Sari la conținut

0751 926 791 a fost careva?


Postări Recomandate

Vizitator alexandrioane
Reputație: 0

Sunat pe fata. Foarte amabila la telefon. Ajung la adresa si o sun . Imi raspunde ca vrea sa intre la baie si ma suna in 5 minute. De fapt a sunat pestele care era prin fata blocului. Un tiganoc gras. Am facut stanga imprejur si dus am fost . Concluziile le tragi singur

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 9 minute, patriotul11 a spus:

Hai ca usor usor vedem cum sta treaba si la Deva.Daca nu scrie fiecare despre fetele suspecte intram intr-un lant vicios

E foarte simplu, la ora actuala pe publi24 sunt doar vreo 5-6 fete de încredere...restu sunt cu bulina roșie, ca blocurile alea cu risc seismic 🔴

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Pai atunci sa facem o hora a fratiei si sa dam mina cu mina cei cu inima buna si sa facem o lista cu fete testate de incredere si cred ca va fi bataie care sa intre pe lista de verificate , incredere.

Am mai zis scutim Timp, Nervi ,Bani, nu in ultimul rind nu ne punem in pericol pe NOI, la modul fizic

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 8 minute, cucubau86 a spus:

E foarte simplu, la ora actuala pe publi24 sunt doar vreo 5-6 fete de încredere...restu sunt cu bulina roșie, ca blocurile alea cu risc seismic 🔴

Ai dreptate Cucubau,sunt puţine fete de calitate acuma în oraş,publi24 e plin de neserioase şi țepare,dar e trist că şi pe cele de calitate le provocăm să lucreze cu circuit închis,sau să ne evite în a ne vizita,şi aceasta prin atitudinea , comentarile răutăcioase şi atacarea lor pe unele topice.De multe ori ne-o facem cu mâna noastră..

Link spre comentariu
Vizitator alexandrioane
Reputație: 0
1 oră în urmă, patriotul11 a spus:

Te-o sunat pe tine pestele . nu pot sa cred

Eu am zis sa fi atent ca sunt mai multe anunturi cu 2 tel suspect.

Hai ca usor usor vedem cum sta treaba si la Deva.Daca nu scrie fiecare despre fetele suspecte intram intr-un lant vicios

Ea și-a sunat pestele care era jos. Probabil săi dea ok

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
1 oră în urmă, alexandrioane a spus:

Sunat pe fata. Foarte amabila la telefon. Ajung la adresa si o sun . Imi raspunde ca vrea sa intre la baie si ma suna in 5 minute. De fapt a sunat pestele care era prin fata blocului. Un tiganoc gras. Am facut stanga imprejur si dus am fost . Concluziile le tragi singur

Bună,stau într-o clădire cu 2 etaje cu , curte deci nu este bloc și nu cred ca mai sunat și ți.am spus sa aștepți pentru ca eu lucrezi cu programări și persoane care respecta programările și nu așteaptă prin fata clădiri! Îmi cer scuze dar cred ca faci o confuzie între persoane !

Link spre comentariu
  • Oras:Regiunea de Vest
  • Oras:Regiunea de Vest
32 minutes ago, Amalia39149 said:

Bună,stau într-o clădire cu 2 etaje cu , curte deci nu este bloc și nu cred ca mai sunat și ți.am spus sa aștepți pentru ca eu lucrezi cu programări și persoane care respecta programările și nu așteaptă prin fata clădiri! Îmi cer scuze dar cred ca faci o confuzie între persoane !

buna .daca tot ai cont ne poti lasa o lista cu serviciile prestate ,tarife ,servicii extra ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 43 minute, Amalia39149 a spus:

Bună,stau într-o clădire cu 2 etaje cu , curte deci nu este bloc și nu cred ca mai sunat și ți.am spus sa aștepți pentru ca eu lucrezi cu programări și persoane care respecta programările și nu așteaptă prin fata clădiri! Îmi cer scuze dar cred ca faci o confuzie între persoane !

E foarte probabil să te confunde cu Raluca iar tu dacă ești @Amalia39149 e deja cu totul altceva 😉

 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 14 minute, dorian30 a spus:

buna .daca tot ai cont ne poti lasa o lista cu serviciile prestate ,tarife ,servicii extra ?

Numele meu este Raluca, am 23 de ani și  nu îmi place sa ma descriu va las pe voi sa va faceți o idee despre mine. Imi doresc sa ne înțelegem. (NU IMI PLAC OAMENI CARE NU RESPECTA O FEMEIE)  Pozele îmi aparțin în totalitate confirm cu tatuajele și fata !

 

💯SERVICII ‼️

- sex oral(poate fi si neprotejat în funcție de igienă)

 

- sex normal ( protejat)

- cunilingus

- anilingus

- Masaj de relaxare

- Mici fantezii si diferite poziții

 

  💯NU PRESTEZ‼️

-ANAL 

-FINALIZARE ORALĂ și FACIALĂ

 

💯PREȚ ‼️

-200 finalizare

-350 ora cu 2 finalizări 

 Sunt un caracter frumos sper sa nu fiu dezamagita și să rămânem prieteni! 🥰

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 1 oră, calatorul00 a spus:

Ai dreptate Cucubau,sunt puţine fete de calitate acuma în oraş,publi24 e plin de neserioase şi țepare,dar e trist că şi pe cele de calitate le provocăm să lucreze cu circuit închis,sau să ne evite în a ne vizita,şi aceasta prin atitudinea , comentarile răutăcioase şi atacarea lor pe unele topice.De multe ori ne-o facem cu mâna noastră..

Bine spus, Călătorie! Au fost făcute multe comentarii răutăcioase la fete OK, care au evitat apoi să mai vină la noi. Katja, de exemplu, care la Arad este foarte apreciată, la noi a fost făcută praf doar când și-a exprimat intenția de a veni și și-a prezentat serviciile pe forum. Bineînțeles că nu a mai venit. 

Fetele schimbă informații între ele. O fată care a fost supusă la ironii gratuite oare cum va vorbi altei colege despre urbea noastră?

Oarecum culegem ce semănăm.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0
Acum 32 minute, Amalia39149 a spus:

Eu sunt în ambele anunțuri!

Cred ca sunt mai multe anunțuri.Oricum conteaza prea putin dar poți atașa unul aici care te reprezintă ca poză. Succes sa ai si sper sa ne vedeam.

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 37 minute, Amalia39149 a spus:

Numele meu este Raluca, am 23 de ani și  nu îmi place sa ma descriu va las pe voi sa va faceți o idee despre mine. Imi doresc sa ne înțelegem. (NU IMI PLAC OAMENI CARE NU RESPECTA O FEMEIE)  Pozele îmi aparțin în totalitate confirm cu tatuajele și fata !

 

💯SERVICII ‼️

- sex oral(poate fi si neprotejat în funcție de igienă)

 

- sex normal ( protejat)

- cunilingus

- anilingus

- Masaj de relaxare

- Mici fantezii si diferite poziții

 

  💯NU PRESTEZ‼️

-ANAL 

-FINALIZARE ORALĂ și FACIALĂ

 

💯PREȚ ‼️

-200 finalizare

-350 ora cu 2 finalizări 

 Sunt un caracter frumos sper sa nu fiu dezamagita și să rămânem prieteni! 🥰

 

 

Bine ai venit, Amalia! 🤗

Că o părere: ar fi în avantajul tău să corelezi numele ales pe forum cu cel de pe Publi24. Dacă vedem mai mult de două anunțuri și pseudonime la o fată devenim suspicioși 😘

Să auzim numai de bine 👍

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 4 minute, lucasman a spus:

Bine ai venit, Amalia! 🤗

Că o părere: ar fi în avantajul tău să corelezi numele ales pe forum cu cel de pe Publi24. Dacă vedem mai mult de două anunțuri și pseudonime la o fată devenim suspicioși 😘

Să auzim numai de bine 👍

Mulțumesc de sfat am sa iau în considerare!😘te pup 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 11 minute, remusgb a spus:

Cred ca sunt mai multe anunțuri.Oricum conteaza prea putin dar poți atașa unul aici care te reprezintă ca poză. Succes sa ai si sper sa ne vedeam.

Sunt noua pe aceasta platforma nu cunosc atât de bine dar imediat ce aflu cum navighez pe ea am sa postez și poze ! Te pup😘

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 4 minute, Amalia39149 a spus:

Mulțumesc de sfat am sa iau în considerare!😘te pup 😘

Cu mare plăcere! Sper să ne cunoaștem și să pot spune și atunci că a fost o plăcere cel puțin din partea mea 🥀

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Vizitator remusgb
Reputație: 0
Acum 1 oră, Amalia39149 a spus:

Sunt noua pe aceasta platforma nu cunosc atât de bine dar imediat ce aflu cum navighez pe ea am sa postez și poze ! Te pup😘

Deocamdată nu poti posta poze, trebuie sa ai un cont de culoare roșie, mai există o posibilitate sa ti le încarce aici pe forum cineva care poate acest lucru,spre exemplu eu.Esti o fată frumoasă si daca si serviciile sunt pe măsură ai numai de câștigat.Te pup

Link spre comentariu

  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 9 ore, Amalia39149 a spus:

Sunt noua pe aceasta platforma nu cunosc atât de bine 

Data de înscriere, acum aproape un an, te contrazice în ceea ce privește vechimea. Să nu mai precizez viteza de reacție, la nici 2 ore după ce scria @alexandrioane tu deja îi dădeai răspuns, deci cunoști destul de bine și forumul... Spor 👍

Acum 9 ore, lucasman a spus:

Katja, de exemplu [...] Bineînțeles că nu a mai venit. 

 

La 20.04.2021 la 18:28, katja123 a spus:

Vizita mea la Deva s-a incheiat 💋

[...]

Nu vreau sa prestez in asa conditii !

A venit, dar nu a prestat, să nu confundam 😉

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...