Sari la conținut

Naty 0751597850


Naty25

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna am citit comentariile voastre și nu sunt mulțumită deloc în privința asta ce v-am făcut ? Nu va înțeleg ,daca nu va plac femeile plinuțe nu veniți ,duceti-va la cele mai wow care profita de moment și va iau banii și va dau afara ....de ce femeile care se comporta urat cu clienții nu dați comentarii ? Suntem și noi femei chiar daca suntem mai plinuțe...in primul rand suntem oameni indiferent cum arătam nimeni nu-i perfect ,alegem pe cine vrem ...in fine ...o zii buna la toți ...La Revedere 

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 18.01.2022 la 22:28, Raducucu a spus:

@dan1984 poți da dislike până nu mai poți sau ești genu de om tare-n ciocan numai din fața telefonului ... eu cel puțin mi-am expus părerea și am vizitat ceva în iașul ăsta ... multe din fete nici nu sunt menționate pe aici ... dar @Naty25  ar avea șanse de o amantă perfectă :D

Fără supărare colegule,dar ce faci tu,cam miroase a pescareala ieftină.  Nu degeaba te-a luat Dan în vizor.  Dar nah,atât timp cât nu deranjezi pe alții, poți scrie ce vrei pe forum. Esti liber. Spor la putze tinere și frumoase, repet dacă nu ești vreo sardina oparita.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 6 ore, druid hill a spus:

play boy ala de baron a incasat pensia si iar o da in smecheriile lui ieftine..pizda gratis ptr recenzii...bai mai tutankamon..esti prost la cap cand promovezi asemenea cumetre?eu stiu ca ti e foame..dar nici chiar asa...

Mda,ce sa zic colegule, daca nu a mai făcut recenzii asta nu inseamna ca BARON a devenit necredibil. Cred ca orice om normal la cap,observa ca fata este mai plinuța.  De la asta și pana la a o face albie de porci,totuși e distanță.  Celor cărora nu le plac femeile mai intremate,sunt liberi sa caute slim. Dar totuși hai sa nu aruncam cu noroi peste tot. Asa arata ea ca femeie,cui ii place o vizitează, cui nu,nu o vizitează și gata. Dar de ce trebuie sa o facem balon, burta mare, monstru,balena etc.  Nu este frumos și nici elegant. Arata în felul ei,cine vrea sa o viziteze e liber sa o facă, cine nu,la fel e liber. Spor la fete

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
1 oră în urmă, radu-alex a spus:

Mda,ce sa zic colegule, daca nu a mai făcut recenzii asta nu inseamna ca BARON a devenit necredibil. Cred ca orice om normal la cap,observa ca fata este mai plinuța.  De la asta și pana la a o face albie de porci,totuși e distanță.  Celor cărora nu le plac femeile mai intremate,sunt liberi sa caute slim. Dar totuși hai sa nu aruncam cu noroi peste tot. Asa arata ea ca femeie,cui ii place o vizitează, cui nu,nu o vizitează și gata. Dar de ce trebuie sa o facem balon, burta mare, monstru,balena etc.  Nu este frumos și nici elegant. Arata în felul ei,cine vrea sa o viziteze e liber sa o facă, cine nu,la fel e liber. Spor la fete

Mulțumesc frumos pentru cuvintele drăguțe din partea ...Nustiu de ce unii mă vorbesc așa de rău dar asta face parte din cei 7ani de acasă .... Am rămas uimită și umilită din ceea ce am văzut ,in fine ....oricum mulțumesc și o seara plăcută....

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
4 hours ago, Naty25 said:

Buna dragii mei ,eu am inceput activitatea și va aștept cu drag sa ne simțim bine împreună,preturile rămân aceleași ...va pup și va aștept la programări...😘😘

Mutumesc @Naty25 pentru experienta placuta de azi 🥰

1. Ea e bruneta cu un accent dulce moldovenesc. 
2. Este o fata naturala, fata fite, genul vecina frumoasa si inocenta.
3. Este calda, deschisa si senzuala.
4. Am avut senzatia ca am facut dragoste cu ea, nu sex.
5. Poti merge cu incredere, pentru ca stie foarte bine sa-si faca treaba.

In ciuda comentariilor rautacioase...
 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Pentru cei care au dubii despre doamna in cauza eu spun sa mergeti sa vedeti cu ochii vostri cum e si apoi hotarativa despre ce si cum.eu personal am vizitat-o si am plecat multumit,nu fura curent nu grabeste incearca sa se faca placuta sa pleci multumit de la ea cat despre fizic nu e slabuta are forme ai pe ce pune mana.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragii mei șederea mea mai durează câteva zile ,am avut parte parte de niste persoane minunate care mi-au rămas întipărit în minte ,sper că , v-ați simțit bine in preajma mea ......va aștept să îmi faceți o vizită și să ne simțim bine împreună  ...va 😘😘😘😘😘😘 și va aștept cu drag 

Link spre comentariu

Vad ca Renesmee ii tot da like-uri. Poate chiar o place.

@renesmee Am putea organiza un trio cu show lesby cand mai vii la Iasi. Tare mult mult as vrea sa va vad cum faceti voi un 69 gustos si zemos(yammy, yammy), asa ca intre fete, ea stand deasupra. Bănuiesc ca ai putea încerca si un facesitting😜 Platesc oricat.

Te sfatuiesc sa te gandesti serios la asta cand mai ai tu timp. In pauza de masa, spre exemplu😜

  • Haha 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 35 minute, codex2 a spus:

Vad ca Renesmee ii tot da like-uri. Poate chiar o place.

@renesmee Am putea organiza un trio cu show lesby cand mai vii la Iasi. Tare mult mult as vrea sa va vad cum faceti voi un 69 gustos si zemos(yammy, yammy), asa ca intre fete, ea stand deasupra. Bănuiesc ca ai putea încerca si un facesitting😜 Platesc oricat.

Te sfatuiesc sa te gandesti serios la asta cand mai ai tu timp. In pauza de masa, spre exemplu😜

Buna îmi pare dar nu se poate ,nu practic așa ceva pe renesmee o respect atâta tot ....o zii buna îți doresc 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dragii mei va aștept la programări ,progamariile se fac pe WhatsApp , lucrez numai pe baza de programari 😍😍va rog un singur lucru ,cei care nu puteți veni la programare va rog anuntati-ma nu vreau sa creez neplăceri

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...