Sari la conținut

0723937095 a fost cineva


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Nu cred ca e corect sa le dau datele pentru ca asta e si ideea site-ului,sa ramanem anonimi.Ce facem fiecare in viata de zi cu zi trebuie sa stim doar noi.

E cam aiurea chiar daca unele si-au pus pozele cu fata sau cu tatuajele in anunturile de pe Publi

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 1 oră, awokeone10 a spus:

Nu cred ca e corect sa le dau datele pentru ca asta e si ideea site-ului,sa ramanem anonimi.Ce facem fiecare in viata de zi cu zi trebuie sa stim doar noi.

E cam aiurea chiar daca unele si-au pus pozele cu fata sau cu tatuajele in anunturile de pe Publi

Sunt total de acord. Atât noi cât și fetele trebuie să rămânem doar niște nume de useri. O singura data mi am dat numele adevărat și am regretat. Nu faceți aceasta prostie,iar pe fete chiar dacă le cunoașteți în viata reala păstrați secretul pentru voi. Viata este și asa destul de complicata, nu o complicați și mai mult. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 16 minute, futadores 91 a spus:

Urât din partea ta, pai nu ți-oi dorii și tu vreodată ceva? Nu ma rog decât sa ai parte de același tratament 😁, a și app, dacă ai tikk tokk ul cuiva, ce rău i ai putea face? În fine seara faina 😊

Prietene,hai sa facem altfel.

Scrie si tu aici tik-tok-ul sau instagram-ul sau facebook-ul tau sa vedem.Ce rau iti poate face?Nu?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...