Sari la conținut

Eu sunt noua victima (sau wictima?) a lui Wai.Wai - vai, vai


Postări Recomandate

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 6 minute, MacArthur a spus:

Cate victime de-ale sale se gasesc pe aici?

Haidi bre, mă așteptam la mai mult de la tine...ai ceva înclinații spre tipul ăla de userist hashtagist, da' nu mi pari chiar unul cu normă întreagă 😅... să nu ne victimizăm așa la niște minusuri 🤣😂😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 11 minute, MacArthur a spus:

O persoana e in spatele multitudinii de minusuri din ultima luna sau sunt membri a unui cult?😂

E evident, e un cult 🤣🤣🤣 Cultul muismului, au și un mare guru  🤭

Oglindă oglinjoară, 

Cine-i guru de la țară ? 😁😂😂

🙆🏻

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Of, of, zac mormanele de victime ca la Auschwitz... @MacArthur, tu te plictisesti rau😁😁 ia zi, ai descoperit pluralul de la "pula"? Ma gandeam ca esti multidotat si te incurci cand ti le numeri😁😁

  • Haha 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 15 ore, MacArthur a spus:

Sunt la rece de-acum si eu.😜

Dar eu sunt ca Phoenixul, in cateva zile voi fi iarasi pe verde.😎

Rise above it - vorba lui Hamilton. 

Mai bine te deconectezi de la forum cu ceva filme...de arta. Evident, din lista mea ultra mega super triper uber👏🏻🤭😉

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
17 hours ago, cincistele said:

Haidi bre, mă așteptam la mai mult de la tine...ai ceva înclinații spre tipul ăla de userist hashtagist, da' nu mi pari chiar unul cu normă întreagă 😅... să nu ne victimizăm așa la niște minusuri 🤣😂😂

Colgu, nu zic ca din vina ta, dar din cate vad, ai dat de multi dusmani pe forumul asta. Spune-mi, cum ai reusit sa ramai pe linia de plutire, si sa nu te scufunzi in oceanul minusurilor?

  • Like 4
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Doare tare :) aia e treci mai departe …. Nu trăiești cu punctele astea … nu țin de foame sau de sete…asta este și ideea … sa bagi mâna in buzunar , adânc :) 

Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 17 minute, Bruneta168 a spus:

Doare tare :) aia e treci mai departe …. Nu trăiești cu punctele astea … nu țin de foame sau de sete…asta este și ideea … sa bagi mâna in buzunar , adânc :) 

Aha 😀

Mai sunt din astia ...

Link spre comentariu
Acum 21 ore, MacArthur a spus:

Cate victime de-ale sale se gasesc pe aici?

Primele minusuri dor frate tare .  Nu știu cum ai reactionat tu,   da la mine ca și comparație de durere  ,  e ca și cum ți ai găsi mașina zgariată în parcare și te uiți în stânga și în dreapta  poate găsești vinovatul.  După  , stai și  te gândești  🤔. "  pe cine draku am supărat,   cu cine m am certat ultima oară " 🤔

🤣🤣 

Trece frate ,  greu da trece.  😏

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 7 ore, MacArthur a spus:

Colgu, nu zic ca din vina ta, dar din cate vad, ai dat de multi dusmani pe forumul asta. Spune-mi, cum ai reusit sa ramai pe linia de plutire, si sa nu te scufunzi in oceanul minusurilor?

Bosulică, mi se rupe pula dă minusuri, chiar nu-mi pasă dă ele, mai repede prefer niște băjeți d-ăștia de dau minusuri pă silent, dăcît să mă porcăiesc cu te miri cine p-aci. Da' știi cum zice poetu'

" De-o fi una, de-o fi alta... Ce e scris şi pentru noi,

Bucuroşi le-om duce toate, de e pace, de-i război." 

Plm, când mă minusează ăștia cu conturi SP înseamnă că și datorită mie intră nește biștari la casierie. E și asta o formă de contribuție 😁🤷🏻 

🙆🏻

 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
On 1/14/2022 at 9:52 PM, cincistele said:

Bosulică, mi se rupe pula dă minusuri, chiar nu-mi pasă dă ele, mai repede prefer niște băjeți d-ăștia de dau minusuri pă silent, dăcît să mă porcăiesc cu te miri cine p-aci. Da' știi cum zice poetu'

" De-o fi una, de-o fi alta... Ce e scris şi pentru noi,

Bucuroşi le-om duce toate, de e pace, de-i război." 

Plm, când mă minusează ăștia cu conturi SP înseamnă că și datorită mie intră nește biștari la casierie. E și asta o formă de contribuție 😁🤷🏻 

🙆🏻

 

Vad ca ai ajuns si tu de cealalta parte a baricadei, colegu'.🤪

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...