Sari la conținut

0723937095 a fost cineva


Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, catelul.dinamo a spus:

Cred ca au mai fost pana acum vreo 3 "Emma" cu care m-am facut albie de porci. =)) O iau si pe maimuta asta la suturi ca deja ma enerveaza numele.

Eu zic sa te ei cu ea de acum..sa fii sigur..și sa scutești timp și bani 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, catelul.dinamo a spus:

De obicei stiu dinainte cand urmeaza sa arunc banii, o sa fac doar ca sa am subiect de discuție cel putin 6 luni dupa eveniment. 🤡💻

App ce face ema eleva?ai cam lăsat-o de izbeliște.. hai ca au trecut sărbătorile.. reia studiile 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 39 minute, Alecsandrov a spus:

Sa-mi bag pla!Acum am vazut,pe asta o am pe Insta si pe Tik-Tok!Deci nu cred ca e reala!Maine o vizitez si vad ce si cum!Chiar sunt supercurios daca e ea!(Si,bineinteles,ce stie sa faca!)🤣🤣🤣

Trebuie sa astept secunde bune sa pot posta repede!🤣🤣🤣

Nu vreau sa pierd ritmul pe-aici!Pe urma,cine stie?Poate rade si de mine cineva ca mi-a crescut de la 21+ la 24+!🤣🤣🤣(resi sunt aproape sigur ca @andreeakvl98 ma va refuza la un sex normal sau intre sani🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere
Acum 8 ore, catelul.dinamo a spus:

Cred ca au mai fost pana acum vreo 3 "Emma" cu care m-am facut albie de porci. =)) O iau si pe maimuta asta la suturi ca deja ma enerveaza numai cand aud numele.

Bre' ! Las-o usurel... ca'mbatranesti repede 🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, Alecsandrov a spus:

Maine am zis ca am timp sa trec pe la ea,dacă ajunge careva azi ,așteptăm detalii! Ciocane tari

Daca ajungi sa nu ai asteptari prea mari,este micuta de statura,slaba,nici sanii nu sunt mari.In plus,vad ca are 23 de ani si cred ca face asta de putin timp deci nu are experienta.Ce nu inteleg eu este cum de si-a pus poze cu fata ei,mai ales ca este din judet.🤨🤨

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 51 minute, awokeone10 a spus:

Daca ajungi sa nu ai asteptari prea mari,este micuta de statura,slaba,nici sanii nu sunt mari.In plus,vad ca are 23 de ani si cred ca face asta de putin timp deci nu are experienta.Ce nu inteleg eu este cum de si-a pus poze cu fata ei,mai ales ca este din judet.🤨🤨

E ceea ce mai nou se numește asumare.😂

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 1 oră, awokeone10 a spus:

Daca ajungi sa nu ai asteptari prea mari,este micuta de statura,slaba,nici sanii nu sunt mari.In plus,vad ca are 23 de ani si cred ca face asta de putin timp deci nu are experienta.Ce nu inteleg eu este cum de si-a pus poze cu fata ei,mai ales ca este din judet.🤨🤨

Daa pe mine ma uimit ca a zis ca face câte finalizări vrei într-o ora :)))!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salut! Am fost eu... 

Fata arata ok, are aprox 1.70,  slim, vorbeste mult... Apartamentul este ok, mai are o prietena în cealaltă camera (poate sa fie si prietenul...) baia este decenta.

Am ales o ora (200 marafeți) , 2 finalizări și un masaj, atât s-a putut din partea mea 😂, fata zice ca poți sa finalizezi de câte ori vrei. 

Onp : 4

Np : 7 (este strâmtă, nu folosește lubrifiant dar și o doare dacă este mai mare... Dar poți sa o futi si asa cu durere 🤣, nu face ca altele sa zică ca nu mai poate sau chestii )

Gfe : 7 încearcă sa se facă plăcută, dar ea este genul mai " nebuna", dacă ii zici sa isi dea telefonul pe silențios, se conformează. 

De revenit : poate dacă nu este nici una disponibila și vreau mai mult de 2 nr.  . 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 11.01.2022 la 23:05, awokeone10 a spus:

Sa-mi bag pla!Acum am vazut,pe asta o am pe Insta si pe Tik-Tok!Deci nu cred ca e reala!Maine o vizitez si vad ce si cum!Chiar sunt supercurios daca e ea!(Si,bineinteles,ce stie sa faca!)🤣🤣🤣

Trebuie sa astept secunde bune sa pot posta repede!🤣🤣🤣

Nu vreau sa pierd ritmul pe-aici!Pe urma,cine stie?Poate rade si de mine cineva ca mi-a crescut de la 21+ la 24+!🤣🤣🤣(resi sunt aproape sigur ca @andreeakvl98 ma va refuza la un sex normal sau intre sani🤣🤣🤣

 

Link spre comentariu
La 11.01.2022 la 23:05, awokeone10 a spus:

Sa-mi bag pla!Acum am vazut,pe asta o am pe Insta si pe Tik-Tok!Deci nu cred ca e reala!Maine o vizitez si vad ce si cum!Chiar sunt supercurios daca e ea!(Si,bineinteles,ce stie sa faca!)🤣🤣🤣

Trebuie sa astept secunde bune sa pot posta repede!🤣🤣🤣

Nu vreau sa pierd ritmul pe-aici!Pe urma,cine stie?Poate rade si de mine cineva ca mi-a crescut de la 21+ la 24+!🤣🤣🤣(resi sunt aproape sigur ca @andreeakvl98 ma va refuza la un sex normal sau intre sani🤣🤣🤣

Am vrut sa te rog sa îmi dai și mie, insta ori tikk tokk pe privat dacă vrei, merci 🥺🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 1/11/2022 at 11:05 PM, awokeone10 said:

Sa-mi bag pla!Acum am vazut,pe asta o am pe Insta si pe Tik-Tok!Deci nu cred ca e reala!Maine o vizitez si vad ce si cum!Chiar sunt supercurios daca e ea!(Si,bineinteles,ce stie sa faca!)🤣🤣🤣

Trebuie sa astept secunde bune sa pot posta repede!🤣🤣🤣

Nu vreau sa pierd ritmul pe-aici!Pe urma,cine stie?Poate rade si de mine cineva ca mi-a crescut de la 21+ la 24+!🤣🤣🤣(resi sunt aproape sigur ca @andreeakvl98 ma va refuza la un sex normal sau intre sani🤣🤣🤣

Vreau ai eu tiktok ul sau insta daca se poate 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...