Sari la conținut

⭐️TopRaisa⭐️ 0721047100


Raisaaaa

Postări Recomandate

Săptămâna trecută vizitat aceasta căprioară. 

Recenziile sunt de prisos, nu are minusuri.  Face un oral de îți ies ochii ca la melc. La normal mi s a părut strimta, ceea ce e un lucru bun. Am terminat la oral a supt tot ce curgea, la  cat eram de încărcat sigur ia scăpat și pe gat, dar nu a comentat. 

De revenit oricând, 

Chiar o sa-i fac o noua vizita săptămâna asta, voi lua o ora. 

Link spre comentariu
Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, Badster a spus:

Săptămâna trecută vizitat aceasta căprioară. 

Recenziile sunt de prisos, nu are minusuri.  Face un oral de îți ies ochii ca la melc. La normal mi s a părut strimta, ceea ce e un lucru bun. Am terminat la oral a supt tot ce curgea, la  cat eram de încărcat sigur ia scăpat și pe gat, dar nu a comentat. 

De revenit oricând, 

Chiar o sa-i fac o noua vizita săptămâna asta, voi lua o ora. 

Sa înțelegem ca face si finalizare orală?

Nu era trecuta în meniu.

Cat a fost halatul cu cim ?

Link spre comentariu
Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Chiar acum, Badster a spus:

Dacă nu ma înșel cred ca 500 ora

Ceva nu se leagă, ai zis ca data viitoare vei lua o ora, deci se înțelege ca acum ai luat o finalizare. 

Dacă e secret, nu e problemă, nu ne spune. 

Link spre comentariu
Acum 13 minute, Amado a spus:

Ceva nu se leagă, ai zis ca data viitoare vei lua o ora, deci se înțelege ca acum ai luat o finalizare. 

Dacă e secret, nu e problemă, nu ne spune. 

Mai multe îți pot spune în privat , dar din păcate nu am dreptul sa trimit mesaje

Link spre comentariu
Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 10 minute, Badster a spus:

Mai multe îți pot spune în privat , dar din păcate nu am dreptul sa trimit mesaje

Nici eu. Când ne-om face mai mari 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 24.05.2022 la 16:08, Raisaaaa a spus:

Disponibila 17.00-22.00

pe la noi cand ? :D 

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti

Nu este serioasa fata, am vorbit cu ea, am stabilit o programare la ora care era libera și apoi nu mi-a mai răspuns nici la telefon, nici la mesaje deși le citea. Un minus din partea mea........ Desi îmi doream sa o întâlnesc 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 1 oră, sycran_2012 a spus:

Nu este serioasa fata, am vorbit cu ea, am stabilit o programare la ora care era libera și apoi nu mi-a mai răspuns nici la telefon, nici la mesaje deși le citea. Un minus din partea mea........ Desi îmi doream sa o întâlnesc 

Ce ciudat.

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Trecand prin pitesti si impins de recenziile furibunde ale unor cretini indragostiti de curve am inoptat si eu la individa... o tigancusa cu burta si silicoane nereusite. Cel mai amuzant a fost momentul in care a vorbit de userul "antonov" descriindul ca fiind un mare hartuitor libidinos, desi asta e mort dupa ea:))) aia e am pierdut ceva banuti si timp cu asta. Face un oral banal spre slab, tatuaje dizgratioase, nu are nici o legatura cu pozele unde era super fit si slim. Refuza pozitii si tot insista sa iti bage un dildo in cur, desi am refuzato continu elegant. Sta mult la barfa si nu respecta timpul facand programari pe banda...ce sa mai, mortii ei, un gunoi imputit. Nu recomand decat pentru prosti, bani aruncati aiurea. ( m-a intrebat daca pitestiul e in judetul curtea de arges si mi-a spus ca stie cine e nicole aniston, femeia lu brad pitt...e cretina, neagra si nesimtita).

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...