow17, esti cam idiot, poate sa fie dominanta cu tine, un labagiu care viseaza sa linga o necunoscuta, si submisiva cu partenerul/sotul ei, care o are f mare, sau e smecher din orice alt punct de vedere.

Ce rost are sa iti versi frustrarile aici aiurea? Sint multi care prefera sa plateasca tocmai o femeie care nu presteaza orale, si eu daca as merge la o stapana as vrea sa fie din cele cu mentiunea "exclus sexul". Pt sex avem de unde alege... nu trebuie amestecate, macar din motive de igiena.

Ok, i-ai scris verzi si uscate, te simti mai bine? 

Ca eu as fi idiot e discutabil, dar faptul ca tu esti un sarac si nu-ti permiti un cont de 50 de lei e ceva sigur,

Ca sa te lamuresc un pic, uite, iti explic ca unui om cu capacitate redusa de intelegere, ca sa nu te numesc altfel: O femeie dominanta prin natura ei nu va necesita sa justifice detaliat cu dovezi unde au plecat cateva sute de lei din bugetul comun.

Eu nu am o problema ca tu in filmul tau crezi ca mistressa la care te duci se ocupa doar cu a injosi respectabili domni ca tine, si in viata ei particulara nu e curva care trebuie cu barbatul ei acasa, sau cu cine alege. Exclus sexul pentru tine, intrucat asta vrei sa platesti. ca n-am auzit sa fie vreuna virgina.

Gandeste, daca ai cu ce!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...